07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης...
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική ενημερωτική εκπομπή, με τον Κώστα Καραχάλιο
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης...
17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρά ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
17.30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΕΣ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΕΙΣ Αρχιτεκτονική! Τέχνη ή επιστήμη; Και τα δύο μαζί κάνουν τις «Αρχιτεκτονικές Προσεγγίσεις». Εκθέσεις αρχιτεκτόνων, τάσεις και αποτελέσματα που φτιάχνουν το αισθητικό περιβάλλον μας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Εφη Μάτζαρη
18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις
19.00 ΕΥΡΩΕΝΩΣΗ Σχόλια, ρεπορτάζ, συνεντεύξεις από το χώρο της ΕΕ. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
19.30 «Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ» Πολωνική σειρά. Επεισ. 2ο
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Οι περιπέτειες του Σέρλοκ Χολμς «Αρχισε ο 20ός αιώνας» (μέρος 2ο)
22.30 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ Ενημερωτική εκπομπή με τον Ζήση Νούσια
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΤΣΙΠ ΚΑΙ ΝΤΕΪΛ
08.30 ΝΤΑΡΓΟΥΙΓΚ ΝΤΑΚ
09.00 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ - ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ
09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ
10.00 CLASSIC CARTOONS
10.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κυρ Γιώργης και οι τρέλες του»
12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
15.10 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
15.30 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ
16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ
16.30 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ
17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.00 ΔΡΟΜΟΙ
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΟΙ ΚΕΡΑΙΕΣ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ
20.00 ΦΑΚΕΛΟΣ: ΨΗΛΑ ΤΑΚΟΥΝΙΑ
21.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ
22.00 Ο ΚΥΝΗΓΟΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ (Ε)
22.45 ECULTURE.GR - Ο ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΑΣ ΟΔΗΓΟΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ - Συνέντευξη της Μ. Κατσουνάκη με τον σκηνοθέτη Κυριάκο Κατζουράκη «Γλυκιά μνήμη»
01.45 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
14.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ζηλιαρόγατος»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 PRESS
23.15 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αγιος Βασίλης μου 2»
07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
08.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
09.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ
10.00 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
11.30 ΕΝΑ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΟΙΚΟΣΥΣΤΗΜΑ - ΕΝΑΣ ΚΑΤΟΙΚΗΣΙΜΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ - ΕΝΑ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΕΓΓΙΖΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ
12.00 ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΣΑΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
16.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
18.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.15 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
19.45 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ
20.45 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)
23.30 ΑΠΟΨΕ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ ΚΟΥΙΚ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ»
05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
19.00 ΛΟΛΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΑΡΑΝΤΑ ΚΥΜΑΤΑ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ: Το κλειδί του παραδείσου»
23.00 GREY'S ANATOMY
24.00 DAY BREAK
01.0 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
01.30 ΕΦΤΑ ΖΩΕΣ (Ε)
03.50 ΤΑ ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ
02.30 ΣΕΙΡΑ: «Τα μαχαιρώματα»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 MOBILE FUN
04.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ
19.00 FATUS OLUS
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 FATUS OLUS
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καρδιοκατακτητές»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΠΑΡΤΙ
02.15 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΑΜΜΟΣ (Ε)
06.45 ALTER KIDS
08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
09.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ
12.35 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ-ΜΠΛΑ
15.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
16.10 SHOWBIZ NEWS
17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τέρνερ και Χουτς»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θεός έπλασε την Εύα»
01.30 AUTO ALTER
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γιος του Αϊ - Βασίλη»
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι δρόμοι του Λος Αντζελες»
05.30 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
12.50 ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (E)
16.210 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 FIFTY-FIFTY
18.10 MIA ΣΤΙΓΜΗ ΔΥΟ ΖΩΕΣ
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ
21.50 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ
22.50 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ
24.00 ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκοστμπάστερ 2»
03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 FALCON BEACH
08.00 POWERPUFF GIRLS
O8.30 JUSTICE LEAGUE UNLIMITED
09.00 BABY LOONEY TUNES
09.30 ΕΝΑΣ ΣΚΥΛΟΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΛΕΓΑΝ ΣΚΟΥΜΠΙ - ΝΤΟΥ
10.00 Ο ΛΑΖΛΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΉΝΩΣΗ
10.30 ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ
11.00 ROAD RUNNER SHOW
11.30 ΠΑΤΟΡΟΥΖΙΤΟ: Η ΜΕΓΑΛΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το θαύμα των Χριστουγέννων»
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Τζακ και η φασολιά»
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι κατάσκοποι που ήρθαν απ' τη ζέστη»
02.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βρόμικος Χάρι»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.10 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ