07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ, ΠΑΙΔΙΚΗ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ: ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΔΙΧΩΣ ΤΕΛΟΣ:1. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΑΠΟ ΤΟΠΟΥΣ ΤΗΣ ΑΣΙΑΣ 2. ΤΟ ΜΙΣΟ ΠΙΘΑΡΙ 3. ΕΝΑ ΓΕΜΑΤΟ ΜΕΛΙΑ ΧΕΡΑΚΙ
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
08.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ 902 Οδοιπορικό στην Ευρυτανία
08.40 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Χριστουγεννιάτικα κλασικά κινούμενα σχέδια
09.35 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Κεριά ΚΙΚΟΣΙΜΟ
10.00 ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.25 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ «ΣΙΜΙΓΔΑΛΕΝΙΟΣ» του Αλέξανδρου Αδαμόπουλου
16.15 ΔΙΑ ΠΥΡΟΣ ΚΑΙ ΣΙΔΗΡΟΥ επεισ. 2ο
17.05 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα ίχνη της γάτας»
18.45 CINE PLANO Κινηματογραφικές προβολές και κριτική ταινιών, φεστιβάλ, εκδηλώσεις, συνεντεύξεις και κινηματογραφικές ειδήσεις, με τους Κώστα Σταματόπουλο, σκηνοθέτη, και Γιάννη Φραγκούλη, κριτικό κινηματογράφου
19.10 17 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΗΣ ΑΝΟΙΞΗΣ επεισ. 12ο
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εορταστικό πρόγραμμα με με τον Βαγγέλη Κορακάκη και όλη την ορχήστρα του κέντρου «Μαγιοπούλα».
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
07.10 ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΟΥΣ ΑΙΩΝΕΣ: ΔΥΟ ΧΙΛΙΕΤΙΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ
09.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φτωχογειτονιά αγάπη μου»
12.00 ΝΒΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Boston - L.A. Lakers» (Μ)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΑ ΘΑΛΑΣΣΙΑ ΤΕΡΑΤΑ
16.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάποια μαγικά Χριστούγεννα»
17.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θα είμαι στο σπίτι τα Χριστούγεννα»
19.15 ΚΑΙ ΕΓΕΝΕΤΟ ΑΝΘΡΩΠΟΣ
20.50 6 ΔΙΣΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΑΛΛΟΙ
21.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας ήρως με παντούφλες»
22.45 EΛCULTURE.GR - Ο ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΑΣ ΟΔΗΓΟΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κραυγή του βράχου» Α' τηλεοπτική προβολή
-- Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
08.00 ΤΙΜΟΝ ΚΑΙ ΠΟΥΜΠΑ
08.25 ΠΑΠΙΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
08.50 ΤΕΪΛ ΣΠΙΝ
09.15 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΤΙΣΝΕΪ «Μια φορά και δύο καιρούς ήταν τα Χριστούγεννα του Μίκι»
10.30 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ «Τη δεύτερη μέρα των Χριστουγέννων»
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Συνέχεια)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΠΑΡΑΜΥΘΙ «Το ποντικάκι που ήθελε να αγγίξει ένα αστεράκι»
19.30 ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΤΙΣΝΕΪ «Cars»
-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
24.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ Καλεσμένος της εκπομπής ο καθηγητής Σταμάτης Κριμιζής
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χιόνι»
-- Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
08.00 ΟΞΥΓΟΝΟ (Ε)
09.00 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ
10.00 CΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατσαριδάκι λατρεία μου»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ ΚΟΥΙΚ
17.00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)
18.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)
19.00 5ο ΤΣΙΡΚΟ MASSIMO 2004
20.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ασπροδόντης»
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υιέ μου υιέ μου»
00.30 ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΟΝΑΧΟΙ - Ο ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΝΟΤΟΥ: Θάνος Μικρούτσικος, Μανώλης Μητσιάς, Γιάννης Κούτρας
05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
19.00 ΛΟΛΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 THE X FACTOR - THE STORY SO FAR Μουσικός διαγωνισμός
24.00 DAY BREAK
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
01.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμετανόητος εργένης»
03.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 MOBILE FUN
04.30 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επαναστάτης ποπολάρος»
19.00 FATUS OLUS
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι θαλασσιές οι χάντρες»
23.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ ΡΕΜΟ «LIVE» (Ε)
03.45 ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΤΑΒLΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΓΟ GAETANO TRIAGGIANO
05.15 ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΑΜΜΟΣ (E)
06.45 ALTER KIDS
12.45 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι 3 μάγοι με τα δώρα»
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.45 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ (Ε)
17.15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπίμπι Μπλόγκσμπεργκ»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μόνος με τον θείο»
01.15 AUTO ALTER
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μαγική αποστολή»
06.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρενάρ η αλεπουδίτσα» Α' τηλεοπτική προβολή
08.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπίνγκο»
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
12.50 ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.30 FIFTY FIFTY Τηλεπαιχνίδι
18.10 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)
22.15 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
23.15 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΕΙΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ
01.30 WORLD POKER TOUR (Ε)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ληστής για κλάματα»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΚ
04.50 FALCON BEACH
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ