07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Σκόπελος» (α' μέρος)
07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Μια ματιά στην εικαστική τέχνη»
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 «ΜΑΥΡΑ ΣΥΝΝΕΦΑ» Επεισ. 2ο
16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια
17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
18.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου. Χειροποίητες καραμέλες
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θα μεταδοθεί το «2ο παραδοσιακό κάλεσμα», από το «Θέατρο Βράχων»
20.00 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ Επεισ. 4ο
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Επεισ. 5ο
22.00 Ο ΔΡΟΜΟΣ επεισ. 2ο
23.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... Εκπομπή αφιερωμένη στον Νίκο Γκάτσο (β' μέρος). Επιμέλεια - παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου (Ε)
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.30 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ
09.00 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ: ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ
09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ (Ε)
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Είμαι μια δυστυχισμένη»
11.30 ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ (Ε)
12.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ (Ε)
13.00 Η ΖΩΗ ΤΟΥ ΑΤΤΙΚ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
15.30 ΑΛΑΝΤΙΝ
16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ (Ε)
18.00 ΜΑΘΗΜΑΤΑ - ΠΑΘΗΜΑΤΑ (Ε)
19.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ ΜΟΥ (Ε)
20.00 Η ΚΙΝΑ ΕΝ ΤΑΧΕΙ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.05 ΠΕΡΕ ΦΑΟΥΡΑ «Ο χορευτής και η κάμερα»
21.45 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ «Ελλάδα - Ρωσία»
24.00 ΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΠΡΟΣ ΤΗΝ 11Η ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
01.15 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 Ο ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑΣ ΠΑΕΙ ΣΧΟΛΕΙΟ (Ε)
10.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ (Ε)
11.00 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ, ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ
11.30 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
14.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΚΩΝ ΤΕΡΑΤΩΝ: ΦΟΝΙΚΕΣ ΣΥΜΜΟΡΙΕΣ (Ε)
17.00 Η ΝΕΑ ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΥ ΜΑΪΚΛ ΠΑΛΙΝ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.45 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ «Σερβία - Λιθουανία»
20.30 CHAMPIONS NET
21.45 CHAMPIONS LEAGUE «Oλυμπιακός - Σερίφ»
23.45 CHAMPIONS NET «ΑΠΟΕΛ - ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ»
-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
01.45 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Η Αμερικανική Επανάσταση»
07.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ
07.30 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
09.00 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ
10.30 ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΣΑΣ
11.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ
12.20 ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΛΟΥΙΣ
12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
16.30 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΚΑΙΡΟΣ
17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
18.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ
19.30 Ο ΠΥΡΕΤΟΣ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ
20.30 ΜΠΑΛΑΠΑΝ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΑΛΤΑΪ
21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ταυρομάχος προχωρεί»
00.30 Η ΟΥΓΓΡΙΚΗ ΠΑΓΙΔΑ
01.30 9ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ
02.30 ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ
04.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
05.00 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ (Ε)
06.00 4ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ
06.10 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
06.50 7 ΜΕ 11 ΜΑΖΙ Ζωντανό μαγκαζίνο
11.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
12.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΛΟΛΑ (Ε)
14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.15 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
16.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.30 THE SIMPLE LIFE
18.00 PROJECT RUNWAY
19.00 LOVE BITΕS
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 AMERICA'S GOT TALENT
22.00 EXTREME MAKEOVER - HOME EDITION
23.00 THE UNIT
24.00 LAS VEGAS
01.00 PROJECT RUNWAY
02.00 ΚΡΥΦΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε)
03.00 MAYΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 MOBILE FUN
05.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
06.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
08.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
09.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
10.00 ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
14.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ
16.00 BAYWATCH
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 BAYWATCH (Συνέχεια)
18.00 KITCHEN NIGHTMARES
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Austin Powers: Ο κατάσκοπος που με κουτούπωσε»
23.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
00.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
01.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
02.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
06.00 ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
06.30 ΟΙ ΩΡΑΙΟΤΕΡΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΤΣΙΡΚΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
07.30 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)
08.00 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ - ΜΠΛΑ BEST OF
11.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
12.30 ΖΙΝΑ
13.30 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ
14.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΑ
15.30 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΕΦΑ (Ε)
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ (E)
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Tρομερά πλάσματα»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.10 CSI: ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
24.00 MAD MEN
01.00 AUTO ALTER
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι κομάντος»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκλεκτές συγγένειες»
05.15 MASTEMINDS
06.00 ΘΥΜΑΤΑ ΕΙΡΗΝΗΣ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
11.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ (Ε)
11.50 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)
12.20 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
13.10 ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε)
16.10 ΠΕΣ ΤΟ ΨΕΜΑΤΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.10 ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (Ε)
18.00 SINGLES 2 (Ε)
19.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)
22.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
23.00 L.A.R.D. (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΙΧΝΗ (Ε)
01.30 ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ Ξένη σειρά
02.30 FANTASY ISLAND
03.30 ΠΑΛΙΡΡΟΙΑ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 FORT BOYARD ΙV (E)
14.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
16.45 ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΜΑΡΣ
17.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΜΑΔΑ NCIS
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Aπόδειξη ζωής»
00.45 ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ
01.45 SUPERNATURAL
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙA «Βullitt»
05.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόρρητο σχέδιο: Τhreshold»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ