07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.20 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
17.30 2η ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας
18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη
19.30 ΣΤΑ ΕΔΡΑΝΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Τα σημαντικότερα της κοινοβουλευτικής δραστηριότητς, με τον Κώστα Ψωμιάδη
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Με μουσική, τραγούδι, χορό, θέατρο
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
10.00 ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΒΥΖΑΝΤΙΟΥ (Ε)
10.30 ΜΕDΙΤΕRRΑΝΕΟ (Ε)
11.00 ΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΣΗΜΑΔΙΑ (Ε) «Στην Καππαδοκία»
11.30 ΣΕ ΗΧΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ (Ε) «Μάκης Βασιλειάδης»
12.00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΥΣΗΣ (Ε)
12.30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
13.30 ΟΡΕΙΝΗ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) «Το δάσος της Απολλωνίας»
14.00 Η ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ «Ο Διαφωτισμός 1700-1821»
15.00 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ (Ε) «Δήμος Παυλάκης - Νταχάου Νο 52.000»
16.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΡΙΖΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ «Πάρνο Γκραζτ: Τσιγγάνοι Ρομ της Ουγγαρίας»
17.15 ΦΙΛΟ ΚΑΙ ΜΑΡΙΝΑ
18.45 PRE GAME
19.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΑΝΔΡΩΝ «Ολυμπιακός - ΑΕΚ»
20.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.10 Η ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ «Πριν και μετά»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
24.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ (Ε)
01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)
06.00 ΟΚΤΩ ΗΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ (Ε) «Ενα τσιγάρο δρόμος»
07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΝΤΑΓΚ
11.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
12.30 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13.00 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
13.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Η μεγαλύτερη περιπέτεια του Γουίνι»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε) «Μίμης Ανδρουλάκης»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
18.30 ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΠΟΥ ΓΙΝΑΝΕ ΖΩΗ «Τέχνη και δουλειά»
19.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξω φτώχεια και καλή καρδιά»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπαμπάς για γκολ» Α' τηλεοπτική μετάδοση
24.00 HISTORY CHANNEL (Ε) «Τεχνολογία: ο Γαλιλαίος & το αμαρτωλό μονοκιάλι»
-- Στις 24.00, πεντάλεπτο δελτίο ειδήσεων
07.00 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
08.00 Η ΔΙΑΣΩΣΗ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΗΣ ΤΣΙΤΑ
08.30 ΕΝΑΣ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
09.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
10.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
12.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
15.00 ΜΕΘΟΡΙΟΙ ΔΡΟΜΟΙ
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόσμος και κοσμάκης»
18.30 ΣΟΡΑΓΙΑ Μίνι σειρά
20.30 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ «Λιοντάρια»
21.30 ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΑΦΡΙΚΗ «Τσιτάχ»
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα γελαστό απόγευμα»
00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ
02.30 Η ΕΚΣΤΡΑΤΕΙΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
03.30 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΗΣ ΒΑΒΕΛ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.40 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (Ε)
06.30 ΤΑΡΑΓΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (E)
07.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
08.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
09.00 ΛΟΛΑ (Ε)
10.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
11.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
12.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.25 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «In & Out»
16.20 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 HOW I MET YOUR MOTHER
18.00 SAMANTHA WHO?
19.00 WIPE OUT (Ε)
20.00 ANT1 NEWS
21.00 TOP CHEF Πρεμιέρα
23.00 ΟΛΑ 11+
01.00 ANT1 NEWS
01.10 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ (Ε)
02.10 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)
03.10 SUPER ΜΠΑΜΠΑΣ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 MOBILE FUN
05.20 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ (Ε)
06.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
07.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 - ΚΟΡΕΑ (Δοκιμαστικά)
09.15 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 EXCLUSIVE (Ε)
15.15 BAYWATCH Νεανική σειρά
17.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Austin Powers: Το χρυσό εργαλείο»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ (Ε)
23.00 BIG BROTHER
24.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
01.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
02.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
03.30 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.30 HIT PARADE Μουσική εκπομπή
13.00 TV WEEKEND
16.15 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 LIFESTYLE
22.00 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ - Best of
23.45 ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΑΥΤΙΑ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονικό παιχνίδι»
03.45 ΗΡΑΚΛΗΣ Σειρά περιπέτειας
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 MOMMY - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΡΑΤΤΥ, Η ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)
12.50 MEGA STAR
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
16.15 MASTER CHEF (Ε)
17.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 FIFTY - FIFTY
18.00 ΟΙ ΚΗΠΟΥΡΟΙ ΤΟΥ MEGA Πρεμιέρα
19.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 MONEY DROP Τηλεπαιχνίδι
22.30 MASTER CHEF
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικά παιχνίδια»
00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.45 ΒΕΝΤΕΤΑ (Ε)
02.45 ΓΗ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΟΣ (Ε)
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ Νεανική σειρά φαντασίας
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «YU-GI-OH», «Ζορό: Η νέα γενιά», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Ο Λάζλο στην κατασκήνωση», «Οι μπόμπιρες του 402», «Ντόρα, η μικρή εξερευνήτρια», «Angel's friends», «Lazy town», «Power Rangers: mystic force», «Ben 10: Alien Force», «Μπομπ ο σφουγγαράκης», «Xiaolin showdown», «Sylvester and Tweety mysteries»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαθητές εν δράσει»
15.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.45 GOSSIP GIRL
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
18.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Τσάρλι και το εργοστάσιο σοκολάτας»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οταν συνάντησε τον Μπιλ» Α' τηλεοπτική προβολή
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπάτσος του Μπέβερλι Χιλς 2»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παιχνίδι παραισθήσεων»
05.00 JERICHO Σειρά μυστηρίου
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ