07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Το βήμα του Καραγκιόζη»
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ Θα μεταδοθεί το δεύτερο μέρος της ρώσικης σειράς «Είμαστε όλοι υπόλογοι»
16.30 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στον Στέλιο Καζαντζίδη, μέρος 2ο. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πάρης Μήτσου
19.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Το βουνό του διαβόλου». Επεισ. 5ο
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.20 ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Ξένη σειρά
22.00 ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΑΡΜΟΝΙΕΣ Don Quixote 2ο
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ (Ε)
11.45 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ Απευθείας μετάδοση από τη Ρώμη
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
15.00 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ (Ε)
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκείνο το καλοκαίρι»
17.20 ΑΙΓΑΙΟ ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΙ (Ε)
18.20 ΣΙΚΕΛΙΑ, ΕΝΑ ΠΑΛΙΜΨΗΣΤΟ (Ε)
19.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ
20.00 Ο ΧΟΡΟΣ ΤΩΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΩΝ (Ε) «Ζαχά Χαντίτ»
20.30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ «Θ. Πολυκανδριώτης»
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.05 ΜΕΓΑΛΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ ΤΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ «Η συμμορία των πέντε»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 46ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟ ΡΑΛΙ ΑΙΓΑΙΟΥ (Μ)
00.15 CINECINEMA ΣΤΗΝ ΕΤ-1 «Η επόμενη μέρα»
05.50 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΤΙΜΟΝ ΚΑΙ ΠΟΥΜΠΑ
10.30 ΤΑ 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ
11.00 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
11.30 ΤΑΡΖΑΝ - Ο ΘΡΥΛΟΣ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΛΑΓΗ (Ε)
13.30 ΧΤΕΣ - ΣΗΜΕΡΑ - ΑΥΡΙΟ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (Ε) «Ανοια - Νόσος Αλτσχάιμερ»
17.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ ΤΣΟΚΛΗ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Φανούρης και το σόι του»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΘΕΡΙΝΟ ΣΙΝΕΜΑ «Σχέδιο πτήσης»
-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκηνές έρωτα και απιστίας»
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε)
11.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ
14.30 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)
15.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)
18.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατσαριδάκι λατρεία μου»
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρίτη και 13»
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ «Μπαμπουίνοι»
24.00 ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΕΣ
01.00 ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ ΚΟΥΙΚ (Ε)
02.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
03.30 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε)
04.00 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ (Ε)
05.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)
06.00 ΤΑΞΙΔΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ
06.00 STARSHIP TROOPERS CHRONICLES
07.10 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
08.10 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
09.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
10.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
11.00 ΕΛΛΑΔΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑΛΕΝΤΟ - best of
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
14.15 EXTREME MAKEOVER HOME EDITION Reality show
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κροκοδειλάκιας 2»
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρένα, να η ευκαιρία»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πτήση του Φοίνικα»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Congo»
01.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το απόλυτο κακό»
03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 ΜΟΒΙLE FUN
05.20 ΣΑΝ ΤΟ ΣΚΥΛΟ ΜΕ ΤΗ ΓΑΤΑ (Ε)
06.00 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
07.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)
08.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)
09.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ - best of
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΣΦΗΝΑΚΙΑ (Ε)
14.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρεις τρελοί ντετέκτιβ»
16.00 BAYWATCH
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)
18.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ
21.00 ΒΡΑΒΕΙΑ STATUS: EN OF THE YEAR - 2008 (Ε)
23.45 DR 90210
00.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
01.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
02.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.15 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ - best of
07.00 ALTER KIDS
12.30 ΖΙΝΑ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TV WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ (Ε)
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι επιθεωρητές 2»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αλί Τζι στη Βουλή»
03.30 MASTERMINDS Αστυνομική σειρά
06.00 ΤΖΙΒΑΕΡΙ (Ε)
07.00 ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ (Ε)
08.30 ΑΣΥΝΗΘΕΙΣ ΥΠΟΠΤΟΙ (Ε)
10.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
11.00 ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ (Ε)
12.10 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)
13.00 MEGA STAR (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ (Ε)
15.50 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)
16.30 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.20 ΦΑΕ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΣΟΥ (Ε)
18.00 ΓΛΥΚΙΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)
19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κωδικός Μέδουσα: Η τελευταία απειλή»
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ (Ε)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενοπλη ληστεία»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΦΕΥΓΑ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τελείως ξένοι»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.45 E-RING: ΑΠΟΡΡΗΤΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΣΤΟ... ΤΣΑΚ
18.45 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας άφραγκος Ωνάσης»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σεισμός στη Νέα Υόρκη»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αυτοκρατορία του ήλιου»
05.45 OFFICE: AN AMERICAN
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια»
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ