07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
16.50 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
17.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κινούμενα σχέδια
17.30 ΛΗΣΤΕΣ ΚΑΙ ΙΠΠΟΤΕΣ Ξένη σειρά (6ο)
18.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου. Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου. Θέμα: Κονδιμέντα (μουστάρδς, σάλτσες κλπ.). Τόνι Καβαλιεράτος
19.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε) Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη
20.00 ΕΚΑΤΟ ΛΕΠΤΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Ξένη σειρά (4ο)
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΣΗΜΑΔΙΑ Ξένη σειρά (4ο)
22.30 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ Θέμα: Ασφαλιστικό. Με τους Κώστα Τσίφτη, Βούλα Τσιβόλα και Μαρίνο Γκασιάμη
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.15 ΧΑΝΤΙ ΜΑΝΙ: Ο ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ
08.45 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΓΟΥΙΝΙ
09.15 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ
09.45 ΟΔΟΣ ΦΤΕΡΩΝ
10.00 ΤΟ ΚΑΠΛΑΝΙ ΤΗΣ ΒΙΤΡΙΝΑΣ
10.30 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ
11.00 ΜΝΗΜΕΣ
11.30 ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ: ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΕΝΑΣ ΤΟΠΟΣ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας ήρως με παντούφλες»
14.00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
14.15 ΟΔΟΣ ΦΤΕΡΩΝ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ
15.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ
16.00 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ ΕΝ ΠΛΩ (Ε)
16.30 ΤΖΟΝΑΣ (Ε)
17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.00 Η ΛΥΓΕΡΗ (Ε)
19.00 ΔΡΟΜΟΙ
20.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΝΑΣΑ (Ε)
21.00 ΡΙΜΕΪΚ
22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 47ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟ ΡΑΛΙ ΑΙΓΑΙΟΥ
00.15 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)
01.15 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)
06.00 Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
07.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)
11.00 ΕΞΑΝΤΑΣ (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ποντικάκι»
20.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Hollywoodland»
00.15 ΑΙΝΙΓΜΑΤΙΚΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ (Ε)
01.15 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ
07.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
08.00 Η ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥ ΜΑΣ
08.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ (Ε)
09.30 BALKAN EXPRESS (E)
10.30 AΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
11.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ
12.30 ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ
15.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ
18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
18.30 Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΒΥΘΟΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ
19.00 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΗΣ ΒΑΒΕΛ
20.00 ΑΝΑΤΡΕΠΤΙΚΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.05 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ
21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
00.30 Η ΞΕΠΟΥΛΗΜΕΝΗ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ
01.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
07.00 ELAΤTE
11.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
12.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 WIPE OUT (USA)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ
19.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΧΙΛΙΕΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΥΧΤΕΣ
23.00 BONES
24.00 ΟΛΑ 10 - Summer edition
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.10 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
02.10 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε)
03.10 ΠΡΟΚΛΗΣΗ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 MOBILE FUN
05.20 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)
06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)
08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
09.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ (E)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΑΜΜΟΣ (Ε)
14.15 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
15.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
16.00 BAYWATCH
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.05 BAYWATCH (Συν.)
18.00 KITCHEN NIGHTMARES
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ
21.00 GOT TO DANCE
22.00 ΟΜΑΔΑ COBRA 11
23.00 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Ε)
24.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
01.00 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ
02.00 ΟΙ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ
03.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
05.30 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΝΤΡΕΣ...
07.15 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ (Ε)
07.45 LIFESTYLE (Ε)
08.45 THAT'S LIFE (Ε)
10.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
11.00 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ
13.00 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ - ΜΠΛΑ - BEST OF
15.15 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ EXPRESS BEST OF
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 THAT'S LIFE
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
21.30 AUTO ALTER
21.45 30 ROCK
22.15 FRIDAY NIGHT LIGHTS
23.15 HEROES
00.15 PSYCH
01.15 EUREKA
02.15 HIT PARADE GR (Ε)
02.45 AUTO ALTER
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δολοφόνος νταντά»
04.45 Η ΜΕΓΑΛΗ ΤΟΡΟ
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΦΑΕ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΣΟΥ (Ε)
10.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
12.40 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)
18.00 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)
19.00 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Μ+Μ (Ε)
22.00 50-50 (Ε)
23.00 ΜΙΛΑ ΜΟΥ ΒΡΩΜΙΚΑ (Ε)
24.00 ΧΑΡΑ ΑΓΝΟΕΙΤΑΙ (Ε)
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ ΤΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ (Ε)
02.15 ΦΥΓΑΜΕ (Ε)
03.15 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)
06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Κωμική σειρά
07.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12.00 ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ
12.30 ΓΟΥΝΤΙ Ο ΤΡΥΠΟΚΑΡΥΔΟΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ
15.15 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
16.10 GOSSIP GIRL
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.10 ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΣΤΟ ...ΤΣΑΚ
18.00 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
18.50 NUMB 3RS
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΕΙΣΒΟΛΗ»
23.00 ΟΜΑΔΑ NCIS
24.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
01.00 JERICHO
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΕΝΟΧΗ ΣΙΩΠΗ»
04.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
05.30 VERONICA MARS
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ