Κυριακή 22 Μάρτη 2009
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 21
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΣΑΒΒΑΤΟ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Το βήμα του Καραγκιόζη

08.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια

09.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ Ενα οδοιπορικό στην ελληνική περιφέρεια, στα ξεχασμένα χωριά και τους ανθρώπους τους

16.00 2η ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας

17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ

17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Συζήτηση για θέματα εξωτερικής πολιτικής και διεθνών σχέσεων. Με την Αννα Μπαλλή

18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη

19.30 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Οι ταινίες μικρού μήκους και οι δημιουργοί τους. Με τον Γρηγόρη Τραγγανίδα

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση αγώνων ποδοσφαίρου

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7791.000

08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, NEOYΣ ΚΑΙ ΕΝΗΛΙΚΕΣ...

10.15 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ

10.45 MEDITERRANEO

11.15 ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ, ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ (Ε) «Υδρα»

12.00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ «Πρέσπες»

12.30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ

13.30 ΡΙΜΕΪΚ

14.30 ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ

15.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

17.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ Γυναίκες - Σύντομο πρόγραμμα (Μ)

19.00 ΝΒΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Denver-Dallas» (M)

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ

21.05 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ (Ε)

22.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ Ξένη σειρά

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Η φωτογραφία της νύφης»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.50 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 ΤΙΜΟΝ ΚΑΙ ΠΟΥΜΠΑ

10.30 ΤΑ 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ

11.00 ΤΕΪΛ ΣΠΙΝ

11.30 ΤΑΡΖΑΝ - Ο ΘΡΥΛΟΣ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΕΙΝΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ

13.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Η αλεπού και το κυνηγόσκυλο 2»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

17.00 Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.15 ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Αγγλία - Σλοβακία»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

01.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΓΗ «Η αστική έκρηξη»

08.00 ΟΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΕΣ ΜΑΧΕΣ «Ο πόλεμος του ψαριού»

09.00 ΣΤΟ ΗΜΙΚΥΚΛΙΟ

10.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ

12.00 ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΣΑΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ

15.00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

17.00 ΟΞΥΓΟΝΟ

18.00 5ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ 2004

18.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελοί πολυτελείας»

21.00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ

22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

23.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Αφιέρωμα: Ο παλαβός κόσμος του Θανάση Βέγγου - Ο Ντίνος Κατσουρίδης σκηνοθετεί Βέγγο»: «Ενας Βέγγος για όλες τις δουλειές»

01.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)

02.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)

03.00 Β' ΕΘΝΙΚΗ (Ε)

05.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (Ε)

ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.45 ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ (Ε)

06.30 FORMULA 1 ΣΤΟΝ ΑΝΤ1 Σε απευθείας μετάδοση από τη Μελβούρνη τα Δοκιμαστικά της F1

09.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ

10.00 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

13.15 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ

14.15 FORMULA 1 ΣΤΟΝ ΑΝΤ1 Σε μαγνητοσκόπηση

16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και η γιατρός τρελάθηκε!» Α' τηλεοπτική προβολή

17.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος που έσπαγε πλάκα»

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Dodgeball: Μια ιστορία για γκαντέμηδες»

22.50 OLA 9+ Σατιρική εκπομπή

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Le divorce» Α' τηλεοπτική προβολή)

03.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.50 MOBILE FUN

04.20 ΑΣΕ ΠΡΟΣΕΧΕΣ (Ε)

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

05.50 STUDIO ALPHA

10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ

13.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ

14.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη των λοχαγών σχολή»

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φαφλατάς»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΚΑΙ ΑΕΡΑ ΣΤΑ ΠΑΝΙΑ ΜΑΣ Επιθεώρηση - θεατρική παράσταση

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η βασίλισσα των καταραμένων»

01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)

03.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.45 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

07.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

12.30 ΗΡΑΚΛΗΣ

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TV WEEKEND

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 LIFESTYLE

22.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Barbie Rapunzel»

24.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικά παιχνίδια»

04.00 ΜΑΡΙΑ ΧΟΖΕ: Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΙΤΑΛΙΑΣ Μίνι σειρά (Α' μέρος)

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 MOMMY - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.15 SPECTACULAR SPIDERMAN

10.50 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)

13.00 MEGA STAR

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 TRACTION

15.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

16.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.00 ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ

17.40 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ «Ισραήλ - Ελλάδα»

22.00 ΠΑΜΕ ΜΟΥΝΤΙΑΛ

00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βατερλό»

03.00 WORLD POKER TOUR

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εχετε μήνυμα στον υπολογιστή σας»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.45 GOSSIP GIRL

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

18.45 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ναυάγιο του Ποσειδώνα»

00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μεγάλος πολέμαρχος»

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βάσιμες υποψίες»

05.15 ΤΥΦΛΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ Αστυνομική σειρά

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 22310.51180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org