07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή
09.00 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ (Ε) Ερευνώντας αιτίες και αναζητώντας λύσεις για τα οξυμένα κοινωνικά προβλήματα
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
17.30 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ Η στιγμή στα 35 mm. Ελληνες και ξένοι σύγχρονοι φωτογράφοι παρουσιάζουν τη δουλειά τους μέσα από τις «Φωτογραφές»
18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Θέμα: Διαβήτης. Φιλοξενούμενος της Ειρήνης Μπαλντίδη, ο Σταύρος Μπούσμπουλας, αναπληρωτής διευθυντής της διαβητολογικής κλινικής του νοσοκομείου της Νίκαιας και η Αννα Γκρόζου, επισκέπτρια υγείας
19.00 ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ Μια εκπομπή αφιερωμένη στα πολλά και σοβαρά ζητήματα Παιδείας, στις ρίζες τους και στην απαιτούμενη διέξοδο
20.00 «ΣΥΝΘΗΜΑ ΑΕΤΟΣ» Επεισ. 7ο
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ Ξένη σειρά. Επ. 2ο
22.30 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ Πολιτική ενημερωτική εκπομπή
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.30 Η ΜΙΚΡΗ ΓΟΡΓΟΝΑ
09.00 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ
09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ
10.00 ΤΟ ΤΡΕΝΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ
10.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «O κυρ Γιώργης και οι τρέλες του»
12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
15.30 Ο ΜΙΚΥ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
16.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ (Ε)
17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.00 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΝΒΑ «Play off»
20.00 EURODOC - ΕΥΡΩΠΗ 2013
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.10 ΑΜΥΝΑ ΖΩΝΗΣ (Ε)
22.00 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΤΟΠΟΣ ΖΩΗΣ - ΤΟΠΟΣ ΜΝΗΜΗΣ, ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ
01.45 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
14.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΝΕΤ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ
23.15 THE ΣΠΕΙΡΑ ΣΠΕΙΡΑ SHOW
-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τελευταία σφαίρα»
07.00 ΧΤΙΖΟΝΤΑΣ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ
07.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
08.30 ΕΡΕΥΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.30 ΟΥΡΓΚΑΝ, ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΩΝ ΙΜΑΛΑΪΩΝ
11.30 ΣΤΟΥΣ ΜΥΛΟΥΣ ΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
12.00 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
16.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
18.20 ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΘΑΥΜΑΤΑ
19.15 ΔΙΑΣΩΣΗ ΖΩΩΝ
19.45 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ
20.45 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΑ - ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΕΣ 2009
24.00 CINEMANIA
01.00 Ο ΚΑΤΑΚΛΥΣΜΟΣ
02.00 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)
02.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (Ε)
04.00 CINEMANIA (Ε)
05.00 ΟΞΥΓΟΝΟ (Ε)
06.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)
05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΛΟΛΑ (Ε)
14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.15 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
16.15 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
19.00 ΛΟΛΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΛΙΣΤΑ
22.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
23.00 GREY'S ANATOMY
24.00 BOSTON LEGAL
01.00 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ληστεία στο Χόλιγουντ»)
02.50 Η ΛΙΣΤΑ (Ε)
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΣΙΓΑ, ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ΣΙΓΑ, ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ (Συνέχεια)
18.00 FATUS OLUS Τηλεπαιχνίδι
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ
22.30 ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
23.30 SEX AND THE CITY
01.15 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΑ... ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
02.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.15 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.45 ALTER KIDS
08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
09.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ
12.35 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ
15.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 SHOWBIZ NEWS
17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αστυνόμος Σαΐνης»
22.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ
02.00 AUTO ALTER
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μαχητής του ήλιου: Τελική αναμέτρηση»
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αρσέν Λουπέν: Η ταμπακιέρα του αυτοκράτορα»
05.30 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
12.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΓΟΡΓΟΝΕΣ (Ε)
16.10 ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.30 FIFTY - FIFTY
18.10 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ
22.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαύρο γεράκι: Η κατάρριψη»
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.30 Η ΖΩΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΖΗΣΑ
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 ΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
10.00 ΚΥΛΗΣΕ Ο ΤΕΝΤΖΕΡΗΣ
11.00 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΕΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «I am legend»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The number 23»
01.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: AΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρόμος στο μετρό»
04.00 BATTLESTAR GALACTICA
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ