07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Το μαγικό γαϊδουράκι
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3
15.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση αγώνων ποδοσφαίρου, βόλεϊ, μπάσκετ κλπ.
17.30 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα των ημερών
18.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Συζήτηση για θέματα εξωτερικής πολιτικής και διεθνών σχέσεων
21.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση αγώνων ποδοσφαίρου, βόλεϊ, μπάσκετ κλπ.
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.00 ΔΟΞΟΛΟΓΙΑ
10.25 ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΗΡΩΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
11.00 ΠΑΡΕΛΑΣΗ
13.00 ΗΤΑΝ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΠΟΛΕΜΟΣ: Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΤΟ ΕΠΟΣ ΤΟΥ '40 ΣΤΑ ΑΛΒΑΝΙΚΑ ΒΟΥΝΑ
15.30 ΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ
17.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Αρης - Ολυμπιακός»
19.00 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
19.30 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΟΝΤΗΣ «Καταχνιά: Κατοχή - Αντίσταση - Απελευθέρωση» (Μ)
20.30 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.10 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ (Συνέχεια)
21.30 ΑΝ ΖΗΣΟΥΜΕ, ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΛΕΜΕ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
22.00 ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.50 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ «Ιαπωνία»
24.00 1944, ΚΟΥΡΕΜΕΝΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΨΙΛΗ
01.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
05.50 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 GOOF TROOP
10.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
11.00 BUZZ LIGHT YEAR OF STAR COMMAND
11.30 TALE SPIN
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 PRE GAME
16.45 SUPER LEAGUE «Skoda Ξάνθη - ΑΕΚ»
18.45 PRE GAME
19.00 SUPER LEAGUE «Παναθηναϊκός - Ατρόμητος»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμο μυστικό»
07.15 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
07.20 ΚΟΙΝΑ ΒΗΜΑΤΑ (Ε)
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.50 ΠΑΡΕΛΑΣΗ
12.30 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Θεσσαλονίκη, η Ανατολική Πύλη της Ευρώπης»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ
14.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μαχαραγιάς»
16.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
18.30 CINEMANIA (Ε)
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - Η ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΓΕΝΟΥΣ
21.00 ΝΕΟ ΤΣΙΡΚΟ
22.00 Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
02.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
05.50 ΑΝΤ1 WEEKEND
09.50 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
14.45 ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια γυναίκα στην Αντίσταση»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 SUPER DEAL
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλιεν εναντίον κυνηγού»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.40 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε)
03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.10 MOBILE FUN
04.45 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
05.50 STUDIO ALPHA
10.00 ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 STARS SYSTEM
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
15.30 ΟΥΤΕ ΓΑΤΑ ΟΥΤΕ ΖΗΜΙΑ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Εργοτέλης - Ολυμπιακός»
18.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΘΑ ΠΕΙΣ ΚΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
23.15 ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΜΑΤΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανθρώπινο μίσος»
03.15 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (Ε)
06.45 ALTER KIDS
12.30 ΖΙΝΑ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TV WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ
23.30 ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κυνηγώντας την αλήθεια»
06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ
10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
11.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
13.00 FALCON BEACH
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξαφνικά... 30»
17.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
18.00 TAXI GIRL
19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «28 μέρες»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μέρα της κρίσης»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
07.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελές σφαίρες»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.45 CALIFORNIA TEENS
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ
18.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπολοχαγός Νατάσα»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χίτλερ: η αρχή του κακού»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το 13ο σημάδι» Α΄ τηλεοπτική προβολή
04.45 ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ
05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ