07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο Καραγκιόζης αστροναύτης»
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Christmas cartoons classic collection No 732
9.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στα βολιώτικα μπουζούκια και τον Στάθη Μιλάνο (μέρος δεύτερο). Επιμέλεια - παρουσίαση Πάρης Μήτσου
18.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ SHAOLIN THE LEGEND Κινέζοι μοναχοί
19.25 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΜΠΟΥΜΠΑΡΑΣ » (2ο)
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.20 Η ΚΟΥΒΑ ΜΠΟΡΕΙ Μια εκπομπή που παρουσιάζει μικρά και μεγάλα επιτεύγματα στο Νησί της Επανάστασης, με αφορμή τα 50χρονα της Κουβανικής Επανάστασης και σε συνεργασία της τηλεόρασης του «902» με την κουβανική. Επιμέλεια - παρουσίαση Αννα Μπαλλή, Μανουέλ Καταλάν
21.35 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Οι ταινίες μικρού μήκους και οι δημιουργοί τους, με τον Γρηγόρη Τραγγανίδα
22.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με Σταμάτη Μεσημέρη και Στέλιο Γαλανό
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
12.30 ΕΝΑ ΚΤΙΡΙΟ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
16.30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
17.00 ΜΠΑΣΚΕΤ: «Τρίκαλα - Ηλυσιακός» (αγώνας της Α1 σε απευθείας μετάδοση)
19.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΣΕ 60 ΛΕΠΤΑ
20.00 ΦΑΚΕΛΟΣ: ΣΟΚΟΛΑΤΑ (Ε)
21.30 ΜΥΘΟΙ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΤΕΧΝΗ
22.00 ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φυλακές Αττικα»
07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΤΙΜΟΝ ΚΑΙ ΠΟΥΜΠΑ
10.30 ΤΑ 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ
11.00 ΑΛΑΝΤΙΝ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΖΟΟΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γουίνι το αρκουδάκι: Χαρούμενες στιγμές»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΧΘΕΣ, ΣΗΜΕΡΑ, ΑΥΡΙΟ
17.00 ΗΛΙΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραντεβού στον αέρα»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χορεύετε;»
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ωραίο φύλο»
-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
11.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)
12.00 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)
14.30 Η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΤΗΣ ΝΟΣΤΑΛΓΙΑΣ ΜΑΣ
15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
17.30 ΧΩΜΑΤΑ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ
18.00 BALKAN EXPRESS (Ε)
19.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μικρού και μεγάλοι εν δράσει»
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ (Ε)
01.30 ΡΙΒΕΡΝΤΑΝΣ, ΟΙ ΑΣΤΕΡΕΣ ΤΟΥ ΣΗΜΕΡΑ
02.30 ΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
03.00 BALKAN EXPRESS (Ε)
04.00 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ (Ε)
05.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)
06.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)
06.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
07.00 ΤΥΧΗ ΒΟΥΝΟ (Ε)
08.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΜΠΑΣ (Ε)
09.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
10.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
12.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟΝ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.20 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
14.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστούγεννα στην πρίζα»
16.10 ΚΑΡΜΑ - Τηλεταινία (β' μέρος)
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καπετάν φάντης μπαστούνι»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέρα από τον φράχτη»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάτω ο έρωτας»
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η συμμορία με τα χακί»
02.40 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)
03.40 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)
04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.10 MOBILE FUNA (Ε)
05.30 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε)
06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)
08.00 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ (Ε)
09.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Συνέχεια)
14.00 STARS SYSTEM - ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατά λάθος δολοφόνος»
17.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.30 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 KITCHEN NIGHTMARES
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μόνος στο σπίτι 2»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πλανήτης των πιθήκων»
01.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
02.45 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
03.45 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
06.30 ALTER KIDS
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάρμπι»
12.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 TV WEEKEND
16.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύο άσπονδοι φίλοι»
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι αθόρυβοι»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος του Pacific Heights»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υδάτινος κόσμος»
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ταξίδι - β' μέρος»
06.00 ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 MOMMY - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ
10.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος των δύο αιώνων»
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.20 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)
19.00 ΓΛΥΚΙΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ (Ε)
21.40 GUINESS WORLD RECORD
23.20 ΘΕΜΑΤΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ 20 ΧΡΟΝΙΑ MEGA - MEGA ΣΑΤΙΡΑ (Ε)
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΗ ΣΑΚΙΡΑ
02.00 BRAVO - ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ (Ε)
05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Hairspray»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.45 THE BIG BANG THEORY
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ... ΣΤΟ ΤΣΑΚ
18.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας μάγκας στα σαλόνια»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θεωρίες συνωμοσίας»
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Yellow»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελή καταδίωξη στην Κορσική»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια»
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ