07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Το βήμα του Καραγκιόζη»
07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.20 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Συζήτηση για θέματα εξωτερικής πολιτικής και διεθνών σχέσεων, με την Αννα Μπαλλή
18.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στο Θέμη Παπαβασιλείου (μέρος 2ο). Με τον Πάρη Μήτσου
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.20 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Οι ταινίες μικρού μήκους και οι δημιουργοί τους. Με τον Γρηγόρη Τραγγανίδα. Φιλοξενούμενη η Ελίνα Τραϊφόρου
22.30 ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΑΡΜΟΝΙΕΣ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
11.Ο0 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ (Ε)
11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ (Ε)
12.30 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΕΠΙ ΤΩΝ ΟΡΕΩΝ (Ε)
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τσίτα γκερλς 2»
16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αν έχεις τύχη»
18.15 Ο ΠΛΑΝΕΥΤΗΣ ΤΟΥ ΓΡΑΜΜΟΥ
18.45 ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ Μαγνητοσκοπημένη συναυλία
21.00 ΠΕΡΥΣΙ ΣΤΗ ΔΡΑΜΑ Αναδρομή στο 32ο Φεστιβάλ Ελληνικών Ταινιών Μικρού Μήκους
22.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ (Ε)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 CINECINEMA ΣΤΗΝ ΕΤ 1 «Κρυφές παρακολουθήσεις»
06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΗ ΚΡΕΜΑΣΤΑ ΦΕΡΕΤΡΑ ΤΗΣ ΚΙΝΑΣ (Ε)
07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΝΤΑΓΚ
11.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ 75η ΔΕΘ Συνέντευξη Τύπου του Προέδρου της ΝΔ Αντώνη Σαμαρά
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Camp rock»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πρόσωπο της ημέρας»
20.15 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΩΝ ΘΕΩΝ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.10 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
24.00 ΥΠΟΘΑΛΑΣΣΙΟ ΣΥΜΠΑΝ (Ε)
07.00 ΤΑΡΑΓΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ «Μυστράς»
11.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ «Τα δένδρα στις εκκλησίες»
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 75η ΔΕΘ - ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ΤΟΥ ΑΡΧΗΓΟΥ ΤΗΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΟΛΙΤΕΥΣΗΣ ΑΝΤΩΝΗ ΣΑΜΑΡΑ
15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)
19.00 ΟΝΕΙΡΟ ΦΥΓΗΣ «Κιλκίς»
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μικροί και μεγάλοι εν δράσει»
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
23.30 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ
00.30 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΗΣ ΒΑΒΕΛ (Ε)
02.00 BALKAN EXPRESS (Ε)
03.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.40 ΤΑΡΑΓΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ
05.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
06.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
07.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
08.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
09.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)
10.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
11.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
12.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.25 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρεις επιθυμίες»
16.50 KYLE XY
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΧΙΛΙΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΥΧΤΕΣ (E)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η άλλη ερωμένη του βασιλιά» Α' προβολή
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γύρνα πίσω» Α' προβολή
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τάιγκερλαντ: ετοιμασία πολέμου»
04.00 ΔΙ$ ΜΑΔΙΑΜ (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.15 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)
07.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
09.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
10.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)
11.00 ΜΙΑ ΝΥΦΗ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.05 75η ΔΕΘ - ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ΤΟΥ ΑΡΧΗΓΟΥ ΤΗΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΟΛΙΤΕΥΣΗΣ ΑΝΤΩΝΗ ΣΑΜΑΡΑ
14.15 EXTREME SOMMER (Ε)
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κάλεσμα της καρδιάς»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 ΡΟΒΙΝΣΩΝΑΣ ΚΡΟΥΣΟΣ Δραματική σειρά
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ
21.00 CHART* SHOW - YOUR COUNTDOWN (E)
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι μάγισσες της Καραϊβικής»
01.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.45 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.50 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ... ΑΝΔΡΕΣ
06.30 ALTER KIDS
12.30 HIT PARADE GR
13.00 TV WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι διαβολογυναίκες»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φλεγόμενη άσφαλτος»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τέξας, αντίο»
05.15 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
12.50 ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταξιδιώτες της συμφοράς»
16.40 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΣΙΝΕΜΑ
16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΜΠΑΜΠΑ, ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ (Ε)
18.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ Τηλεταινία
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας για όλες» Α' προβολή
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κοιλάδα του πόθου»
03.30 WORLD SERIES OF POKER
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.20 ΔΡΟΣΟΥΛΙΤΕΣ (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Yu-Gi-Oh», «Ζορό: Η νέα γενιά», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Ο Λάζλο στην κατασκήνωση», «Οι μπόμπιρες του 402», «Ντόρα, η μικρή εξερευνήτρια», «Angel's friends», «Lazy town», «Super Looney Tunes», «Ben 10: Alien Force», «Μπομπ ο σφουγγαράκης», «Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης», «Sylvester and Tweety Mysteries»
13.00 ΔΕΘ: ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΗΣ ΝΔ ΑΝΤΩΝΗ ΣΑΜΑΡΑ
14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελό θηριοτροφείο: Ταξίδι αποφοίτησης»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.45 TWO AND A HALF MEN
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ... ΣΤΟ ΤΣΑΚ
18.50 NUMB3RS
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Κλέαρχος, η Μαρίνα και ο κοντός»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λούφα και παραλλαγή: Σειρήνες στο Αιγαίο»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αόρατο στίγμα» Α' προβολή
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι αστυνομικίνες»
05.00 ΣΕΞ & ΨΕΜΑΤΑ Σειρά
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια»
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ