07.00 Ο ΠΟΝΤΙΚΟΥΛΗΣ ΜΑΣΤΟΡΑΣ, Η ΧΡΥΣΗ ΑΝΤΙΛΟΠΗ
08.15 Η ΧΙΟΝΟΥΛΑ, Ο ΧΙΟΝΑΤΑΧΥΔΡΟΜΟΣ
08.45 Η ΦΩΤΙΑ ΛΑΜΠΕΙ ΣΤΟ ΙΓΚΛΟΥ
09.00 ΟΙ 12 ΜΗΝΕΣ
10.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
15.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Ο καπετάν Κίσσας και ο Καραγκιόζης πρωτοπαλίκαρο
16.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Ζαγορίσιο Ζαφέτι 2006 Μέρος Α΄
17.30 ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ (Ε) Υποδεχόμαστε το νέο έτος με εκλεκτούς καλεσμένους: Νόνη Ιωαννίδου, Χρήστο Σιμαρδάνη, Γιώργο Κωνσταντή, Δήμητρα Τσέλιου και Βαγγέλη Κορακάκη με την παρέα του. Επιμέλεια - παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Συνοικία το όνειρο»
22.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με το «Διπλόχορδο LIVE»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 KAI ΕΠΙ ΓΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ
09.30 ΑΝΕΒΑ ΣΤΗ ΣΤΕΓΗ ΝΑ ΦΑΜΕ ΤΟ ΣΥΝΝΕΦΟ
11.00 ΔΟΞΟΛΟΓΙΑ
11.30 ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΡΗΝΗ
12.15 ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΗΣ ΦΙΛΑΡΜΟΝΙΚΗΣ ΟΡΧΗΣΤΡΑΣ ΤΗΣ ΒΙΕΝΝΗΣ
14.45 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΛΟΟΥΙΝ
15.15 ΣΕΙΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Αλλαγές»
15.30 ΘΕΑΤΡΟ ΜΠΡΟΝΤΓΟΥΕΪ «Πάρτι στο Μανχάταν»
17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
18.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
20.00 ΤΟ ΤΖΟΥΚΜΠΟΞ ΤΟΥ ΤΖΟΝ ΛΕΝΟΝ
20.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καμπαρέ»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
05.45 ΟΙ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΙ ΤΗΣ ΑΝΤΑΡΚΤΙΚΗΣ
07.00 ΛΕΥΚΗ ΟΔΥΣΣΕΙΑ
08.00 ΗΦΑΙΣΤΕΙΟ ΚΡΑΚΑΤΟΑ
09.00 GOOF TROOP
10.00 DISNEY'S MICKEY MOUSEWORKS
10.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ηταν όλοι τους κορόιδα»
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗ ΝΕΤ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Συνέχεια)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στάρσκι & Χατς»
24.00 FESTIVAL EXPRESS Μουσικό πρόγραμμα
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 FESTIVAL EXPRESS (Συνέχεια)
02.00 ΣΤΑΡΚΙ & ΧΑΤΣ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
11.00 Η ΓΕΝΝΗΣΗ
12.00 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΤΣΙΡΚΟ ΚΑΛΠΙΚΟ Μουσική παράσταση
15.00 ΤΟ ΔΙΦΩΝΟ ΠΑΕΙ ΦΕΣΤΙΒΑΛ... (Ε)
17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι Μάπετ στο νησί των θησαυρών»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 6ο ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ
21.00 ΛΟΥΔΟΒΙΚΟΣ ΑΠ' Τ' ΑΝΩΓΕΙΑ
22.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΕΣ ΠΑΡΕΕΣ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ερνεστ σώζει τα Χριστούγεννα»
02.30 ΤΣΙΡΚΟ ΚΑΛΠΙΚΟ (Ε)
07.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάγισσες και σκουπόξυλα»
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.50 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.05 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.10 DEAL
19.00 ΕΡΩΤΑΣ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ Σειρά (Ε)
22.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
05.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.30 Η ΑΣΧΗΜΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΜΟΡΦΗ Σειρά
17.30 RUBI Σειρά
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΖΑΡΙ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ - ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ
22.45 DISTRACTION - ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι τρεις ήρωες»
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γυρισμός»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ
06.30 ALTER KIDS
12.30 O ΔΙΑΔΟΧΟΣ ΤΟΥ ΜΕΡΛΙΝ Σειρά
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λαός και Κολωνάκι»
18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Blues Brothers 2000»
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διεθνές αεροδρόμιο»
02.15 AUTO ALTER
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας Aller retour»
05.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Είδα τον Αϊ-Βασίλη να φιλά τη μαμά μου»
07.30 ΜΙΚΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.20 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε) Σειρά
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.10 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε) Σειρά
16.50 ΛΕΦΤΑ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΑΡΙΑ, Η ΑΣΧΗΜΗ Σειρά
21.50 50-50 (Ε)
22.50 SINGLES 2 (E)
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 SINGLES 2 (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οταν ο Θεός κατέβηκε στη γη»
02.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαρούμενα αρκουδάκια»
08.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
11.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Σκούμπι Ντου και το τέρας του Μεξικού»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μαγικός κόσμος των ξωτικών»
16.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ονειρο Χριστουγέννων»
18.45 ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ Σειρά
19.15 ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπάτσος του θηριοτροφείου»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πολυθρόνα για δύο»
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θα κάνω τα πάντα»
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ηρθε από το διάστημα»
05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ