Κυριακή 6 Αυγούστου 2000
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
TV - ΔΕΥΤΕΡΑ
902
Τηλ. 2592.802 - 2592.902

08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ...ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις, συζητήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ Συντροφιά με τον Φαρφαλά & τη Μαρουλού

10.30ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΝΑΣΑ

11.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

12.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ

15.00 902 ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ

16.00Η ΕΠΙΛΟΓΗ, ΔΙΚΗ ΣΑΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ & Λόλεκ

19.00 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΤΟΝ «902» Θα μεταδοθεί η ερασιτεχνική παράσταση «ΔΟΝ ΚΑΜΙΛΟ»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η πολιτική, ενημερωτική εκπομπή του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

23.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.15 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

06.00 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ (Ε)

07.45 Ο ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ

08.00 ΠΙΝΟΚΙΟ

08.30 Η ΧΙΟΝΑΤΗ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΤΑ ΝΑΝΟΙ

09.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)

09.30 ΦΩΤΕΙΝΟ ΠΡΩΙΝΟ

10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ

11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ

12.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αστροναύτες για δέσιμο»

15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

16.15 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ

16.20 ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17.15 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ

18.00 NBA - JAM

18.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ

19.00 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ

20.00 ΜΑΥΡΗ ΧΡΥΣΑΛΛΙΔΑ

21.00 ΣΑΝ ΑΔΕΛΦΕΣ

22.00 ΧΩΡΙΚΑ ΥΔΑΤΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.35 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμφιβολίες»

01.00 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

01.10 ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ (Ε)

01.40 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)

03.10 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)

04.40 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)

05.10 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

  • Στο πρόγραμμα παρουσιάζονται εμβόλιμα οι εκπομπές «Η δική σου μέρα», «Σοβαρά;» και «Διαβάζοντας»
ΝΕΤ
Τηλ. 6066.0000

07.50 ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

08.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

10.00 ΑΓΝΩΣΤΗ ΕΛΛΑΔΑ

10.30 ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ (Ε)

11.01 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ

11.30 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ (Ε)

12.01 INFERNO (Ε)

12.30 ΑΓΟΝΗ ΓΡΑΜΜΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ

13.45 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ «Ρύζι»

14.00 Τ' ΑΣΤΕΡΙΑ ΛΑΜΠΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ «Κώστας Βουτσάς»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

17.00 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΟΥΛΙΩΝ «Πουλιά του βάλτου»

17.30 ΕΔΩ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΕΥΡΩΠΗ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ

18.30 ΟΙΚΟΣΦΑΙΡΑ

19.00 ΝΟΜΠΕΛ: ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΕΝΟΣ ΒΡΑΒΕΙΟΥ

19.30 ΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ

20.00 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ

20.30 ΕΥΡΩΠΗ: ΕΥ ΖΗΝ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ

23.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

00.35 ΕΥΡΩΠΑΪΚΕΣ ΝΥΧΤΕΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
  • Στο πρόγραμμα παρουσιάζεται εμβόλιμα η εκπομπή «Με τη φωνή του συγγραφέα»
  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων στις 11.00 και 12.00
ΕΤ 3
Τηλ. 031-857.357

08.30 ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

08.31 Ο ΜΑΥΡΟΣ ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ

09.00 ΠΟΚΑΧΟΝΤΑΣ

09.30 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ

10.00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ

10.30 ΤΡΙΚΕΡΙ: ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΡΑΒΙΑ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ

11.00 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ

11.30 ΚΑΡΧΑΡΙΑΣ, Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΡΠΑΓΑΣ

12.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ

13.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

13.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Β΄- ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΟ

14.00 ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ: ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΔΙΧΑΣΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

16.30 ΚΑΘΑΡΗ ΟΘΟΝΗ

17.00 JAMMIN ΖΩΝΤΑΝΑ

18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ

20.30 ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ

21.00 ΕΠΙΣΤΗΜΕΣ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υποβρύχια απειλή»

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εμπειρίες»

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 6855.690 - 2

06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.45 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

10.30 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Ε)

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

12.55 SUPER GAME

13.00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

14.45 ΜΠΕΪΓΟΥΟΤΣ

15.40 SUPER GAME

15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

16.40 SUPER GAME

16.45 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)

17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5`

18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.50 Η ΛΑΜΨΗ

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

22.05 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

22.50 SUPER GAME

22.55 Τα ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1`

23.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ

00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ

01.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άρχοντας της πίστας»

04.15 ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ

04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

05.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η νυχτερίδα του διαβόλου»

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΑΠΟ TO ALPHA ΩΣ ΤΟ ΩΜΕΓΑ

11.00 ΝΤΑΝΙΕΛΑ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΤΑΜΠΟΥ

16.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ

17.00 ΒΕΡΟΝΙΚΑ (Ε)

18.30 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι άνδρες ξέρουν να αγαπούν»

23.00 Ο ΙΟΥΔΑΣ ΦΙΛΟΥΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ (Ε)

24.00 DEEP IN THE CITY

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «24 ώρες διορία»

03.00 F/X: ΘΑΝΑΣΙΜΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

04.00 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΜΟΤΟΣΙΚΛΕΤΑΣ 2000 ΜΟΤΟ GP. Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση

ALTER 5
Τηλ. 3486.000

07.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.40 ΥΓΕΙΑ & ΠΡΟΛΗΨΗ

10.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.10 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)

14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

17.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.55 ΕΙΔΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

18.00 BEST OF THE BEST

18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

20.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ

21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.45 ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ

00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.20 BEST OF THE BEST (E)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

04.30 ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ (Ε)

06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

MEGA
Τηλ. 6980.900

06.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)

07.00 ΡΙΧΤΕΡ ΜΙΟΥΖΙΚ (Ε)

07.30 ΡΟΖΑΛΙΑ (Ε)

08.00 ΤΑ ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)

09.00 ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΡΑΠΕ (Ε)

09.30 Η ΕΛΙΖΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ (Ε)

10.15 Ο ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ (Ε)

11.00 ΟΧΙ... ΠΑΙΖΟΥΜΕ

12.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

13.00 ΛΑΒ ΣΟΡΙ (E)

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.45 ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ... ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

15.15 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

16.15 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (Ε)

17.45 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)

18.20 C' EST LA VIE (Ε)

18.50 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.05 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανυπεράσπιστο θύμα»

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

01.30 FRASIER

02.00 ΟΧΙ.. ΠΑΙΖΟΥΜΕ (Ε)

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΦΟΝΟΣ ΧΩΡΙΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ (Ε)

05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)

05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 3421.201-4

06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

07.00 ΣΠΑΪΝΤΕΡΜΑΝ

07.30 ΕΞ-ΜΕΝ

08.00 ΜΠΑΡΝΕΪ

08.30 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΜΙΜΟ

08.40 ΑΡΘΟΥΡ

09.10 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ

09.20 ΠΑΠΥΡΟΥΣ

09.50 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ

10.00 ΠΟΚΕΜΟΝ

10.30 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ

11.20 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ

11.30 ΣΟΥΙΤ ΒΑΛΕΪ ΧΑΪ

11.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)

12.55 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.57 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ

14.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ

15.00 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ

16.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΕΣΘΗΡ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 ΑΪΜΕ, ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ

17.45 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ

18.00 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ

18.05 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ

18.30 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μυστικά και ψέματα»

23.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 ΟΥΔΕΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ (Ε)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φάκελοι Ρόκφορντ: Αβάσιμες κατηγορίες»

02.45 Ο ΑΝΘΡΩΠΟΚΥΝΗΤΟΣ

03.45 ΠΕΡΛ

04.15 ΝΙΚ ΦΡΕΝΟ

05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

05.15 ALRIGHT ALREADY

05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ

ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ
TV - ΔΕΥΤΕΡΑ(11/2/2001)
TV - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(31/12/2000)
TV - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(22/10/2000)
TV - ΠΕΜΠΤΗ(23/4/2000)
TV - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(5/3/2000)
ΕΤ-1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(23/1/2000)

Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org