07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ 902 Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ 902 Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική ενημερωτική εκπομπή, με τον Κώστα Καραχάλιο
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
16.50 ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ Ενα οδοιπορικό στην ελληνική περιφέρεια, στα ξεχασμένα χωριά και τους ανθρώπους τους
17.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση ποδοσφαιρικών αγώνων του Πειραϊκού πρωταθλήματος
19.10 CINE PLANO Κινηματογραφικές προβολές και κριτική ταινιών, φεστιβάλ, εκδηλώσεις, συνεντεύξεις και κινηματογραφικές ειδήσεις, με την Ιφιγένεια Καζαντζή, κριτικό κινηματογράφου. Συμμετέχει ο Γιάννης Φραγκούλης και σκηνοθετεί η Θεοδοσία Γραμματικού
19.40 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
20.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... Εκπομπή για ανθρώπους από το χώρο της τέχνης και των γραμμάτων που έφυγαν..., αφήνοντας σημαντικό έργο, με την Σοφία Αδαμίδου
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ Εκπομπή αφιερωμένη στο καλό ελληνικό τραγούδι, με τον Πάρη Μήτσου
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.30 Ο ΤΖΟΝΙ ΚΑΙ ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ
09.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΓΟΥΙΝΙ
09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ
10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
15.30 ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ
16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ Ξένη νεανική μουσική σειρά
16.30 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ, ΕΝ ΠΛΩ
17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.00 ΕΞΙΣΤΟΡΕΙΝ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΕΙΝ «Πέτρος Μακρής - Στάικος»
19.00 Γ' ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΙ
21.00 ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΕΣ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ Αφιέρωμα στον Πολωνικό κινηματογράφο «Μαχαίρι στο νερό»
06.00 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Της κακομοίρας»
20.45 ΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΤΗΣ EUROVISION 2010
24.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
02.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Το σύμπαν»
-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
07.00 ΚΤΙΖΟΝΤΑΣ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ «Πόρτες και παράθυρα»
07.30 ΕΡΕΥΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ «Θερμοκήπιο Γη»
08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
08.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ (Ε)
09.30 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
11.00 ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ
11.30 ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ «Ταξίδι στις γεύσεις του Sydney»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
14.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ Δραματική σειρά
15.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΚΑΙΡΟΣ
17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
18.30 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΥΣΤΩ, ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ
19.30 Η ΓΑΛΑΖΙΑ ΦΑΛΑΙΝΑ
20.30 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ
21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ
00.30 STEALTH, ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΟΡΑΤΟ
01.30 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 24 ΩΡΕΣ
02.30 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.40 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ
05.10 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
05.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.40 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)
06.00 LOVE BITES (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ Ζωντανή ενημερωτική εκπομπή
10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ Ζωντανό καθημερινό πρόγραμμα
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.25 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.15 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 LOVE BITES
19.00 ΚΑΡΜΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΓΥΝΑΙΚΑ «Νοσοκόμα»
22.00 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ «Πώς να ρίξεις έναν Τοξότη σε δέκα μέρες...» (Α' μέρος)
23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
24.00 CRIMINAL MINDS Αστυνομική σειρά
01.00 ΑΝΤ1 NEWS
01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εργαζόμενο κορίτσι»
03.20 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΓΑΠΗ (Ε)
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 MOBILE FUN
05.30 ΔΑΝΕΙΚΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ (Ε)
07.30 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Συνέχεια)
18.00 FATUS OLUS Τηλεπαιχνίδι
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 GREEK IDOL (Audition)
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δράκουλας»
01.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
02.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
02.30 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)
06.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ Ενημερωτική εκπομπή
07.00 «ΚΑΛΗΜΕΡΑ» Με τον Γιώργο Αυτιά
10.00 ΠΕΙΤΕ TO ΣΤΟ ALTER
11.00 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ Ψυχαγωγική εκπομπή
15.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.45 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ EXPRESS Ψυχαγωγική εκπομπή
18.30 ΣΗΜΕΡΑ Με τον Ακη Παυλόπουλο
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
21.30 SHOWBIZ NEWS BY NIGHT Ψυχαγωγική εκπομπή
23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ Εκπομπή έρευνας
02.00 AUTO ALTER
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψυχώ»
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φρενίτις»
06.00 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
16.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
18.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ Σειρά
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Μ+Μ (Ε)
22.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ
23.10 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πληθυσμός 436»
02.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
03.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)
06.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
06.45 ΚΑΠΕΤΑΝ ΦΛΑΜΙΝΓΚΟ Παιδική σειρά
07.15 ΓΙΟΥ-ΓΚΙ-Ο Παιδική σειρά
07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ Ενημερωτική ψυχαγωγική εκπομπή
10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Εκπομπή μαγειρικής
11.15 ΜΑΡΙΝΑ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUPER STAR Ψυχαγωγική εκπομπή
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE Μαγκαζίνο
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σπαρτιάτης»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτεινό ποτάμι»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σούπερμαν»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ