07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Αιγαία γη»
Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Εισαγωγή στο Αρχαίο Δράμα
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ Επεισ. 21ο
16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
16.35 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια
17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
17.30 17 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΗΣ ΑΝΟΙΞΗΣ Επεισ. 11ο
18.45 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ Η Αννεκε Ιωαννάτου συνομιλεί με τον Τραντάφυλλο Γεροζήση, για το «Εφοδος στον ουρανό»
19.35 «ΑΝΑΧΩΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ» Επεισ. 1ο
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρόγραμμα ΕΟΛΕΜΕΑ»
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.30 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ (Ε)
09.00 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ (Ε)
09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ (Ε)
10.00 ΤΟΝ ΠΑΛΙΟ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ
11.30 ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ (Ε)
12.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ (Ε)
13.00 Η ΖΩΗ ΤΟΥ ΑΤΤΙΚ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
15.30 ΑΛΑΝΤΙΝ
16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
18.00 ΜΑΘΗΜΑΤΑ - ΠΑΘΗΜΑΤΑ (Ε)
19.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ» Λιθουανία - Ρωσία
21.00 STARDOM Ταινία
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 DOC ON AIR (E)
01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ «Εγκληματική συμπεριφορά: Μια ζωή σε δοκιμασία»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 Ο ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑΣ ΠΑΕΙ ΣΧΟΛΕΙΟ (Ε)
10.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ (Ε)
11.00 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ, ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ
11.30 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
14.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΚΩΝ ΤΕΡΑΤΩΝ: ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΣ - ΚΑΝΙΒΑΛΟΣ (Ε)
17.00 Η ΝΕΑ ΕΥΡΩΠΗ ΤΟΥ ΜΑΙΚΛ ΠΑΛΙΝ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΓΙΑ ΤΣΟΚΛΗ (Ε)
20.00 CHAMPIONS NET
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45 ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ «ΑΚΡΟΠΟΛΙΣ» Ελλάδα - Σερβία
23.45 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)
24.00 ΜΟΝΟΛΕΠΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.45 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)
07.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ
07.30 ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
09.00 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ
10.30 ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΣΑΣ
11.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ
12.20 ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΛΟΥΙΣ
12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
16.30 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
18.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ
19.30 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ
20.00 ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΕΣ ΠΗΓΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ
20.30 ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑΣ ΤΩΝ ΘΑΛΑΣΣΩΝ
21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βέγγος ο τρελός καμικάζι»
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παροξυσμός»
02.30 ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ
04.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
05.00 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ (Ε)
06.00 ΤΑ ΤΑΛΕΝΤΑ
06.10 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
06.50 7 ΜΕ 11 ΜΑΖΙ
11.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
12.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΛΟΛΑ (Ε)
14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.15 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
16.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.30 THE SIMPLE LIFE Reality show
18.00 PROJECT RUNWAY
19.00 LOVE BITES
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 AMERICA'S GOT TALENT
22.00 EXTREME MAKEOVER - HOME EDITION
23.00 THE UNIT Σειρά δράσης
24.00 LAS VEGAS Σειρά
01.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
02.00 ΚΡΥΦΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε)
03.00 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 MOBILE FUN
05.10 ΣΟΛΟ ΚΑΡΙΕΡΑ (Ε)
06.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
08.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
09.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
10.00 ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
14.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ
16.00 BAYWATCH
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 BAYWATCH (Συνέχεια)
18.00 KITCHEN NIGHTMARES
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ
21.00 CSI: MIAMI
22.00 CSI: NEW YORK
23.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ
00.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
01.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
02.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
06.00 ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ
06.30 ΤΣΙΡΚΟ
07.30 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)
08.00 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ (Ε)
11.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
12.30 ΖΙΝΑ
13.30 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ
14.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΑ
15.30 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ (Ε)
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ (Ε)
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χλωμό φεγγάρι»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.10 CSI: ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
24.00 MAD MEN
01.00 AUTO ALTER
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαθήματα δολοφονίας»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μεγκρέ και ο φόνος στον κήπο»
06.00 ΘΥΜΑΤΑ ΕΙΡΗΝΗΣ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
11.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ (Ε)
11.50 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)
12.20 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
13.10 ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε)
16.10 ΠΕΣ ΤΟ ΨΕΜΑΤΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.10 ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (Ε)
18.00 SINGLES (Ε)
19.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)
22.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
23.00 L.A.P.D. (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΙΧΝΗ (Ε)
01.30 ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ Ξένη σειρά
02.30 FANTASY ISLAND
03.30 ΠΑΛΙΡΡΟΙΑ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
05.00 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 FORT BOYARD ΙV (E)
14.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
16.45 ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΜΑΡΣ
17.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΜΑΔΑ NCIS
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παιχνίδια ολέθρου»
00.15 ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ Αστυνομική σειρά
01.15 SUPERNATURAL
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙA «Στόχος των εκτελεστών»
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα σύνορα της βίας»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ