07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Καραγκιόζης: 82 εντάλματα»
08.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα των ημερών. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ζωή Κούλια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Με αγώνες ποδοσφαίρου, βόλεϊ, μπάσκετ...
17.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Μουσικό αφιέρωμα στον Γιώργο Ζαμπέτα. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πάρης Μήτσου
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.20 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Με αγώνες ποδοσφαίρου, βόλεϊ, μπάσκετ...
22.05 ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΑΡΜΟΝΙΕΣ... με τα μπαλέτα Μπολσόι και Κίροφ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Ανατολική Ρωμυλία»
12.30 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
15.00 ΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ
17.00 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Αρης - Αιγάλεω» Απευθείας μετάδοση
19.00 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΟΥ ΝΥΜΦΙΟΥ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.10 SUPER LEAGUE «Αρης - ΟΦΗ»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
01.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ «Νέα Υόρκη - The Armony Show»
Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
05.50 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 DARWING DUCK
10.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
11.00 BUZZ LIGHT YEAR OF STAR COMMAND
11.30 TALE SPIN
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΖΟΟΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
13.30 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 TOP STORIES (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
19.00 SUPER LEAGUE «Ολυμπιακός - Ηρακλής» Απευθείας μετάδοση
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (Συνέχεια)
Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι πρόσκοποι»
07.00 ΤΟΠΟΙ ΖΩΗΣ
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - 3ος ΔΙΕΘΝΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ
14.30 ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗΣ
15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
17.30 ΟΞΥΓΟΝΟ
18.30 BALKAN EXPRESS
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ
21.00 8ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας ήρωας με παντούφλες»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
08.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
09.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
09.45 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.50 THE SWAN Ριάλιτι σόου
15.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
15.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια Ιταλίδα από την Κυψέλη»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γιατρός ξανατρελάθηκε»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια θαυμάσια μέρα»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.20 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΜΟ (Ε)
02.20 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)
03.20 ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ (Ε)
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 MOBILE FUN
05.50 STUDIO ALPHA
10.00 ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
12.50 STARS SYSTEM
13.50 ΑΥΛΑΙΑ ΚΑΙ ΠΑΜΕ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
15.45 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
16.45 ΖΩΗ ΞΑΝΑ
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κορίτσια για φίλημα»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΘΑ ΠΕΙΣ ΚΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
23.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ
23.45 ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 BELISSIMA (E)
06.30 ALTER KIDS
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TV WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ
23.30 ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η νύχτα της εκδίκησης»
06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΜΟΜΜΥ - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το βιβλίο της ζούγκλας 2: Μόγλι και Μπαλού»
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
18.00 ΤΑΧΙ GIRL
19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 SO YOU THINK YOU CAN DANCE (Live)
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαίρη Ράιλι»
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.30 FALCON BEACH
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
07.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ελευθερώστε τον Γουίλι 2: παντοτινή φιλία»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.45 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΕΛΑΙΟ
18.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κιβωτός του Νώε»
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αθώος μέχρι αποδείξεως του εναντίου»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι νύχτες του Χάρλεμ»
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ