07.00 ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Μικρό μου πόνυ» (ταινία)
17.15 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ «Πέτρινο λουλούδι» από τα μπαλέτα Μπολσόι
18.10 ...ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ «Μάσκες θεάτρου»
18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Στα «Εννέα Ογδοα» με εκλεκτούς ερμηνευτές
21.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα χιόνια του Κιλιμάντζαρο»
23.00 ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ Υποδεχόμαστε το νέο έτος με εκλεκτούς καλεσμένους: Νόνη Ιωαννίδου, Χρήστο Σαμαρδάνη, Γιώργο Κωνσταντή, Δήμητρα Τσέλιου και Βαγγέλη Κορακάκη με την παρέα του. Επιμέλεια παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ «Τα παιδιά διαβάζουν τη Βίβλο»
11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Κάλαντα Πρωτοχρονιάς από διάφορες περιοχές του Ελληνισμού»
12.30 ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ «Αβραάμ και Ιακώβ - Μικροί βιοπαλαιστές»
13.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το βιβλίο της ζούγκλας του Ράντγιαρντ Κίπλινγκ»
15.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΝΑΣΚΟΠΗΣ
17.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΙΔΙΚΟΥ ΚΡΑΤΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΛΗΨΗΣ
18.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ «Εορταστική συναυλία στον Αγιο Φραγκίσκο της Ασίζης»
19.30 LOFT - Εορταστικό
22.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
22.10 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ - Οι καυστικές κωμωδίες του Μάριο Μονιτσέλι «Οι εντιμότατοι φίλοι μου 2»
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τέσσερα δωμάτια»
06.00 WIDLIFE: ELEPHANTS SPY IN THE HERD
07.00 Η ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΖΤΕΚΩΝ
08.00 ΗΦΑΙΣΤΕΙΟ ΚΡΑΚΑΤΟΑ
09.00 GOOF TROOP
10.00 DISNEY'S MICKEY MOUSEWORKS
10.30 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
11.30 Η ΜΙΚΡΗ ΓΟΡΓΟΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ «Σωτήρης Μουστάκας - Σοφία Παπάζογλου»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για πάντα παιδί»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μίκυ σώζει τον Αγιο Βασίλη» Κινούμενα σχέδια
19.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Γουίνι το αρκουδάκι, χαρούμενες στιγμές» Α΄ τηλεοπτική προβολή
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
02.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΓΕΙΑΣ
07.00 ΓΚΛΟΡΙΑ
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
11.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
12.00 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ
14.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
16.30 ΟΞΥΓΟΝΟ
17.30 DESIGN
18.30 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 ΓΙΟΡΤΗ ΣΤΗ ΒΕΝΕΤΙΑ - 2003
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ασπροδόντης 2 - Ο μύθος του λευκού λύκου»
23.00 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΤΖΗΝΑΣΙΟΣ - ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΚΑΣ
23.50 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΛ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΛ. ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΟΔΟΧΗ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΕΤΟΥΣ
00.10 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΤΖΗΝΑΣΙΟΣ - ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΚΑΣ (Συνέχεια)
01.30 ΤΟ «ΔΙΦΩΝΟ» ΠΑΕΙ ΦΕΣΤΙΒΑΛ...
05.50 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
09.50 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μυστικό των Χριστουγέννων»
16.00 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ (Ε)
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΣΚΕRΤΣΑΚΙΑ (Ε)
22.00 SUPER DEAL - Εορταστικό
01.15 ΘΑΝΟΣ ΠΕΤΡΕΛΗΣ - ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΗΛΙΑΔΗ Μουσικό πρόγραμμα
03.45 ΟΙ ΣΤΑΥΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
05.20 ΒΑΡΒΑΡΟΤΗΤΕΣ (Ε)
05.50 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι απίθανες περιπέτειες του Γουίνι»
06.30 STUDIO ALPHA
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 ΠΑΜΕ ΓΗΠΕΔΟ
14.00 ΕΙΚΟΝΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλεξ και Εμμα»
19.00 ΝΑΙ `Η ΟΥ;
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ξωτικό των Χριστουγέννων»
23.00 ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΖΑΡΙ
02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.40 ALTER KIDS
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέιμς Μποντ πράκτωρ 007: εναντίον Dr Νο»
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 TV WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Meet the Santas»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γιος του Αγιου Βασίλη»
06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ
10.15 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πινόκιο»
12.30 ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ποντικομικρούλης 2»
16.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Είδα τον Αι-Βασίλη να φιλά τη μαμά μου»
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 STARS SYSTEM
19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑΧΙ GIRL
22.15 ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ
01.30 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΤΡΟΠΑΝΟΣ Μουσικό πρόγραμμα
02.30 ΝΙΚΟΣ ΚΟΥΡΚΟΥΛΗΣ Μουσικό πρόγραμμα
04.30 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΟΝΙΔΗΣ Μουσικό πρόγραμμα
07.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 EVERWOOD: Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ Σειρά
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ
16.30 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα τρελό ζιζάνιο»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η βασίλισσα του χιονιού»
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βίκτωρ Βικτώρια»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χρυσός αιώνας του Χόλιγουντ»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ