07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε)
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.00 ΤΑ ΔΑΣΗ ΤΟΥ ΚΑΒΑΛΙΕΦ Ξένη σειρά (3ο)
18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Είμαστε όλοι υπόλογοι» (2ο)
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ Εκπομπή για ανθρώπους από το χώρο της Τέχνης και των Γραμμάτων, που έφυγαν..., αφήνοντας σημαντικό έργο. Με την Σοφία Αδαμίδου
22.00 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ Ενημερωτική εκπομπή. Με τον Ζήση Νούσια
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.30 ΜΕ ΟΔΗΓΟ ΤΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ
09.00 ΣΤΑ ΣΤΑΥΡΟΔΡΟΜΙΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
09.30 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ: ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ
10.00 ΚΑΡΑΒΕΛΛΑ Τ' ΟΥΡΑΝΟΥ (Ε)
10.30 ΦΡΟΥΤΟΠΙΑ (Ε)
11.00 ΣΕ ΗΧΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ (Ε)
11.30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ «Τάκης Ζωγράφος» (Ε)
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νυμφίος ανύμφευτος»
13.30 ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ (Ε)
14.00 Η ΚΟΥΚΛΑΠΟΘΗΚΗ (Ε)
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
15.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ
16.00 ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΟΝΙ (Ε)
16.30 ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΤΣΑΡΛΙ
17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΚΛΙΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΚΛΗΣΗ
20.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Ε)
21.00 ΑΜΥΝΑ ΖΩΝΗΣ (Ε)
22.00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΗ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΤΡΑΒΑ
23.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΗΠΟΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χάλοουιν 6: η κατάρα»
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για όλους υπάρχει ελπίδα»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΠΡΟΣΩΠΑ ΣΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ «Μελίνα Κανά»
19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δέκα μέρες στο Παρίσι»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κυνηγώντας τη γυναίκα της ζωής μου»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΕΠΙ ΤΗΣ ΓΗΣ: Η ΑΝΟΔΟΣ ΚΑΙ Η ΠΤΩΣΗ ΤΟΥ ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟΥ (Ε)
07.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
08.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΑ ΖΩΑ «Misty, η κουκουβάγια»
08.30 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ
09.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ «Νέες κατοικίες»
09.50 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
11.00 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ «Το ημερολόγιο του διαβόλου»
12.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
12.30 ΕΠΟΧΙΑΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ «Καλοκαιρινά κολοκύθια»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
16.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ
18.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ
19.10 ΑΚΡΑΙΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ «Χαρές και πανηγύρια με τους Αμις - ΗΠΑ, Πενσυλβάνια»
19.30 ΣΤΗΝ ΟΥΡΑ ΤΗΣ ΛΕΟΠΑΡΔΑΛΗΣ
20.30 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ «Λιοντάρια»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάλλιο πέντε και στο χέρι»
00.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
01.30 CINEMANIA (E)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.30 ΤΟ ΚΑΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΦΥΣΗΣ
04.30 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ (Ε)
05.20 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 KISMET
19.00 DEAL Τηλεπαιχνίδι
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΧΙΛΙΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΥΧΤΕΣ
23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
24.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.10 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
01.20 ΚΑΡΜΑ (Ε)
02.20 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)
03.20 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.50 MOBILE FUN
05.20 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
07.00 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ
23.00 BIG BROTHER
24.00 SEX AND THE CITY
01.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
02.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
03.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
06.00 «ΚΑΛΗΜΕΡΑ» ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΑΥΤΙΑ
10.30 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ
12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ
16.00 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 THAT'S LIFE
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
21.30 AUTO ALTER
21.45 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ
22.45 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
02.00 AUTO ALTER
02.15 EUREKA Σειρά επιστημονικής φαντασίας
03.15 FRIDAY NIGHT LIGHTS Νεανική σειρά
04.15 FLASH GORDON
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU
13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 SINGLES 2 (Ε)
16.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 MASTER CHEF (Ε)
18.00 ΡΑΤΤΥ, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θα κλέψω τη νύφη» Α' προβολή
24.00 ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 BIG BANG (Ε)
02.30 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ (Ε)
03.30 ΚΡΙΣ ΚΡΟΣ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΒΑΘΥ ΚΟΚΚΙΝΟ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ντόρα, η μικρή εξερευνήτρια», «Μπομπ, ο σφουγγαράκης»
07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ
11.15 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUPER STAR
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΖΕΙΣ
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Rocky II»
23.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
00.30 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
01.30 MEDIUM Σειρά
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα τρελό, τρελό καλοκαίρι»
04.15 JERICHO Περιπετειώδης σειρά
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ