07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις, με τη Γιούλη Ασημακοπούλου και τον Κώστα Τσίφτη
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Μεσημεριανό ειδησεογραφικό μαγκαζίνο με άποψη και εγκυρότητα, με τη Βούλα Τσιβόλα
16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Τσάρλι Τσάπλιν
16.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο με τον Μιχάλη Χάρο
17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα
17.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Πολυφωνικά συγκροτήματα (Μέρος Α΄)
18.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις, με την Ειρήνη Μπαλντίδη
19.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΡΩΣΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Space century. The chronicle pages» Μέρος 6ο
21.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Πολυφωνικό τραγούδι, Θέατρο Πέτρας
22.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Ρεσιτάλ πιάνου με τη Βάσω Ζύλη από το Χαλκηδόνιο Ωδείο
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 ΓΟΥΙΝΙ, ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ
08.30 STANLEY
09.00 PB & J OTTER
09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
10.00 ΔΟΜ. ΘΕΟΤΟΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΡΗΣ ΕΠΟΙΕΙ
11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Το Σάβανο του Τορίνο»
12.00 ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ
13.00 ΤΑ ΠΕΤΡΙΝΑ ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 PEPPER ANN
15.00 ΦΙΛΜΟΡ
15.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.20 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΙΟΥΛΙΕΤΑ
17.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ «Νίκος Σκαλκώτας - Στο τελευταίο αναλόγιο»
18.00 ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ «Η κυρία του Μπονιφάτσιο»
18.30 Η ΕΛΛΗ ΛΑΜΠΕΤΗ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΑΠΟΣΠΑΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΙΕΡΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗ Μ. ΕΒΔΟΜΑΔΑ
19.00 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΩΝ ΑΓΙΩΝ ΠΑΘΩΝ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΑΓΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Σειρά
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η προδοσία»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΟΥΔΕΙΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ
23.00 REWIND
-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το θαύμα των λευκών επιβητόρων»
08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
09.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9
11.00 ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ - Ο ΙΗΣΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΧΝΗ
12.00 Ο ΠΕΤΡΟΣ ΓΑΪΤΑΝΟΣ ΣΤΟΥΣ ΑΓΙΟΥΣ ΤΟΠΟΥΣ
12.30 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
18.00 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΩΝ ΑΓΙΩΝ ΠΑΘΩΝ
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.25 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
23.30 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
00.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
07.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δαυίδ και Βηθσεδά»
09.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Βίβλος»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
19.00 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
22.00 Ο ΙΗΣΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗ ΝΑΖΑΡΕΤ Δ΄ μέρος
23.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λούθηρος»
00.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
02.10 ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 MOBILE FUN
05.10 Ω! ΓΛΥΚΥ ΜΟΥ ΕΑΡ
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γκαφατζής της ζούγκλας 2»
12.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΣΟΛΟΜΩΝΤΑΣ - Α΄ ΜΕΡΟΣ Μίνι σειρά
14.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΣΟΛΟΜΩΝΤΑΣ - Β΄ ΜΕΡΟΣ Μίνι σειρά
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κυρία του κυρίου»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)
22.15 Η ΑΓΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ - Α΄ ΜΕΡΟΣ Α΄ τηλεοπτική προβολή
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ Σειρά
02.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 BELISSIMA (Ε)
06.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χάιντι»
08.15 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «My scene, goes to Hollywood»
10.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γύρος του κόσμου σε 80 ημέρες»
11.45 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αστυνόμος Σαΐνης»
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επισκέπτες της συμφοράς»
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 ΣΙΣΣΥ Σειρά
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΔΕΚΑ ΕΝΤΟΛΕΣ Σειρά
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Μαρία από τη Ναζαρέτ»
02.45 AUTO ALTER
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μπάρμπα Γκόριο»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι μου»
12.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καλπάζοντας στη ζωή»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Κόμης Μόντε Κρίστο»
17.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μεγαλώνοντας τον Γουάιλον» Α΄ τηλεοπτική προβολή
19.30 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ
21.45 ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΟΥΕΦΑ
23.45 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αετός της στέπας»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 FALCON BEACH
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
11.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βασιλιάς κι εγώ»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σπίριτ: το άγριο άλογο»
15.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οσα παίρνει ο άνεμος»
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σώμα»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα Πάθη του Χριστού»
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κβο Βάντις»
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ