07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Οδοιπορικό στο Μυστρά και τη Μονεμβασιά»
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τρελή παρέα». Κινούμενα σχέδια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τους Γ. Μπέζο, Δ. Τουλιάτο και Γ. Ανδρεάτο
16.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ «Κύθνος»
17.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Το μυστηριώδες νησί Κονγκ: Η κυρά του παιχνιδιού». Κινούμενα σχέδια
17.35 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Θέμα: Χοληστερίνη. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη
18.30 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ Η στιγμή στα 35 mm. Ελληνες και ξένοι σύγχρονοι φωτογράφοι παρουσιάζουν τη δουλειά τους μέσα από τις «Φωτογραφές». Φιλοξενούμενος ο Γιάννης Στεργίου. Επιμέλεια - παρουσίαση: Τάκης Δεβελλίδης
19.00 ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ (Ε) Θέμα: Για την πανελλαδική σύσκεψη του ΠΑΜΕ Εκπαιδευτικών. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κυριάκος Ιωαννίδης
20.00 ΑΤΙΘΑΣΗ ΜΑΪΚΑ (1ο) Ξένη σειρά
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΣΗΜΑΔΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΓΗ (7ο)
22.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Κοίταξε για τον Τσε Γκεβάρα»
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.30 ΚΟΥΝΕΛΟΥΠΟΛΗ
09.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΓΟΥΙΝΙ (Ε)
09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ (Ε)
10.00 ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)
10.30 Ο ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ (Ε)
11.00 ΞΕΝΟΙ ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
11.30 ΤΟ ΡΙΖΩΜΑ (Ε)
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάλιο πέντε και στο χέρι»
13.30 ΤΟ ΤΡΕΝΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ (Ε)
14.00 ΚΛΕΩΝ ΚΑΙ ΝΕΛΛΗ (Ε)
14.15 ΟΔΟΣ ΦΤΕΡΩΝ (Ε)
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ (Ε)
15.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ (Ε)
16.00 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ (Ε)
16.30 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΪΒΕΡΛΙ (Ε)
17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.00 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΡΙΑ (Ε)
19.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ 2010 Αγώνας
21.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ 2010 Εκπομπή
21.45 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ 2010 «Ελλάδα - Σερβία»
24.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ (3ος κύκλος)
01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)
06.00 Η ΝΕΑ ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΥ ΜΑΪΚΛ ΠΑΛΙΝ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
11.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) «Φλώρινα»
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ - Best of
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε) «Αριστείδης Μόσχος»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Χιονάτη και τα εφτά γεροντοπαλίκαρα»
20.20 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε) «Τήνος»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξι μέρες, επτά νύχτες»
23.45 ΑΡΧΑΙΕΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ (Ε)
07.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
08.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ «Δράκοι»
08.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ (Ε)
09.30 BALKAN EXPRESS (Ε)
10.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ
11.30 ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Μαρόκο»
12.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΤΥΡΙΩΝ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥ ΚΟΥΖΙΝΑ «Λίβανος, διάχυτη λεπτότητα»
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ
18.30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ ΘΑΛΑΣΣΩΝ
19.00 SHAMWARI: ΜΙΑ ΑΓΡΙΑ ΖΩΗ
19.30 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ «Λαβράκια και πέρκες»
20.45 ΧΟΡΟΣ ΘΑΝΑΤΟΥ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.05 ΧΟΡΟΣ ΘΑΝΑΤΟΥ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (Συνέχεια)
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ «Επιχείρηση δράκος Κόμοντο»
24.00 CINEMANIA (Ε)
01.00 ΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
01.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
07.00 ELAΤTE
11.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
12.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 KYLE XY
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 DESPERATE HOUSEWIVES
19.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΧΙΛΙΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΥΧΤΕΣ
23.00 WIPE OUT - USA
24.00 ΟΛΑ 10 - Summer edition
01.00 ΑΝΤ1 NEWS
01.10 PERFECT TEN (Ε) Τηλεπαιχνίδι
02.10 ΑΓΓΙΓΜΑ ΨΥΧΗΣ (Ε)
03.10 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 MOBILE FUN
05.20 ΑΔΕΛΦΕΣ ΨΥΧΕΣ (Ε)
06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)
08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
09.00 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
10.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)
11.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
12.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ, ΜΙΑ ΖΩΗ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΑΜΜΟΣ
14.15 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
15.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
16.00 BAYWATCH
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 BAYWATCH (Συνέχεια)
18.00 KITCHEN NIGHTMARES
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ
21.00 ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ (Ε)
22.00 CSI LAS VEGAS
23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
24.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
01.00 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ
02.00 ΟΙ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ
03.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.50 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΡΕΣ...
06.15 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ (Ε)
06.45 LIFESTYLE (E)
08.00 THAT'S LIFE (E)
09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
10.00 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ
13.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ (Ε)
15.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 THAT'S LIFE SUMMER
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
21.30 AUTO ALTER
21.45 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ (Ε)
22.45 ΜΕΧΡΙ ΤΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΔΕΣΜΟΣ (Ε)
23.45 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ (Ε)
01.45 AUTO ALTER
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
04.00 ΜΙΝΙ ΣΕΙΡΑ «Βιργινία: Η αμαρτωλή μοναχή της Μόντσα» Β' μέρος
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)
10.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
12.40 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Ε)
17.50 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)
18.50 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ! (Ε)
22.00 50-50 (Ε)
23.00 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 SAFE SEX (Ε)
01.30 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ ΤΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ (Ε)
02.30 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε)
03.30 ΜΠΕΛΑΔΕΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)
06.20 TYRA BANKS Talk show
07.15 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
08.00ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Πόκεμον», «Πιάστε τον Εντ», «Η μικρή Πούκα», «Αμπρα κατάμπρα», «Τα στρουμφάκια», «Ο Σκούμπι Ντου και ο κολλητός του», «Τα σούπερ παιδιά», «Angel's friends», «World of quest», «Τομ και Τζέρι», «Γούντι ο τρυποκάρυδος»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ
15.15 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
16.10 COSSIP CIRL
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.10 ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΣΤΟ ...ΤΣΑΚ
18.00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
18.50 NUMB3RS
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βαμμένο πέπλο»
23.30 ΟΜΑΔΑ NCIS
00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
01.30 MOONLIGHT Περιπετειώδης σειρά
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγρια συμμορία»
05.30 VERONICA MARS
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ