07.00 ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, Εκπαιδευτική Τηλεόραση
17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα γεγονότα στον κόσμο τη βδομάδα που πέρασε
18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Καλή ελληνική και ξένη μουσική
21.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Ελληνικός και ξένος κινηματογράφος
23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ... ΕΝΗΛΙΚΕΣ
09.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
09.30 MEDITERRANEO
10.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
12.45 «ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ» ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ
12.30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
13.30 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
14.00 ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ TV
15.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
17.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 «Αιγάλεω - Μαρούσι»
19.00 ΡΙΜΕΪΚ
20.00 ΤΑ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ Σειρά
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.05 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
22.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Πολεμικό Ρέκβιεμ»
06.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
09.00 GOOF TROOP Κινούμενα σχέδια
10.00 DISNEY'S MICKEY MOUSEWORKS
10.30 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
11.30 Η ΜΙΚΡΗ ΓΟΡΓΟΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΖΟΟΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
14.00 ΜΟΝΟ ΕΣΥ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
17.00 ΛΟΥΦΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ - Η ΣΕΙΡΑ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 PRE GAME
19.00 SUPER LEAGUE - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Αιγάλεω - ΠΑΟΚ»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)
07.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)
08.00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
08.30 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ (Ε)
09.30 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ (Ε)
10.30 ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ;
11.00 Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΤΟΠΟΥ (Ε)
11.30 ΜΕΓΑΛΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)
12.00 ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
15.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ
17.00 MotoGP SHOW
18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
18.30 ΖΟΡΟ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
21.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πιο δυνατός άνθρωπος στον κόσμο»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Παίζοντας στα τυφλά»
02.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)
04.00 ΑΓΩΝΑΣ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ (Ε)
06.00 MotoGP SHOW (E)
07.00 ΔΙΑΣΗΜΟΙ ΣΥΝΘΕΤΕΣ
06.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.00 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
15.00 MUSIC BEE Μουσική εκπομπή
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.00 ΑΛΛΑΞΤΕ ΓΕΥΣΕΙΣ
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ «Φλαμένγκο - Αθλέτικο Παρανσένσε»
05.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.30 STUDIO ALPHA
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζητείται ψεύτης»
19.00 ΝΑΙ Ή ΟΥ; Τηλεπαιχνίδι
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 DREAM SHOW THE MUSIC 2
01.15 THIRD WATCH Σειρά
02.15 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ Σειρά
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
11.30 ΖΙΝΑ Ξένη Σειρά
12.30 ANGELA'S EYES Σειρά
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 TV WEEKEND
16.15 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η φωνή του πολίτη»
23.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ
24.00 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τεντέουμ, η πιο δυνατή γροθιά»
06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
13.00 MEGA STAR
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 TRACTION
15.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρομπέν των δασών: Οι ήρωες με τα κολάν»
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
19.00 TAXI GIRL
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ Σειρά
22.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
23.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The majestic»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 OI ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΤΣΑΡΛΙ Σειρά
05.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΖΑΚΙ ΤΣΑΝ
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ Σειρά
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Σειρά
16.30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ Σειρά
17.30 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά
18.30 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 FORT BOYARD Παιχνίδι
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καυτή βροχή»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαντ Μαξ»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πριν το ξημέρωμα»
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ