07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, Εκπαιδευτικά
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3
15.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση αγώνων ποδοσφαίρου, βόλεϊ, μπάσκετ κλπ.
17.30 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα των ημερών
18.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Συζήτηση για θέματα εξωτερικής πολιτικής και διεθνών σχέσεων
21.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Μετάδοση αγώνων ποδοσφαίρου, βόλεϊ, μπάσκετ κλπ.
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.50 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ (Ε)
11.40 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
12.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Η απελευθέρωση της Αθήνας»
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ «Τάνια Τσανακλίδου»
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ακολουθώντας τον Λεμ»
17.15 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Οι φύλακες του χρόνου»
19.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ «Ταξιδεύοντας με ήχο Ομνια»
20.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ (Ε) «Αννα Συνοδινού»
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.10 20ος ΑΙΩΝΑΣ - ΕΠΙΛΟΓΕΣ «Γιώργος Τζαβέλλας»
21.30 ΧΡΗΣΤΟΥ ΛΕΟΝΤΗ «Χελιδών ηδομένη... και τραγούδια ευφρόσυνα Β' μέρος»
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.50 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ «Γαλλία»
24.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ (Ε) «Βασίλης Παπακωνσταντίνου» Β' μέρος
05.55 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 GOOF TROOP
10.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
11.00 BUZZ LIGHT YEAR OF STAR COMMAND
11.30 TALE SPIN
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΖΟΟΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
13.30 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιστροφή στο μαγεμένο βουνό»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «HIGH SCHOOL MUSICAL»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «HE GOT GAME»
07.15 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
07.20 ΚΟΙΝΑ ΒΗΜΑΤΑ (Ε)
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
11.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
12.00 ΟΙ ΛΥΡΑΡΗΔΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
12.30 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ «Προϊστορική Ελλάδα» Α' Μέρος
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ
14.30 ΜΟΤΟ GP «Γκραν Πρι Αυστραλίας
16.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
18.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Αρπακτικά»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - Η ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΓΕΝΟΥΣ
21.00 7ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ 2006
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γρήγορος Τζακ»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΣΠΟΡ 3
02.00 ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
05.50 ΑΝΤ1 WEEKEND
09.50 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
14.45 ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το λεβεντόπαιδο»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 SUPER DEAL
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μετά την επόμενη μέρα»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε)
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.10 MOBILE FUN
04.45 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
05.50 STUDIO ALPHA
10.00 ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 STARS SYSTEM
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
15.30 ΟΥΤΕ ΓΑΤΑ ΟΥΤΕ ΖΗΜΙΑ
16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΘΑ ΠΕΙΣ ΚΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «SCARY MONIE 3»
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονική Συχνότητα»
03.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (Ε)
06.45 ALTER KIDS
12.30 ΖΙΝΑ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TV WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ
23.30 ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τελευταίο κόλπο»
06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ
10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
11.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
13.00 FALCON BEACH
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάθε φορά, πρώτη φορά»
16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 TAXI GIRL
19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γλυκός Παράδεισος»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σπίτι του τρόμου»
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάποιος να με προσέχει»
07.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το απίθανο ξωτικό και η μικρή μούμια»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.45 CALIFORNIA TEENS
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ
18.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κατάρα του Τουταγχαμών»
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «THE CONTROLLER»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα τρελό - τρελό κόλπο»
04.30 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ
05.30 ΟΛΙΒΕΡ ΜΠΙΝ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ