Κυριακή 8 Οχτώβρη 2000
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΚΥΡΙΑΚΗ

«902»

Τηλ. 2592.802 - 2592.902

14.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣΗ κοινοβουλευτική δραστηριότητα του ΚΚΕ. Επιμέλεια παρουσίασης Θάνος Κανιάρης

15.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ (Ε)

16.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑFather's lettle divident

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)

19.10ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ Το καλό ελληνικό τραγούδι με τον Γιάννη Λεμπέση

20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΑΠΟ ΤΟ 26ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΝΕ - «ΟΔΗΓΗΤΗ»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.45ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ Τσιγκάνικη αγάπη

23.30 ΕΔΩ ΕΛΛΑΔΑ Δίον

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

05.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)

06.30 MEDΙTERRANEO (E)

07.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ «Γρηγόρης Καψάλης»

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ

11.00 ΤΕΝΙΣ «Ελλάδα - Σλοβενία»

13.15 ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αχόρταγος»

15.45 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17,15 ΤΑΞΙΜ (Ε)

18.15 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ

18.45 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ

20.00 ΣΑΚΑ ΖΟΥΛΟΥ

21.00 ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ

22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τιμή της αλήθειας»

01.40 ΦΩΤΑ ΠΟΡΕΙΑΣ (Ε)

03.40 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (Ε)

ΝΕΤ
Τηλ. 6066.0000

08.00 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

10.00 ΜΕ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

11.00 Η ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΕΚΘΕΣΗ «EXPO 2000» ΣΤΟ ΑΝΟΒΕΡΟ

12.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ

13.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ

14.00 ΟΙ ΠΛΑΝΗΤΕΣ (Ε)

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξω φτώχεια και καλή καρδιά»

16.50 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ «Χίος - Οινούσες»

17.30 ART NET (E)

18.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.15 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΟΚΟΡΟΣ

20.00 ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΕΛΛΗΝΕΣ

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σαλαάμ Μπομπάι»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ 3
Τηλ. 031-857.357

08.31 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΟΠΕΡΑ «Οι Λομβαρδοί»

12.45 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ

13.00 ΧΡΟΝΙΚΑ

13.30 ΧΡΟΝΙΚΑ

14.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΧΑΝΜΠΟΛ

17.00 PC TV

17.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Κλεοπάτρα»

18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ

18.30 DESIGN FOREVER

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

20.30 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ

21.00 26 BATHROOMS

21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκόνη στ' αστέρια»

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 6855.690-2

06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

07.00 EXTREME DINOSAURS

07.30 Ο ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ

08.00 ΟΙ ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ ΤΟΥ ΕΛΙΟΤ ΜΑΟΥΣ

08.30 Ο ΧΟΝΤΡΟ-ΜΕΝΤΟΖΑ

09.00 Ο ΜΠΑΝΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ

09.30 ΝΤΡΑΝΚΟΜΠΟΛ

10.00 ΧΕΛΩΝΕΣ ΝΙΝΤΖΑ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ

10.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ

11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πεθερόπληκτος»

12.55 SUPER GAME

13.00 ΜΑΝΤΙΣΟΝ

13.30 ΗΟΜΕ CΙΝΕΜΑ

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.15 ΜΟΡΤΑΛ ΚΟΜΠΑΤ

15.15 ΕΚΠΟΜΠΗ

16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η καφετζού»

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5`

18.10 ΜΠΑΜ

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.05 ΤΖΟΚΕΡ

21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε κατάσταση πολιορκίας Νο 2 »

23.15 ΣΤΗΝ ΠΡΙΖΑ

00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τελική αναμέτρηση»

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αίμα των Απάτσι»

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέρας της θάλασσας»

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΕΝΑΣ ΡΕΪΝΤΖΕΡ ΣΤΟ ΣΙΚΑΓΟ

07.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA

08.00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΑΠΩΝΙΑΣ

10.30 ΘΥΡΑ ALPHA

11.45 EXTREME GAMES

12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συνοικία το όνειρο»

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΠΑΡΑΛΙΑΚΗ ΠΕΡΙΠΟΛΙΑ

15.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ - ΙΑΠΩΝΙΑΣ

17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρίτη και 13»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τζαναμπέτης»

23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ (Ε)

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άλλος Καπόνε»

04.00 THE CALL OF THE MOUNTAIN (Ε)

05.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)

ALTER 5
Τηλ. 3486.000

07.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

08.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ

10.00 ΑΓΩΝΕΣ ΠΥΓΜΑΧΙΑΣ

11.30 ON LINE (Ε)

12.00 EXTREME GAMES

13.00 ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

14.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 Ο, ΤΙ ΠΕΙΤΕ (Ε)

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.05 ON AIR

18.00 BEST OF THE BEST

18.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.05 ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ

21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.15 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.45 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ (Συνέχεια)

02.00 BEST OF THE BEST (E)

02.15 ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ (E)

03.30 ON AIR (E)

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

MEGA
Τηλ. 6903.000

06.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εδώ ο κόσμος χάνεται»

08.00 Ο ΣΟΝΙΚ ΣΕ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ

08.30 ΝΤΑΚ, Ο ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΗΣ

09.00 ΝΤΙΣΝΕΪ ΚΛΑΜΠ

10.30 ΜΑΞ ΣΤΙΛ

11.00 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΣΥΡΡΙΚΝΩΣΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

12.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΕΩΣ (Ε)

12.30 ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ

13.00 ΤΥΧΕΡΗ ΕΚΔΟΣΗ

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.10 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ

15.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άντρας του σπιτιού»

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρίμα το μπόι σου»

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Con air: Απόδραση στον αέρα»

23.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Συνέχεια)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οργισμένα νιάτα»

03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.30 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)

05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 3421.201-4

06.15 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

12.20 ΟΙ ΙΠΠΟΤΕΣ ΤΟΥ ΤΙΡ ΝΑ ΝΟ

13.00 ΠΟΚΕΜΟΝ

13.40 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ

14.00 ΖΙΝΑ

15.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

15.30 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.35 ΤΟ ΜΠΕΡΔΕΜΑ (Ε)

17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαβ στόρι»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΜΙΣΤΕΡ ΝΑΪΣ ΓΚΑΪ

22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο νυχτοφύλακας»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξοδος κινδύνου»

02.45 ΕΛ ΕΪ ΧΙΤ

03.45 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.30 ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΠΕΛΑΔΕΣ

05.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ(5/11/2000)
ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΑΒΒΑΤΟΥ(14/5/2000)
ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΑΒΒΑΤΟΥ(8/4/2000)
ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΑΒΒΑΤΟΥ (25-3-2000)(25/3/2000)
ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΑΒΒΑΤΟΥ(12/3/2000)
ΕΤ-1(29/1/2000)

Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org