07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή
09.00 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ (Ε) Ενημερωτική εκπομπή
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
16.50 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
17.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κινούμενα σχέδια
17.30 ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Ξένη σειρά (1ο)
18.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου. Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου. Θέμα: Σπιτικά λουκάνικα - οικογένεια Παυλίδη
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.30 ΘΕΑΤΡΟ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ Μια εκπομπή για γονείς, εκπαιδευτικούς και παιδιά, με αποσπάσματα ξεχωριστών παιδικών θεατρικών παραστάσεων και εκλεκτούς καλεσμένους. Επιμέλεια - παρουσίαση Θανάσης Καραγιάννης, συγγραφέας και κριτικός παιδικών θεατρικών έργων
20.00 Ο ΧΟΝΤΡΟΣ Ξένη σειρά (5ο)
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΔΙΑ ΠΥΡΟΣ ΚΑΙ ΣΙΔΗΡΟΥ (4ο)
22.30 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ Ερευνώντας αιτίες και αναζητώντας λύσεις για τα οξυμένα κοινωνικά προβλήματα. Με τους Κώστα Τσίφτη, Βούλα Τσιβόλα και Μαρίνο Γκασιάμη
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.15 ΧΑΝΤΙ ΜΑΝΙ: Ο ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ
08.45 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΓΟΥΙΝΙ
09.15 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ: ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ
09.45 ΟΔΟΣ ΦΤΕΡΩΝ
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζούσα μονάχος χωρίς αγάπη»
12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
15.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ
16.00 XANA MONTANA
16.30 ΤΖΟΝΑΣ (Ε)
17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.00 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Η Μανιάτισσα»
19:00 ΔΡΟΜΟΙ
20.00 ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΙΣ
21.00 ΡΙΜΕΪΚ
22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΜΑΚΡΟΝΗΣΟΣ
01.30 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ «Γυάρος»
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 CHAMPIONS NET
21.45 CHAMPIONS LEAGUE «Μπάγερν - Λιόν»
23.45 CHAMPIONS NET
01.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Η ζωή μετά τον άνθρωπο»
07.00 Η ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥ ΜΑΣ
07.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ ΜΕ ΤΟΝ ZEEK
08.00 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ (Ε)
09.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
09.30 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
11.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
12.00 ΛΗΣΜΟΝΗΜΕΝΕΣ ΦΩΝΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ
15.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ
18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
18.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.05 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ ΘΑΛΑΣΣΩΝ
21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
00.30 ΛΗΣΜΟΝΗΜΕΝΕΣ ΜΟΡΦΕΣ (Ε)
01.00 Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΗΣ ΝΟΣΤΑΛΓΙΑΣ ΜΑΣ (Ε)
01.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
02.30 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ (Ε)
04.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.00 LOVE BITES (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ Ενημερωτική εκπομπή
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.25 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.15 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 LOVE BITES
19.00 ΚΑΡΜΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ
22.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ
23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
24.00 CRIMINAL MINDS Αστυνομική σειρά
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.10 ΚΟΣ & ΚΑ ΠΕΛΣ (Ε)
02.10 EUROPEAN POKER TOUR
03.10 ΚΛΕΦΤΗΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 MOBILE FUN
05.20 CHEEK TO CHEEK (Ε)
06.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
07.30 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.05 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Συν.)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΣΠΙΤΙ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΡΧΗ
22.00 ΜΙΑ ΝΥΦΗ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ
23.00 ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)
24.00 SEX AND THE CITY
01.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
02.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
03.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
04.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ (Ε)
05.30 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
05.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ (Ε)
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.30 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ EXPRESS
18.30 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
21.30 AUTO ALTER
21.45 ΖΑΜΑΝΦΟΥ
01.15 HIT PARADE (Ε)
01.45 AUTO ALTER
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμες υποψίες»
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέιν Ντο: διπλή παγίδα»
06.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ ΜΕGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
16.00 ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ (Ε)
17.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.20 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
18.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ
22.00 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ
23.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑΠΕΝΤΕ (Ε)
24.00 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ (Ε)
02.15 ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Ε)
03.15 ΜΠΕΛΑΔΕΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (Ε)
04.15 TΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)
06.00 CALIFORNIA TEENS Κοινωνική σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07:45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
10:15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΚΑΤΟΡΕΣ
11.15 ΜΑΡΙΝΑ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σφαίρα»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Snakes on the plane»
02.00 SUPERΝATURAL
03.00 THE DEAD ZONE
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στηρίξου πάνω μου»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ