07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΤΙΜΗΜΑ ΨΗΛΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ Επεισ. 14ο
16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
16.35 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
17.30 17 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΗΣ ΑΝΟΙΞΗΣ Επεισ. 6ο
19.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ Η Αννεκε Ιωαννάτου συνομιλεί για τη Δόμνα Κατσαμάκη
20.00 ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΕ ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ Επεισ. 3ο
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μικρή ζωή μας»
22.30 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική εκπομπή
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.30 Ο ΤΖΟΝΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΥΚΛΕΣ
09.00 Ο ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ
09.30 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΓΟΥΙΝΙ
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περιφρόνα με γλυκιά μου»
12.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ
13.05 ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΔΑΣΚΑΛΟΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
15.30 ΑΛΑΝΤΙΝ
16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ (Ε)
17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΜΙΤΙΝΓΚ ΣΤΙΒΟΥ «25α Βαρδινογιάννεια»
20.00 ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΓΗ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζόρτζια»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ
00.15 46ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟ ΡΑΛΙ ΑΙΓΑΙΟΥ (Ε)
00.30 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ
02.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 Ο ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑΣ ΠΑΕΙ ΣΧΟΛΕΙΟ
DISNEY FESTIVAL
10.30 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
11.00 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ, ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ
11.30 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
14.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ Απευθείας μετάδοση από τη Ρόδο
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνδρας που έκλαιγε»
23.45 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ NASA «Από τη Γη στο Διάστημα»
-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
00.45 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ: ΤΑ ΠΙΟ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ (Ε)
07.00 ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ
07.30 ΠΑΙΔΙΑ, ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΤΡΟΦΗ
08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
09.00 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ
10.30 ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΣΑΣ
11.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ
12.20 ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟ ΛΟΥΙΣ
12.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΓΕΥΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
16.30 ΖΩΟΛΟΓΙΚΟΣ ΚΗΠΟΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΚΑΙΡΟΣ
17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
18.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ
19.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΓΗ «Πράσινες θάλασσες»
20.30 ΧΑΜΕΝΟΙ ΚΟΣΜΟΙ «Η αιγυπτιακή αυτοκρατορία του Ραμσή»
21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος που γύρισε από τα πιάτα»
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παίζοντας με τις συμπτώσεις»
02.30 ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
04.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
05.00 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ (Ε)
06.00 Η ΖΩΗ ΣΤΟ ΡΙΜΠΝΟΒΟ
06.20 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
06.50 7 ΜΕ 11 ΜΑΖΙ Ζωντανό μαγκαζίνο
11.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)
12.00 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΛΟΛΑ (Ε)
14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.15 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
16.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.20 THE SIMPLE LIFE Reality show
18.00 PROJECT RUNWAY
19.00 UGLY BETTY
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 AMERICA'S GOT TALENT
22.00 EXTREME MAKEOVER - HOME EDITION
23.00 THE UNIT Σειρά δράσης
24.00 LAS VEGAS Σειρά
01.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
02.20 ΚΡΥΦΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε)
03.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.50 MOBILE FUN
04.20 ΕΛΑ Ν' ΑΓΑΠΗΘΟΥΜΕ (Ε)
05.20 ΣΑΝ ΤΟ ΣΚΥΛΟ ΜΕ ΤΗ ΓΑΤΑ (Ε)
06.00 ΜΗ ΜΑΔΑΣ ΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
07.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
09.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ (Best of)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
14.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ
16.00 BAYWATCH
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ
18.00 Ο ΑΞΙΟΑΓΑΠΗΤΟΣ ΡΕΪΜΟΝΤ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ
21.00 CSI: MIAMI
22.00 CSI: NEW YORK
23.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
00.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
01.15 ΤΥΦΛΟΜΥΓΑ (Ε)
02.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
06.45 ALTER KIDS
08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)
09.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ - Best of
12.35 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ - Best of
15.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 SHOWBIZ NEWS - Best of
17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ (Ε)
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παράξενοι φίλοι»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η συνωμοσία της παλίρροιας»
01.00 AUTO ALTER
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμα παιχνίδια»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μεγκρέ και ο μάρτυρας»
06.00 ΕΠΑΦΗ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
11.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)
11.50 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)
12.20 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
13.10 ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
16.10 ΜΠΑΜΠΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ (Ε)
17.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.20 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
18.00 SINGLES (Ε)
19.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
22.00 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)
23.00 ΛΟΓΩ ΤΙΜΗΣ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΙΧΝΗ (Ε)
01.45 ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ Ξένη σειρά
02.45 FANTASY ISLAND
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΦΕΥΓΑ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 FORT BOYARD V (E)
14.45 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ
15.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
16.45 ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΜΑΡΣ
17.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 Η ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΜΟΛΙΣ... ΑΡΧΙΣΕ
21.00 ΟΜΑΔΑ NCIS
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η απαγωγή»
00.30 ELEVENTH HOUR
01.30 SUPERNATURAL
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙA «Τα τρωκτικά»
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λευκός χρυσός»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ