07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις με την Γιούλη Ασημακοπούλου και τον Κώστα Τσίφτη
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα, με την Βούλα Τσιβόλα
16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, Εκπαιδευτικά
17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα
17.30 ΕΥ ΖΗΝ Η υγιεινή διατροφή, η σημασία και ο ρόλος της με την Ρένα Μαραζιώτη
18.00 ΛΑΪΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ Θα μεταδοθεί η ερασιτεχνική θεατρική παράσταση - μιούζικαλ «Ο έρωτας κάνει καλό στο δέρμα»
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ Με τον Γ. Ευσταθίου
20.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Πολύ ήσυχο χωριό»
21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ... στο χώρο της έντεχνης μουσικής
22.30 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Οι ταινίες μικρού μήκους και οι δημιουργοί τους, με τον Γρηγόρη Τραγγανίδα
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 STANLEY
08.30 MICKEY MOUSE CLUBHOUSE
09.00 ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ
09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Τζακ Νίκολσον»
11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ
12.00 ΓΑΛΗΝΗ
13.30 Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ
15.00 Ο ΛΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
15.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.30 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ
17.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.00 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ «Λίμνη Κερκίνη»
19.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΜΙΤΙΝΓΚ ΣΤΙΒΟΥ «Βαρδινογιάννεια»
21.00 ΧΡΥΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ (Ε)
22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΔΙΕΘΝΕΣ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟ ΡΑΛΙ ΑΙΓΑΙΟΥ
00.15 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)
01.15 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΟΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΕΣ
10.30 BUZZ LIGHT YEAR OF STAR COMMAND
11.30 MIGHTY DUCK
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΠΡΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Κορέα - Σλοβενία» Απευθείας μετάδοση
17.30 ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Ανακαλύπτοντας το Λάος»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.15 PRE GAME
19.30 ΠΡΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Κροατία - Καμερούν» Απευθείας μετάδοση
21.30 PRE GAME
22.00 ΠΡΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Ελλάδα - Λίβανος»
- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
24.00 ΠΡΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Αθλητική εκπομπή
00.45 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΚΙΝΟ
07.00 Η ΜΑΥΡΗ ΘΕΑ
08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9
11.00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΒΥΘΟΥ
11.30 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ
12.30 ΘΕΣΣΑΛΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.15 ΑΠΟΔΡΑΣΗ
20.15 ΜΕΓΑΛΟ ΚΥΝΗΓΙ
20.45 ΧΙΤΛΕΡ, ΣΤΑΛΙΝ ΚΑΙ ΓΚΟΥΡΝΤΓΙΕΒ
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.35 MOTO GP «Grand Prix Γερμανίας» (Ε)
06.00 6 ΜΕ 11 ΜΑΖΙ
11.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)
12.00 ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΕΚΑΧΡΟΝΟ; (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
17.15 THE SIMPLE LIFE
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
19.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 UGLY BETTY
22.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)
23.00 PRISON BREAK
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 LAS VEGAS
01.15 THE SIMPLE LIFE (E)
02.10 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΝΑ (Ε)
03.10 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 MOBILE FUN
05.20 ΔΙΠΛΑΝΗ ΠΟΡΤΑ (Ε)
06.00 ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ - Best of
13.00 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΗΣ ΑΜΑΡΤΙΑΣ
14.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 BAYWATCH V
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 AMORE MIO (E)
18.50 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλεξίσφαιρος καλόγερος»
23.15 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Ε)
00.15 DRESDEN FILES
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 BELISSIMA
06.45 ALTER KIDS
08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
09.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ
12.35 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ - ΜΠΛΑ
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 SHOWBIZ NEWS
17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 GREY'S ANATOMY
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φεγγάρι σταμάτησε στο Πάραντορ»
24.00 SEX AND THE CITY
00.45 AUTO ALTER
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονικό βλέμμα»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αρσέν Λουπέν: Η ταμπακιέρα του αυτοκράτορα»
06.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)
10.50 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
11.50 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)
12.50 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
16.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.40 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
18.50 50 - 50 (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ (Ε)
22.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
23.00 BIG BANG (E)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 RESCUE ME
01.30 STREET TIME
02.30 ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 SO YOU THINK YOU CAN DANCE
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΗΡΑΚΛΗΣ
14.45 ΖΙΝΑ
15.45 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ
16.45 CALIFORNIA TEENS
17.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.45 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΜΑΔΑ NCIS
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια σύγχρονη Σταχτοπούτα»
24.00 ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ
01.00 SUPERNATURAL
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκτός ελέγχου»
04.15 ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΗΔΕΙΩΝ ΦΙΣΕΡ
05.15 ΚΟΤΖΑΚ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ