07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Το βήμα του Καραγκιόζη»
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πεδίο δράσης» (2ο μέρος)
16.30 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στον Πάνο Γεραμάνη (α' μέρος). Με τον Πάρη Μήτσου
19.30 Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΥΑ Επεισ. 7ο
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.20 «Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ» Επεισ. 3ο
22.00 ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΑΡΜΟΝΙΕΣ COPELLIA 2o
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΑΡΧΙΕΡΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ (Ε)
11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ (Ε) «Κύπρος»
12.30 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΠΑΤΡΙΣ (Ε)
15.05 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ «Καλάς, τα παιδιά του Μεγαλέξανδρου»
16.00 ΕΥΡΩ-ΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ
16.45 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ «Β'φάση»
19.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σημάδια καπνού»
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.10 ΜΕΓΑΛΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ ΤΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ «Γλυκά δεκάξι»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 CINECINEMA ΣΤΗΝ ΕΤ1 «Ο νεκρός»
07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΤΙΜΟΝ ΚΑΙ ΠΟΥΜΠΑ
10.30 ΤΑ 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ
11.00 Η ΜΠΡΑΝΤΙ ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΓΟΥΙΣΚΕΡΣ
11.30 ΤΑΡΖΑΝ - Ο ΘΡΥΛΟΣ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΤΑ 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ
13.00 74η ΔΙΕΘΝΗΣ ΕΚΘΕΣΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε)
17.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ ΤΣΟΚΛΗ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.45 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ
19.15 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ Β'φάση
21.10 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ
22.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ Β'φάση
-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
24.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε)
11.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ
14.30 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)
15.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)
18.00 ΤΕΛΙΚΟΣ ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΣΤΙΒΟΥ ΤΗΣ WAF - IAAF
21.30 ΟΙ ΘΡΥΛΟΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΚΑΤΑΠΑΤΗΤΕΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η νύχτα ανήκει στις γυναίκες»
02.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
03.00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (Ε)
04.00 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ (Ε)
05.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)
06.00 4ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CIRCOM
06.00 STARSHIP TROOPERS CHRONICLES
07.10 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
08.10 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
09.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
10.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
11.00 UGLY BETTY
12.00 KΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
14.15 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 ΣΤΟΝ ΑΝΤ1 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΤΑΛΙΑΣ Απευθείας μετάδοση
17.00 EXTREME MAKEOVER - HOME EDITION
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Είκοσι γυναίκες και εγώ»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εκτελεστής» Α' προβολή
23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πτήση 93» Α' προβολή
01.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 ΣΤΟΝ ΑΝΤ1
02.20 ΚΡΥΦΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε)
03.20 ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΣΥΓΓΝΩΜΗΣ (Ε)
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΟΒΙLE FUN
05.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
06.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
07.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)
08.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)
09.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
10.15 BABY STYLE (E)
11.00 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ (Ε)
12.00 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ, κ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΣΤΗ ΔΕΘ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΠΙΑΤΣΑ ΚΟΛΩΝΑΚΙ (Ε)
14.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
15.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
16.00 BAYWATCH
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 BAYWATCH (Συνέχεια)
18.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κλάμα βγήκε απ' τον παράδεισο»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βασικό ένστικτο 2»
01.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
02.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.45 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ - best of
07.00 ALTER KIDS
12.30 ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΕΧΘΡΟΣ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TV WEEKEND
16.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αστυνόμος Σαΐνης»
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ομορφιά του εγκλήματος»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «American pie 2»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εξαφάνιση του Φίνιξ Μπλου»
03.30 MASTERMINDS Αστυνομική σειρά
06.00 ΘΥΜΑΤΑ ΕΙΡΗΝΗΣ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
11.00 ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ (Ε)
12.10 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)
13.00 MEGA STAR (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
15.50 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)
16.30 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.20 ΦΑΕ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΣΟΥ (Ε)
18.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)
19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα κακά παιδιά 2»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ (Ε)
01.15 BEAUTIFUL PEOPLE
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Jan Dara: Η αποπλάνηση»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αγάπη δεν κοστίζει τίποτα» Α' προβολή
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.45 E-RING: ΑΠΟΡΡΗΤΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σωφερίνα»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Alter ego»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενοχο κορμί»
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι των ονείρων του» Α' προβολή
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια»
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ