Κυριακή 25 Νοέμβρη 2007
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 14
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΚΥΡΙΑΚΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο πρίγκιπας και η μαγεμένη βασιλοπούλα», «Μπόλεκ Λόλεκ»

08.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα των ημερών

09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση αγώνων ποδοσφαίρου, βόλεϊ, μπάσκετ κλπ.

17.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ... με μουσική, θέατρο, εικαστικά

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

20.20 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΉΣΕΙΣ Με αγώνες ποδοσφαίρου, βόλεϊ, μπάσκετ...

22.05 ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΑΡΜΟΝΙΕΣ Μπαλέτα, όπερα, κλασική μουσική

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7761.000

08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ

11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Μοριάς - Ρούμελη»

12.30 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ

14.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ

15.30 ΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ

16.30 PRE GAME

16.45 SUPER LEAGUE «Skoda Ξάνθη - Ηρακλής»

19.00 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ

19.30 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ

20.45 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ «Νύχτα αγωνίας»

21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ-ΠΡΟΤΟ

21.10 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ (Συνέχεια)

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

23.45 48ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

24.00 ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

01.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.50 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ

10.00 MIGHTY DUCKS

10.30 ΗΡΑΚΛΗΣ

11.00 BUZZ LIGHT YEAR OF STAR COMMAND

11.30 TALE SPIN

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΖΟΟΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

13.30 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ - Η ΣΕΙΡΑ (Ε)

17.00 ΚΛΗΡΩΣΗ 19ου ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 2010 Απευθείας μετάδοση

18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανι» Α` τηλεοπτική προβολή

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκάγκστερς»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400

07.15 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

07.20 ΚΟΙΝΑ ΒΗΜΑΤΑ (Ε)

07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ

10.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)

11.30 ΛΥΡΑΡΗΔΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (Β` κύκλος)

12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ

14.30 ΤΑΡΑΓΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ

15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ

17.30 ΟΞΥΓΟΝΟ

18.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ «Ανακόντα, το γιγαντιαίο φίδι του Αμαζονίου»

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.25 ΚΟΙΝΑ ΒΗΜΑΤΑ

20.30 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ (Ε)

21.00 1ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ

22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τύχη μου τρελάθηκε»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3

02.30 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.50 ΑΝΤ1 WEEKEND

09.50 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

14.45 ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ

16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπλοφατζής»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

22.00 SUPER DEAL

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αρπαχτή»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Μπόκα Τζούνιορς - Λιμπερτάδ»

04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.40 MOBILE FUN

04.50 TRANSFORMERS: THE BEAST MACHINES

ALPHA
Τηλ. 212.212.4000

05.50 STUDIO ALPHA

10.00 ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ

13.00 STARS SYSTEM

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA

15.30 ΟΥΤΕ ΓΑΤΑ ΟΥΤΕ ΖΗΜΙΑ

16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ SUPER LEAGUE «Λάρισα - Παναθηναϊκός»

21.00 ΘΑ ΠΕΙΣ ΚΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ

22.45 ΣΦΗΝΑΚΙΑ

23.30 ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η συνταγή της καταστροφής» Α` τηλεοπτική προβολή

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

03.45 ΡΟΥΜΠΙ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.45 ALTER KIDS

12.30 ΖΙΝΑ

13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TV WEEKEND

16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ

18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ

23.30 ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ

02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δρόμος του θανάτου»

MEGA
Τηλ. 210.6903.000 - 800.116.900

06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ

10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ

10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

13.00 FALCON BEACH

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταξιδιώτες της συμφοράς» Α` τηλεοπτική προβολή

16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)

18.00 ΤΑΧΙ GIRL

19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑΠΕΝΤΕ (Ε)

23.00 ΣΤΟΥΣ 31 ΔΡΟΜΟΥΣ

24.00 ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΕΙΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η δεύτερη ευκαιρία»

03.15 RESIDENTS

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.00 ASTRO BOY

STAR
Τηλ. 210.3481.000

07.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Lassie»

15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ

16.45 CALIFORNIA TEENS

17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.45 ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΕΛΑΙΟ

18.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ

19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι αδελφοί Γκριμ» Α` τηλεοπτική προβολή

23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπάτσος του Μπέβερλι Χιλς 2»

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιχείρηση Delta Force 4: Βαθύ ρήγμα»

03.45 ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ

04.45 ΔΙΩΚΤΕΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

05.45 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
Τηλ. 2231.051.180

12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά

14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια

16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ

19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ

00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org