Κυριακή 8 Οχτώβρη 2000
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 20
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
TV - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
«902»
Τηλ. 2592.802 - 2592.902

08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια Κώστας Καραχάλιος

10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ

10.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ VIDEO CLIPS

11.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

14.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΝΑΛΛΑΞ (Ε)

17.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝΘα μεταδοθεί η παράσταση Καραγκιόζη του Θωμά Χάρμπα «Ο Καραγκιόζης ζητιάνος»

17.30 ΕΔΩ ΕΛΛΑΔΑ

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.10 ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ Στους ήχους των σελίδων παλαιών & νέων εκδόσεων

19.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Συντροφιά με τον Μπάμπη Τσέρτο

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η πολιτική ενημερωτική εκπομπή του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

23.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ«Το πνεύμα του Μαύρου Ανέμου»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

05.45 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ

07.00 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

08.00 ΠΙΝΟΚΙΟ

08.30 ΓΑΡΓΑΝΤΟΥΑΣ

09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ

10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ

11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ

12.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ

15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

16.20 ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17.15 ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΗ

18.00 ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ - 1984

20.00 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ

20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

21.00 ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ

22.00 ΕΦΡΕΝ ΚΑΙ ΜΑΡΙΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.35 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιστορίες του Μπρονξ»

01.00 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

01.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οταν η μοίρα προστάζει»

02.20 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)

  • Στο πρόγραμμα παρουσιάζονται εμβόλιμα οι εκπομπές «Η δική σου μέρα», «Σοβαρά;» και «Διαβάζοντας»
ΝΕΤ
Τηλ. 6066.000

06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

07.00 ΟΙΚΟΣΦΑΙΡΑ

07.30 ΟΙ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΤΩΝ ΘΑΛΑΣΣΩΝ

08.30 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ

09.00 INFERNO

09.30 ΟΡΕΙΝΗ ΕΛΛΑΔΑ

10.01 Η ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΘΕΑΤΡΟΥ «Σοφοκλής»

10.30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΝΑΪΦ

11.01 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ

11.30 Η ΓΗ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ

12.01 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ

13.45 ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ ΓΗ

14.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ: ΤΑ ΕΠΙΚΑΙΡΑ ΤΟΥ 20ού ΑΙΩΝΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΣΕΪΚΕΡ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ

19.30 Η ΓΗ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ (Ε)

20.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κραυγή ελευθερίας»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.00 ΝΕΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Αλκηστη»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων στις 10.00, 11.00 και 12.00
ΕΤ-3
Τηλ. 031-857.357

08.31 ΠΡΩΙΝΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ

10.00 Η ΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑ ΤΟΥ ΑΣΙΜΟΦ

10.30 ΤΟΠΟΙ ΖΩΗΣ «Κερκίνη, χρώματα της φύσης»

11.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ: ΤΟΠΟΣ - ΙΣΤΟΡΙΑ

11.30 ΤΟΠΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ

12.30 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ

13.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

13.30 ΜΕ ΔΥΟ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

17.00 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΣΩΜΑ

20.30 ΣΤΑΥΡΟΦΟΡΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

21.00 ΜΠΑΚΑ: ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ ΤΗΣ ΒΡΟΧΗΣ

22.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρώγοντας τον Ραούλ»

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 6886.100

06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤΕΝΝΑ SATELLITE

06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.10 SUPER GAME

13.15 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

14.45 ΜΠΕΪΓΟΥΟΤΣ

15.40 SUPER GAME

15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

16.40 SUPER GAME

16.45 ΜΗΝΥΜΑ ΕΛΗΦΘΗ

17.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄

18.05 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.50 Η ΛΑΜΨΗ

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.05 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ

22.00 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ

22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄

23.00 ΕΝΑΤΗ ΕΝΤΟΛΗ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ

01.45 ΤΡΙΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γελαστός νεκρός»

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

05.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικό γαϊτανάκι»

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

11.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μονά - ζυγά δικά μου»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.15 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ (Ε)

16.15 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ

17.15 ΤΑΜΠΟΥ

18.30 ΠΑΚΙΤΑ (Ε)

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ

22.00 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ

23.00 ΟΥ ΜΟΙΧΕΥΣΕΙΣ (Ε)

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο σοφέρ της κυρίας Ντέιζι»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Whiskers»

05.00 ΥΠΕΡΑΝΩ ΟΛΩΝ Η ΠΑΤΡΙΣ (Ε)

ALTER 5
Τηλ. 3486.000

07.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.40 ΥΓΕΙΑ & ΠΡΟΛΗΨΗ

10.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.10 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)

14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

17.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ

17.55 ΕΙΔΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

18.00 BEST OF THE BEST

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

20.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ

21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.20 BEST OF THE BEST (Ε)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)

04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

06.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

MEGA
Τηλ. 6980.900

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.00 Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ (Ε)

16.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ

18.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.45 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΠΕΣ ΤΟ ΨΕΜΑΤΑ

21.40 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ

22.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εντολή εξόντωσης»

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιστορίες τρόμου»

03.30 ΤΑ ΤΖΙΝΙΑ ΤΟΥ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΥ

04.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 3421.201-4

06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

06.15 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

08.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

08.55 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

09.00 ΑΪΜΕ, ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ

09.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ... ΟΛΗ ΜΕΡΑ

12.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.57 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

14.30 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ

15.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΕΣΘΗΡ

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.35 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ

17.30 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ

18.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπίλι Μάντισον»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναίκα των ονείρων του»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 ΕΛ ΕΪ ΧΙΤ

03.00 ΟΙ ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΙ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ

04.00 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.45 ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΠΕΛΑΔΕΣ

05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org