07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Το βήμα του Καραγκιόζη
07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ηθοποιός»
17.30 2η ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της εβδομάδας
18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη
19.30 ΣΤΑ ΕΔΡΑΝΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Τα σημαντικότερα της κοινοβουλευτικής δραστηριότητας με τον Κώστα Ψωμιάδη
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ...με ποδοσφαιρικούς αγώνες
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ...ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΗΛΙΚΕΣ
10.00 ΔΗΜΟΣΙΟΙ ΧΩΡΟΙ ΚΑΙ ΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΑΡΕΤΕΣ «Εθνική Βιβλιοθήκη της Ελλάδος»
10.30 ΜΕΝΤΙΤΕΡΑΝΕΟ
11.00 «ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ», ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ (Ε) «Μιχάλης Μποδούρογλου»
11.30 ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΑΤΡΙΔΑ
12.30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
13.30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ «Κώστας Μπαλάφας 1953»
14.00 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ (Ε)
14.30 ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
15.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
17.00 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 «Τρίκαλα - Καβάλα»
19.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ «Δήμητρα Γαλάνη»
20.00 ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΚΟΙ ΑΣΤΡΟΝΟΜΟΙ
21.00 Η ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΤΙΜΟΝ ΚΑΙ ΠΟΥΜΠΑ
10.30 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
11.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
13.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Ζουζούνια»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
17.00 Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καταφερτζής»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
01.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)
07.00 ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
08.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΩΚΕΑΝΟΥ «Κύκλοι ζωής»
08.30 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
09.00 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ «Το μεγαλείο της Μεσογείου»
10.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
12.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
15.00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ
17.00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ
18.00 ΟΙ ΑΘΛΙΟΙ Ξένη μίνι σειρά
20.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.05 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η έβδομη μέρα της δημιουργίας»
00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ Αφιέρωμα: Κομεντί, μαύρες σάτιρες, νεανικές κωμωδίες: «Ο βασιλιάς της μαφίας»
02.30 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέντε ιστορίες από μια σχολή οδήγησης». Συμμετοχή της Ελβετίας. Από το 1ο Φεστιβάλ Καλύτερων Τηλεοπτικών Προγραμμάτων 1999-2000
05.30 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (Ε)
06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (E)
07.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
08.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
09.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
10.00 EXTREME MAKEOVER - HOME EDITION
11.45 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.25 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολα για την αγάπη»
16.50 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ
18.10 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα κίτρινα γάντια»
20.00 ANT1 NEWS
21.00 ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ Real life show
22.00 AMERICA'S GOT TALENT
23.00 ΟΛΑ 10+ Σατιρική εκπομπή
01.20 ANT1 NEWS
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τάιγκερλαντ: Ετοιμασία πολέμου» Α' τηλεοπτική προβολή
03.40 ΜΩΒ ΡΟΖ (Ε)
04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 MOBILE FUN
05.30 CHEEK TO CHEEK (Ε)
06.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
07.00 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
08.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Συνέχεια)
14.00 GREEK IDOL (Ε) Recall
16.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γάμος του εραστή μου»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ALL ABOUT GREEK IDOL
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ (Ε)
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Gossip»
01.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
02.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
02.30 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.30 HIT PARADE Μουσική εκπομπή
13.00 TV WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 LIFESTYLE
22.30 LIPSTICK JUNGLE
23.30 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ
02.00 EUREKA Σειρά επιστημονικής φαντασίας
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγώ και ο Ντούτσε» (Α' μέρος)
06.00 ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΜΟΜΜΥ - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
12.50 MEGA STAR
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 TRACTION
15.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
16.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
19.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 TAXI GIRL: SPECIAL EDITION
22.30 Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΞΑΝΘΙΑΣ
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλλοθι»
00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.00 WORLD SERIES OF POKER
03.00 ΜΠΕΛΑΔΕΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γάμος εξπρές» Α' τηλεοπτική προβολή
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.45 CHRISTINE Κωμική σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ROYAL PAINS Χιουμοριστική σειρά
18.45 TRAUMA Ιατρική, δραματική σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Speed Racer» Α' τηλεοπτική προβολή
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Fierce People»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι μηχανόβιοι»
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αδελφές ψυχές»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ