Κυριακή 6 Αυγούστου 2000
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 19
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
TV - ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 2592.802 - 2592.902

08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ...ΕΙΣ

10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ

10.30ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΝΑΣΑ

11.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

12.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.30902 ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ

15.30 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ

16.00 Η ΕΠΙΛΟΓΗ, ΔΙΚΗ ΣΑΣ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

18.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ & Λόλεκ

19.00 ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ Η Πελαγία Καυκαλή φιλοξενεί τον σκηνοθέτη Γ. Διζικιρίδη

20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ (Ε)

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ

23.00ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

ΕΤ-1
Τηλ. 7701.911-5

06.00 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ (Ε)

07.45 Ο ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ

08.00 ΠΙΝΟΚΙΟ

08.30 Η ΧΙΟΝΑΤΗ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΤΑ ΝΑΝΟΙ

09.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)

09.30 ΦΩΤΕΙΝΟ ΠΡΩΙΝΟ

10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ

11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ

12.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)

13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

14.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το δράμα μιας αμαρτωλής»

15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

16.15 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ

16.20 ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

17.15 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ «Μεροπίη» (Α΄ μέρος)

18.00 ΜΕΝΤΙΤΕΡΑΝΕΟ

18.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.30 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ

20.15 ΜΑΥΡΗ ΧΡΥΣΑΛΛΙΔΑ

21.15 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ

22.00 ΔΙΠΛΗ ΑΛΗΘΕΙΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ

23.35 ΓΕΩΡΓΙΑΝΑ ΜΠΑΛΕΤΑ

01.10 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

01.15 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ

01.45 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)

03.15 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)

04.45 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)

05.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

  • Στο πρόγραμμα παρουσιάζονται εμβόλιμα οι εκπομπές «Η δική σου μέρα», «Σοβαρά;» και «Διαβάζοντας»
ΝΕΤ
Τηλ. 6066.000

08.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

10.00 ΕΛΛΑΔΑ: ΔΕΚΑ ΖΩΓΡΑΦΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ «Ρεαλισμοί»

10.30 ΙΔΑΙΟΝ ΑΝΤΡΟΝ

11.01 Η ΓΗ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ (Ε)

11.30 ΜΥΘΟΙ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΙΑ (Ε)

12.01 INFERNO (Ε)

12.30 ΑΓΟΝΗ ΓΡΑΜΜΗ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ

13.45 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ «Νερό»

14.00 Τ' ΑΣΤΕΡΙΑ ΛΑΜΠΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ «Σαπφώ Νοταρά»

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

16.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ

17.00 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΟΥΛΙΩΝ «Αβοκέτες»

17.30 ΕΔΩ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΕΥΡΩΠΗ

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ

18.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ

18.35 ΣΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ

19.00 ΝΟΜΠΕΛ: ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΕΝΟΣ ΒΡΑΒΕΙΟΥ

19.30 ΤΑ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ

20.00 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ

20.30 ΕΥΡΩΠΗ: ΕΥ ΖΗΝ

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

22.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ

23.00 Η ΓΕΝΕΤΙΚΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ

00.30 Β΄ ΕΞΩΣΤΗΣ «Ενας ευσυνείδητος ταχυδρόμος»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
  • Στο πρόγραμμα παρουσιάζεται εμβόλιμα η εκπομπή «Με τη φωνή του συγγραφέα»
  • Μονόλεπτα δελτία ειδήσεων στις 11.00 και 12.00
ΕΤ-3
Τηλ. 031-857.357

08.31 Ο ΜΑΥΡΟΣ ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ

09.00 ΠΟΚΑΧΟΝΤΑΣ

09.30 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ

10.00 Η ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ

10.30 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΕΡΕΥΝΑ «Οι αρχαίοι οικισμοί»

11.00 Η ΜΑΓΕΙΑ ΤΟΥ ΧΟΡΟΥ

12.00 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ (Ε)

13.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ

13.30 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Β΄ - ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΟ

14.00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ - ΟΙ ΝΙΚΗΤΕΣ ΤΩΝ ΒΡΑΒΕΙΩΝ ΟΣΚΑΡ: ΤΑ ΠΡΩΤΑ 50 ΧΡΟΝΙΑ

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΑΓΩΝΕΣ ΕΠΙΒΙΩΣΗΣ

16.30 Η ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΟΥ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΟΣ

17.00 JAMMIN ΖΩΝΤΑΝΑ

18.00 Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΜΕΤΑ ΤΟ 2000

18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ

20.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Αττίλας» (Β΄ μέρος)

21.00 ΝΑ ΣΩΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ

22.00 ΤΣΕΚ ΑΠ (Ε)

23.00 ΣΤΥΛ ΚΑΦΕ

23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

24.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Δολοφόνος μοντέλων»

ΑΝΤΕΝΝΑ
Τηλ. 6886.100

06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 SATELLITE

06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS

06.45 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ

10.25 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

10.30 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Ε)

11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄

11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)

12.55 SUPER GAME

13.00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)

14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

14.45 ΜΠΕΪΓΟΥΟΤΣ

15.40 SUPER GAME

15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

16.40 SUPER GAME

16.45 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)

17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄

18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

18.50 Η ΛΑΜΨΗ

19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)

22.05 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

22.50 SUPER GAME

22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄

23.00 ΣΕ ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ

00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ

01.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ

02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εύθυμος πειρατής»

04.00 ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ

04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ

04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι κατεργάρηδες»

ALPHA
Τηλ. 4897.777

06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

08.00 ΑΠΟ ΤΟ ALPHA ΩΣ ΤΟ ΩΜΕΓΑ

11.00 ΝΤΑΝΙΕΛΑ (Ε)

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.30 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (E)

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΤΑΜΠΟΥ

16.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ

17.00 ΒΕΡΟΝΙΚΑ (Ε)

18.30 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψεύτικα όνειρα»

23.00 BABY STYLE (E)

24.00 ΜΗ ΜΑΔΑΣ ΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.05 ΓΟΥΙ ΑΡ ΕΪΝΤΖΕΛΣ

03.00 F/X: ΘΑΝΑΣΙΜΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

04.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ SUPERBIKES

ALTER 5
Τηλ. 3486.000

07.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ

09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

09.40 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΛΗΨΗ

10.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.10 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)

14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ

17.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

17.55 ΕΙΔΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ

18.00 BEST OF THE BEST

18.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

20.00 ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ

20.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ

21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.45 ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ

00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.20 BEST OF THE BEST (Ε)

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ

03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

04.30 ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ (Ε)

06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

MEGA
Τηλ. 6980.900

06.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)

07.00 ΡΙΧΤΕΡ ΜΙΟΥΖΙΚ (Ε)

07.30 ΡΟΖΑΛΙΑ (Ε)

08.00 ΤΑ ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)

09.00 ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΡΑΠΕ (Ε)

09.30 Η ΕΛΙΖΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ (Ε)

10.15 Ο ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ (Ε)

11.00 ΟΧΙ... ΠΑΙΖΟΥΜΕ

12.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

13.00 ΛΑΒ ΣΟΡΙ (E)

14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

14.45 ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ... ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ

15.15 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)

16.15 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)

17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (Ε)

17.45 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)

18.20 C' EST LA VIE (Ε)

18.50 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)

19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ

21.05 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)

22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπεράσπιση μέχρι θανάτου»

00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ

00.30 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)

01.30 FRASIER

02.00 ΟΧΙ... ΠΑΙΖΟΥΜΕ (Ε)

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ

04.00 ΦΟΝΟΣ ΧΩΡΙΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ (Ε)

05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)

STAR
Τηλ. 3421.201-4

06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ

07.00 ΣΠΑΪΝΤΕΡΜΑΝ

07.30 ΕΞ-ΜΕΝ

08.00 ΜΠΑΡΝΕΪ

08.30 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΜΙΜΟ

08.40 ΑΡΘΟΥΡ

09.10 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ

09.20 ΣΠΙΡΟΥ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΙΟ

09.50 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ

10.00 ΠΟΚΕΜΟΝ

10.30 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ

11.15 ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ

11.30 ΣΟΥΙΤ ΒΑΛΕΪ ΧΑΪ

11.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

12.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)

12.55 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ

15.00 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ

16.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ

16.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΕΣΘΗΡ

17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

17.15 ΑΪΜΕ, ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ

17.45 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ

18.00 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ

18.05 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ (Συνέχεια)

18.30 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κεντρί»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

00.45 ΟΥΔΕΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ (Ε)

01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σιωπηλός μάρτυρας»

03.45 Ο ΑΝΘΡΩΠΟΚΥΝΗΓΟΣ

04.45 ΠΕΡΛ

05.15 ΝΙΚ ΦΡΕΝΟ

05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»
Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org