07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Το βήμα του Καραγκιόζη: «Ο Μέγας Αλέξανδρος και το καταραμένο φίδι»
07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Η εκπομπή φιλοξενεί έναν καθαρόαιμο «κρητικό» καλλιτέχνη που γεννήθηκε στην Αγγλία από Ιρλανδούς γονείς, τον Ross Daly. Επιμέλεια-παρουσίαση: Πάρης Μήτσου
17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Συζήτηση για θέματα εξωτερικής πολιτικής και διεθνών σχέσεων. Με την Αννα Μπαλλή
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ με βόλεϊ... συναντήσεις
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.20 Η ΚΟΥΒΑ ΜΠΟΡΕΙ Μια εκπομπή που παρουσιάζει μικρά και μεγάλα επιτεύγματα στο Νησί της Επανάστασης, με αφορμή τα 50χρονα της Κουβανικής Επανάστασης και σε συνεργασία της τηλεόρασης του «902» με την κουβανική. Επιμέλεια - παρουσίαση Αννα Μπαλλή, Μανουέλ Καταλάν
21.35 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Οι ταινίες μικρού μήκους και οι δημιουργοί τους, με τον Γρηγόρη Τραγγανίδα
22.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Στο καλό ελληνικό και ξένο τραγούδι
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ «Σύνοδος εφήβων»
11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Κύπρος»
12.30 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
15.45 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
16.30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ
17.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πάρε κόσμε»
19.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ- Τελικός Ανσάμπλ
20.30 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (Ε)
21.00 ΞΕΝΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ «Περικυκλωμένοι από κύματα»
22.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 CINECINEMA ΣΤΗΝ ΕΤ-1 «Η διπλανή πόρτα»
07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΤΙΜΟΝ ΚΑΙ ΠΟΥΜΠΑ
10.30 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
11.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΖΟΟΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
13.45 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε) «Γαβριέλα»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΧΘΕΣ, ΣΗΜΕΡΑ, ΑΥΡΙΟ
17.00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 PRE GAME
19.00 SUPER LEAGUE «Ολυμπιακός- Αρης»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.15 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
02.00 Η ΖΩΗ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ (Ε) «Οι αμαρτωλές πόλεις εξαφανίζονται»
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
09.00 ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
9.30 5ος ΔΙΕΘΝΗΣ ΜΑΡΩΘΩΝΙΟΣ «Μέγας Αλέξανδρος»
11.30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
12.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ
14.30 Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΗΣ ΝΟΣΤΑΛΓΙΑΣ ΜΑΣ
15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
18.00 ΟΝΕΙΡΟ ΦΥΓΗΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα ασύλληπτο κορόιδο»
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.15 ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ
01.00 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΗΣ ΒΑΒΕΛ
02.00 BALKAN EXPRESS (Ε)
03.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.10 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)
05.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)
06.00 Η ΕΚΣΤΡΑΤΕΙΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)
06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
07.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
08.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
09.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
10.00 EXTREME MAKEOVER - HOME EDITION
11.45 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.25 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπόμπιρας ξεπόρτισε»
16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραντεβού στον αέρα»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 DANCING WITH THE STARS
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοντέλο για φόνο»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.40 ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΧΑΙΡΙΑ (Ε)
03.40 ΜΩΒ - ΡΟΖ
04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 MOBILE FUN
05.30 CHEEK TO CHEEK (Ε)
06.00 ΜΗ ΜΑΔΑΣ ΤΗΝ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
07.00 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
08.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
09.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1- ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΚΙΝΑΣ
12.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
16.00 STARS SYSTEM
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ψεύτης»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 EXCLUSIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κόλπο»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Blade 2: Bloodlust»
01.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
02.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
03.45 ΕΙΚΟΝΕΣ(Ε)
04.45 TELEMARKETING (Ε)
05.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
06.00 ALTER KIDS
13.00 TV WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας αξέχαστος έρωτας»
23.15 ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ
02.00 EUREKA Σειρά επιστημονικής φαντασίας
03.00 ΜΙΝΙ ΣΕΙΡΑ «Εγώ και ο Ντούτσε» (Β' μέρος)
06.00 ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 MOMMY - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
12.50 MEGA STAR (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αν θυμηθείς πέθανες»
16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΕΠΙΚΗΡΥΣΣΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΠΡΩΗΝ: ΠΩΣ ΓΥΡΙΣΤΗΚΕ Η ΤΑΙΝΙΑ
17.20 ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ (Ε)
18.00 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)
19.00 Μ+Μ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ: Η ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
22.50 ΤΡΙΤΟΣ ΝΟΜΟΣ (Ε)
23.50 ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντόμινο»
03.30 ΜΠΕΛΑΔΕΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τάιμ Λάιν»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.45 THE BIG BANG THEORY
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ... ΣΤΟ ΤΣΑΚ
18.45 KNIGHT RIDER
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεσποινίς Διευθυντής»
23.15 GALA
00.15 NIP TUCK
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοιραία απόδραση»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια»
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ