Κυριακή 24 Δεκέμβρη 2000
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 20
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
TV - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 2592.802 - 2592.902

08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

10.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ

14.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ

17.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ (Ε) Από το 1ο Φεστιβάλ του Σπαθάρειου Μουσείου, θα μεταδοθεί η παράσταση του Τάσου Κώνστα «Τα 82 εντάλματα»

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.10 ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ Στους ήχους... των σελίδων παλαιών & νέων εκδόσεων. Με τον Θανάση Παπαρήγα

19.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ... στους ρυθμούς των ημερών

20.30 ΕΔΩ ΕΛΛΑΔΑ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι κόρες της Κλεοπάτρας»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

06.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)

07.30 ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ

08.00 ΤΑ ΞΑΔΕΛΦΙΑ ΤΟΥ ΚΕΒΙΝ

08.30 ΤΟ ΔΕΛΦΙΝΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ

09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ

09.45 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ

11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ

12.00 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ (Ε)

12.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

13.00 ΜΑΡΙΟΥ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ

15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

16.20 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ

16.25 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17.15 ΤΣΑΡΛΙ, ΤΟ ΠΙΘΗΚΑΚΙ ΜΑΣ

18.00 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ

19.45 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ

20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πανέμορφη ρεπόρτερ»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.35 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βαβυλωνία»

01.00 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Ε)

02.45 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)

  • Στο πρόγραμμα παρουσιάζονται εμβόλια οι εκπομπές «Η ερώτηση της ημέρας» και «Διαβάζοντας»
ΝΕΤ
Τηλ. 6066.000

06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ

10.00 ΜΙΚΡΟΙ - ΜΕΓΑΛΟΙ

11.01 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ

11.30 Η ΓΗ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ

12.01 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Καραϊβική»

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ

13.45 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

14.00 ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ

18.05 ΣΕΪΚΕΡ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

19.30 Η ΓΗ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ (Ε)

20.01 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Δυτική Ισπανία»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

23.30 ΠΡΟΣΩΠΑ ΣΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ «Δημήτρης Μητροπάνος»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΝΕΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Ερωτας στη χουρμαδιά»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων στις 11.00, 12.00, 02.00, 03.00, 04.00 και 05.00.
  • Στις 20.00 θα μεταδίδεται μονόλεπτο τρέιλερ ειδήσεων
ΕΤ-3
Τηλ. 031-299.400, 031-299.700

08.01 ΠΟΙΗΤΕΣ - ΛΟΓΟΤΕΧΝΕΣ «Γουίλιαμ Μπλέικ»

08.30 ΚΑΦΕ «ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ»

09.30 ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑ 1

10.00 Ο ΜΑΥΡΟΣ ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ

10.30 ΠΡΩΙΝΟ ΔΡΟΜΟ-ΛΟΓΙΟ

12.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Εύα Μπράουν»

12.30 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

13.00 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ

14.30 ROCK TV

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

17.00 ΤΑΡΑΤΣΑ

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Ο ΑΓΡΙΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ

20.30 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ

21.00 ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ, ΑΠΟ ΤΗ ΣΜΥΡΝΗ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

22.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η καρδιά του σκύλου»

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 6886.100

06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤΕΝΝΑ SATELLITE

06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.45 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.10 SUPER GAME

13.15 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

14.45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

15.40 SUPER GAME

15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

16.40 SUPER GAME

16.45 ΜΗΝΥΜΑ ΕΛΗΦΘΗ

17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄

18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.50 Η ΛΑΜΨΗ

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.05 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

22.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄

22.45 ΜΠΑΜ (Ε)

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ

01.15 ΤΡΙΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αγιος Βασίλης»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μονάχα ένα βράδυ»

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

11.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA

12.00 ΠΑΟΥΛΙΝΑ (Ε)

13.00 ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.55 ΠΑΣΙΦΙΚ ΜΠΛΟΥ

16.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ

17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τύχη μου τρελάθηκε»

18.30 ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ

22.00 ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟΣ ΜΠΕΛΑΣ

23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βαλκανιζατέρ»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιστορίες του Μπρονξ»

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαμένες ελπίδες»

05.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)

ALTER
Τηλ. 5707.000

06.00 ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

08.00 ΟΚΤΩ ΜΕ 10

10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.05 ΠΡΟΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗ

10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.00 ΧΑΚΕΡ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΤΙ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

19.30 `Η ΟΛΑ `Η ΤΙΠΟΤΑ

20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.15 ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΚΥΛΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ

23.30 ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 ΧΑΚΕΡ (Ε)

04.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ

MEGA
Τηλ. 6980.900

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κοίτα ποιος μιλάει τώρα!»

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ

18.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.45 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΠΕΣ ΤΟ ΨΕΜΑΤΑ

21.40 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ

22.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θρύλοι του πάθους»

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.15 ΑΙΡ ΑΜΕΡΙΚΑ (Ε)

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόκκινη θύελλα»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 3421.201-4

06.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.05 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ (Ε)

10.00 ΒΑΘΥ ΚΟΚΚΙΝΟ (Ε)

11.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)

12.00 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ (Ε)

12.25 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΜΙΡΑΝΤΑ, Η ΠΡΟΔΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ

15.00 ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛΣ

16.00 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ

17.00 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ

20.30 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τρελό θηριοτροφείο»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ψεύτης»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σνέικ Ιτερ Νο 2: η επιστροφή του Σόλτζερ»

03.00 Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΤΗΣ ΔΑΜΑΣΚΟΥ

05.00 ΠΛΕΪΕΡΣ


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org