Κυριακή 8 Οχτώβρη 2000
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 19
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
TV - ΤΕΤΑΡΤΗ

«902»

Τηλ. 2592.802 - 2592.9020

08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟ... ΣΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια Κώστας Καραχάλιος

10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ

10.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ VIDEO CLIPS

11.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

14.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΕΝΑΛΛΑΞ(Ε)

17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ & Λόλεκ

17.30 ΕΔΩ ΕΛΛΑΔΑ

18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

18.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟΟι σημαντικές διεθνείς εξελίξεις, με την Αννα Μπαλλή

19.10ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θα μεταδοθούν ηπειρώτικοι χοροί και τραγούδια, από τις εκδηλώσεις που πραγματοποιήθηκαν στον Δήμο Ιλιου

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η πολιτική, ενημερωτική εκπομπή του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

23.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Αγώνας αγγλικού πρωταθλήματος

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.01 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ (Συνέχεια)

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

05.45 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ

07.00 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

08.00 ΠΙΝΟΚΙΟ

08.30 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)

09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ

10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ

11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ

12.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ

15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

16.15 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ

16.20 ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17.15 ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΗ

18.00 ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ - 1984

20.00 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ

20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ

21.00 ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ...

21.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επτά ημέρες ψέματα»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.35 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΞ

01.00 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

01.05 MEDITERRANEO

01.30 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)

03.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)

  • Στο πρόγραμμα παρουσιάζονται εμβόλιμα οι εκπομπές «Η δική σου μέρα», «Σοβαρά;» και «Διαβάζοντας»
ΝΕΤ
Τηλ. 6066.0000

06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

07.00 ΟΙΚΟΣΦΑΙΡΑ

07.30 ΟΙ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΤΩΝ ΘΑΛΑΣΣΩΝ

08.30 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ

09.00 INFERNO

09.30 ΟΡΕΙΝΗ ΕΛΛΑΔΑ

10.01 Η ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΘΕΑΤΡΟΥ «Αισχύλος ΙΙ»

10.30 ΑΜΗΧΑΝΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ

11.01 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΚΕΪΚ

11.30 ΕΝΑ ΤΑΞΙ - ΜΙΑ ΠΟΛΗ

12.01 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ

14.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ: ΤΑ ΕΠΙΚΑΙΡΑ ΤΟΥ 20ού ΑΙΩΝΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.05 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ

18.30 ΕΞ ΟΜΟΝΟΙΑΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

19.30 ΕΝΑ ΤΑΞΙ - ΜΙΑ ΠΟΛΗ (Ε)

20.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

23.00 H ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΠΟΛΥΤΙΜΟΙ ΛΙΘΟΙ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων στις 10.00, 11.00 και 12.00
ΕΤ-3
Τηλ. 031-857.357

08.31 ΠΡΩΙΝΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ

10.00 Η ΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑ ΤΟΥ ΑΣΙΜΟΦ

10.30 ΤΟΠΟΙ ΖΩΗΣ

11.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΤΟΠΟΣ - ΙΣΤΟΡΙΑ

11.30 ΤΟΠΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ

12.30 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ

13.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

13.30 ΜΕ ΔΥΟ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

17.00 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΣΩΜΑ

20.30 ΣΤΑΥΡΟΦΟΡΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

21.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κωνσταντινούπολη - Κράτα τα μάτια σου ανοιχτά»

ΑΝΤ 1
Τηλ. 6855.690-2

06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 SATELLITE

06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ 1'

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

13.10 SUPER GAME

13.15 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

14.45 ΜΠΕΪΓΟΥΟΤΣ

15.40 SUPER GAME

15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

16.40 SUPER GAME

16.45 ΜΗΝΥΜΑ ΕΛΗΦΘΗ

17.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'

18.05 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.50 Η ΛΑΜΨΗ

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.05 ΤΖΟΚΕΡ

21.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φίλος μου ο Λευτεράκης»

23.10 ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ

24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ

01.45 ΤΡΙΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ

02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ματωμένο Σικάγο»

04.15ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα παιδιά του δρόμου»

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

11.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μαχαραγιάς»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.15 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ (Ε)

16.15 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ

17.15 ΤΑΜΠΟΥ

18.30 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ - ΠΡΩΤΟ

18.40 ΠΑΚΙΤΑ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΑΛΒΑΝΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ Ποδοσφαιρικός αγώνας

21.00 ΟΥ ΜΟΙΧΕΥΣΕΙΣ

23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ (Συνέχεια)

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τραγούδι του Χαϊαουάθα»

04.00 THE CALL OF THE MOUNTAIN (Ε)

05.00 ΥΠΕΡΑΝΩ ΟΛΩΝ Η ΠΑΤΡΙΣ (Ε)

ALTER 5
Τηλ. 3486.000

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.40 ΥΓΕΙΑ & ΠΡΟΛΗΨΗ

10.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.10 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)

14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

17.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ

17.55 ΕΙΔΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

18.00 BEST OF THE BEST

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

20.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ

21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.20 BEST OF THE BEST (Ε)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)

04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

MEGA
Τηλ. 6903.000

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ

08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ

10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.00 Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ (Ε)

16.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ

18.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.45 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέρι Μαγκουάιρ»

24.00 ΓΚΡΙΖΕΣ ΖΩΝΕΣ

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΓΚΡΙΖΕΣ ΖΩΝΕΣ (Συνέχεια)

01.15 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ

02.00 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ

02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.00 ΣΤΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 3421.201-4

06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

06.15ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

08.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

08.55 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

09.00 ΑΪΜΕ, ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ

09.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ... ΟΛΗ ΜΕΡΑ

12.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)

12.55 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.57 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

14.30 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ

15.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΕΣΘΗΡ

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.35 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ

17.30 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ

18.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ράμπο 3»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φιλί της διαβολικής χήρας»

02.00 ΕΛ ΕΪ ΧΙΤ

03.00 ΟΙ ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΙ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ

04.30 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ

05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΠΕΛΑΔΕΣ

05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org