07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Το βήμα του Καραγκιόζη»
08.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα των ημερών. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ζωή Κούλια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Με αγώνες ποδοσφαίρου, βόλεϊ, μπάσκετ...
17.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Αφιέρωμα στο συγκρότημα μπουζουκιών «Δρόμος». Επιμέλεια - παρουσίαση: Πάρης Μήτσου
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.20 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Με αγώνες ποδοσφαίρου, βόλεϊ, μπάσκετ...
22.05 ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΑΡΜΟΝΙΕΣ Θα μεταδοθεί το 2ο μέρος της μοναδικής παράστασης των μπαλέτων Μπολσόι και Κίροφ.
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Πάτμος»
12.30 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ
15.30 ΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ
17.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Αιγάλεω - ΠΑΟ»
19.15 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ «Κολύμβηση»
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.10 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (συνέχεια)
21.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τον καιρό των Ελλήνων»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
01.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
05.50 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 DARWING DUCK
10.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
11.00 BUZZ LIGHT YEAR OF STAR COMMAND
11.30 TALE SPIN
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΖΟΥΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
13.30 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 TOP STORIES (Ε) «Γιώργος Λεμπέσης»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 PRE GAME
19.00 SUPER LEAGUE «Αρης - Λάρισα»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κίνηση του ιππότη»
07.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
11.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ
14.30 ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗΣ
15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
17.30 ΟΞΥΓΟΝΟ
18.30 BALKAN EXPRESS
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ
21.00 2ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΣΙΡΚΟ ΒΕΡΟΝΑΣ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αχόρταγος»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
08.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
09.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
09.45 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.50 THE SWAN Ριάλιτι σόου
15.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
15.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αχ! Αυτή η γυναίκα μου»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The transporter»
10.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το στοίχημα του Σλέβιν»
01.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.40 ΠΑΝΩ ΑΠ' ΤΟ ΝΟΜΟ (Ε)
02.40 ΖΕΥΓΑΡΙΑ (Ε)
03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.10 MOBILE FUN
04.45 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (E)
05.50 STUDIO ALPHA
08.30 FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΜΑΛΑΙΣΙΑΣ
10.00 ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
12.50 STARS SYSTEM
13.50 ΑΥΛΑΙΑ ΚΑΙ ΠΑΜΕ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΜΑΛΑΙΣΙΑΣ (Μ)
16.45 SUPER LEAGUE «Λεβαδειακός - Ολυμπιακός»
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΘΑ ΠΕΙΣ ΚΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
23.00 ΣΦΗΝΑΚΙΑ
23.45 ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΕΚΠΟΜΠΗ ΓΙΑ ΤΗ FORMULA 1
02.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.45 BELISSIMA (E)
06.30 ALTER KIDS
12.30 ΖΙΝΑ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TV WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ
23.30 ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι επιθεωρητές 2»
06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΜΟΜΜΥ
10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θρύλος ενός ιππότη»
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
18.00 ΤΑΧΙ GIRL
19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 SO YOU THINK YOU CAN DANCE (Live)
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τώρα δε μας σταματά τίποτα»
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.40 FALCON BEACH
04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 Ο ΜΑΧΗΤΗΣ ΤΟΥ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΟΣ
07.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γοργόνες»
15.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.45 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΕΛΑΙΟ
18.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γύρος του κόσμου σε 80 μέρες»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πύθωνας»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατά λάθος άνδρας»
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η άβυσσος του τρόμου»
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ