07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή
09.00 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ (Ε) Ερευνώντας αιτίες και αναζητώντας λύσεις για τα οξυμένα κοινωνικά προβλήματα
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης...
17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
17.30 ΦΩΤΟΓΡΑΦΕΣ Η στιγμή των 35mm. Ελληνες και ξένοι σύγχρονοι φωτογράφοι παρουσιάζουν τη δουλειά τους μέσα από τις «Φωτογραφές». Επιμέλεια - παρουσίαση: Τάκης Δεβελλίδης
18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις
19.00 ΘΕΜΑΤΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ Μια εκπομπή αφιερωμένη στα πολλά και σοβαρά ζητήματα Παιδείας, τις ρίζες τους και την απαιτούμενη διέξοδο
20.00 Η ΠΑΡΕΑ Πολωνική σειρά. Επεισ. 2ο
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΓΙΑΝΟΣΙΚ, «Ο ΚΛΕΦΤΗΣ» Πολωνική σειρά. Επεισ. 2ο
22.30 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ Πολιτική ενημερωτική εκπομπή
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.30 ΧΑΝΤΙ ΜΑΝΙ
09.00 ΟΙ ΦΙΚΟΙ ΜΟΥ ΤΙΓΡΗΣ ΚΑΙ ΓΟΥΙΝΙ
09.30 Ο ΤΖΟΝΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΥΚΛΕΣ
10.00 ΧΑΝΤΙ ΜΑΝΙ
10.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραντεβού στη Βενετία»
12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠΣ
15.30 ΤΙΜΟ ΣΑΠΡΙΜΟ
16.30 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ, ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ
17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.00 EURODOC - ΕΥΡΩΠΗ 2013
19.00 ΕΞΙΣΤΟΡΕΙΝ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΕΙΝ
20.00 ΑΝΑΝΕΩΣΙΜΕΣ ΠΗΓΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.10 ΨΕΥΤΗΣ ΠΑΠΠΟΥΣ
22.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ
22.45 EΛCULTURE.GR: Ο ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΑΣ ΟΔΗΓΟΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΟΙ ΕΞΟΡΙΣΤΕΣ ΛΕΞΕΙΣ ΤΗΣ ΕΤΕΛ ΑΤΝΑΝ
01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)
- Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τεμπελόσκυλο»
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ (Νέος κύκλος)
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Τζέφερσον στο Παρίσι»
- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
01.15 ΑΓΡΙΑ ΚΑΡΑΪΒΙΚΗ
- Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
07.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
08.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
09.00 ΕΞΕΛΙΞΗ
10.00 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
11.30 Η ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥ ΜΑΣ
12.00 ΑΠΟΔΡΑΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
16.30 ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΑΓΡΙΑ «Δείπνο έξω»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - Δελτίο στη νοηματική γλώσσα
18.00 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
18.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.15 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ
19.45 9ο ΤΣΙΡΚΟ ΤΩΝ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΩΝ 2003
20.45 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
24.00 CINEMANIA
- Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
19.00 ΛΟΛΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 7 ΖΩΕΣ
22.00 ΤΗΕ Χ-FACTOR AUDITION
23.00 GREY'S ANATOMY
24.00 BONES
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο διάβολος σε μπλε φόρμα»
03.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.50 MOBILE FUN
04.30 ΛΕΥΚΟΣ OIKOΣ (Ε)
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.10 ΣΙΓΑ, ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ
19.00 FATUS OLUS
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
22.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ
23.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ ΙΙ
02.45 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ (Ε)
06.30 ALTER KIDS
08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
09.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ
12.35 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 SHOWBIZ NEWS
17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 HEROES
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.15 ΖΟΥΓΚΛΑ
01.30 AUTO ALTER
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδίκηση»
05.30 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
12.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
16.00 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 FIFTY - FIFTY
18.10 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΔΥΟ ΖΩΕΣ
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ
22.00 EXTREME MAKEOVER
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 THE SHIELD
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το βασίλειο της φωτιάς»
03.30 ΣΤΑΡΣΚΙ ΚΑΙ ΧΑΡΤΣ
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.15 ΜΠΑΤΜΑΝ
06.45 ΠΟΚΕΜΟΝ
07.15 ΓΟΥΝΤΙ Ο ΤΡΥΠΟΚΑΡΥΔΟΣ
07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
10.00 ΚΥΛΗΣΕ Ο ΤΕΝΤΖΕΡΗΣ
11.00 ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Aeon Flux» Α' τηλεοπτική προβολή
23.00 ΟΜΑΔΑ NCIS
24.00 ΑΝΕΞΙΧΝΙΑΣΤΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμες αποκαλύψεις»
02.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαχητές χωρίς αιτία»
05.00 ΣΟΠΡΑΝΟΣ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ