07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, εκπαιδευτικά
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Space century. The chronicle pages: μέρος 1ο «Από πού αρχίζει η πατρίδα;»
17.00 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στο καλό λαϊκό τραγούδι και τους σύγχρονους δημιουργούς. Με τον Πάρη Μήτσου
19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση αγώνων βόλεϊ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ Θα προβληθεί η ανατολικογερμανική ταινία «Ο πόλεμος με τις μούμιες»
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Προποντίδα»
09.00 ΣΥΛΛΕΙΤΟΥΡΓΟ ΤΩΝ ΠΡΟΚΑΘΗΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΟΡΘΟΔΟΞΩΝ ΕΚΚΛΗΣΙΩΝ
13.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
14.00 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.30 Η ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (Ε)
15.30 20ός ΑΙΩΝΑΣ: ΕΠΙΛΟΓΕΣ
15.50 ΠΑΤΡΙΣ
17.00 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Αρης - Πανελλήνιος» Απευθείας μετάδοση
19.00 ΕΡΩΤΑΣ ΟΠΩΣ ΕΡΗΜΟΣ (Ε)
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.10 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΝΒΑ «Μαϊάμι-Νιου Τζέρσεϊ»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.50 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ «Γαλλία - γύρος Κορσικής»
24.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Βαβυλωνία»
05.50 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 DARWING DUCK
10.30 ΤΣΙΠ ΚΑΙ ΝΤΕΪΛ - ΟΙ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕΣ
11.00 ΤΕΪΛ ΣΠΙΝ
11.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ ΤΣΟΚΛΗ (Ε)
13.30 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΣΙΝΕΜΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Camp rock» Νεανικό μιούζικαλ. Α΄ τηλεοπτική προβολή
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τι έκανες στον πόλεμο Θανάση;»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
00.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χάρισέ μου τ' άστρα»
07.20 6 + ΣΗΜΕΡΑ
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
11.30 ΤΑΡΑΓΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ «Η ζωή λίγο λίγο»
12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ
14.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε)
15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
17.30 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ: ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος που έτρεχε πολύ»
20.30 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.05 Η ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ «Ο δρόμος για τον παγκόσμιο πόλεμο»
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το λυκόσκυλο του Βορρά»
00.15 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
02.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
06.00 6 ΜΕ 10 ΜΑΖΙ
10.00 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 EXTREME MAKEOVER - HOME EDITION
15.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πιο λαμπρό αστέρι»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Transporter 2» Α΄ τηλεοπτική προβολή
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ετυμηγορία»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.40 MOBILE FUN
04.15 ΛΕΥΚΟΣ ΟΙΚΟΣ (Ε)
06.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ
07.00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΑΠΩΝΙΑΣ Απευθείας μετάδοση
09.15 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
13.00 STARS SYSTEM
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΑΠΩΝΙΑΣ (Μ)
16.45 TASPY TV Σατιρική εκπομπή
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Rush hour»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βασικό ένστικτο 2» Α΄ τηλεοπτική προβολή
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΕΚΠΟΜΠΗ ΓΙΑ ΤΗ ΦΟΡΜΟΥΛΑ
02.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ (Ε)
06.30 ALTER KIDS
12.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TV WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ
23.30 ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνος στόχος»
06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 MOMMY - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ
10.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
13.00 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξανθιές γκόμενοι»
16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)
18.00 ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΙΑΣ Τηλεπαιχνίδι
22.40 EXTREME MAKEOVER Reality show
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βασικό ένστικτο»
03.30 ΣΤΑΡΣΚΙ ΚΑΙ ΧΑΤΣ
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκάσε και κολύμπα»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.45 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ... ΣΤΟ ΤΣΑΚ
18.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαριχουάνα στοπ!»
23.00 GALA
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εξολοθρευτής»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κωδικό όνομα: Νίνα»
04.30 ΣΟΠΡΑΝΟΣ
05.30 ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΜΑΡΣ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια»
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ