07.00 ΣΑΒΒΑΤΟ-ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 H ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ (Ε) Θα μεταδοθεί ο ερασιτεχνικός ποδοσφαιρικός αγώνας: ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Η Αννα Μπαλλή συνομιλεί με τον Αχιλλέα Κανταρτζή, γραμματέα της Κοινοβουλευτικής Ομάδας του ΚΚΕ και μέλος της ΚΕ του Κόμματος και τον Θέμο Στοφορόπουλο, πρέσβη ε.τ. για τα Ελληνοτουρκικά και τη συζήτηση περί προσφυγής στη Χάγη
18.30 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σούλη
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
20.55 ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ (Ε) Ο Απόστολος Γκλέτσος και η Σοφία Αδαμίδου φιλοξενούν τρεις γοητευτικές και καταξιωμένες γυναίκες από το χώρο του θεάτρου και της μουσικής. Την Βέρα Κρούσκα και την Νόρα Βαλσάμη, δύο ηθοποιούς που έγραψαν τη δική τους ξεχωριστή ιστορία τόσο στο θέατρο όσο και τον κινηματογράφο και την ταλαντούχα τραγουδοποιό Κρινιώ Νικολάου
22.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θα μεταδοθεί η θεατρική παράσταση «Λυσιστράτη» του Αριστοφάνη από τη θεατρική ομάδα Δ. Ιλίου
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ... ΕΝΗΛΙΚΕΣ
09.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
09.30 MEDITERRANEO
10.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
12.00 «ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ» ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ
12.30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
13.30 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
14.00 ΛΟΓΩ ΤΙΜΗΣ
14.30 ΣΕ ΧΡΟΝΟ TV
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μυστηριώδης συνάντηση»
18.00 ΔΙΕΘΝΕΣ MΙΤΙΝΓΚ «ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΕΙΑ»
20.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.30 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ
21.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ BEACH VOLLEY
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΝΕΟ ΣΙΝΕΜΑ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΗΠΑ «Δύση»
06.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
09.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ
10.00 ΑΛΑΝΤΙΝ
10.30 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ
11.30 ΑΛΑΝΤΙΝ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΖΟΟΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
14.00 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΙΣ Σειρά
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
17.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Ανατολία»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Αρης - Μαρούσι»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ
23.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: «Ισπανία - Αίγυπτος»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
07.30 ΛΕΞΕΙΣ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ (Ε)
08.00 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ
08.30 ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
09.00 ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
10.00 ΤΑ ΝΥΧΤΟΠΟΥΛΙΑ Σειρά
11.00 ΓΗ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ (Ε)
11.30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ (Ε)
12.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
15.45 ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΤΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ ΤΩΝ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ 2006
15.10 ΗΤΤΗΜΕΝΗ ΠΟΡΕΙΑ Ντοκιμαντέρ
16.00 ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
17.00 6ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CIRCOM
18.00 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ BOLSHOI Σειρά
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 Ε- LIFE (Ε)
20.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
21.00 ΜΙΑ ΠΟΛΗ ΕΝΑ ΒΛΕΜΜΑ (Ε)
22.00 ΣΑΒΒΑΤΟ Χ2
23.00 ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ «Ρεμπέτικο και Μικρασιατική καταστροφή»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αντζι»
02.30 3ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ
03.30 3ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ
06.00 ΣΕ 15 ΛΕΠΤΑ
06.15 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
12.55 SUPER GAME
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
17.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ (Συνέχεια)
01.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
03.30 ΑΛΙ ΜΑΚΜΠΙΛ Σειρά
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.10 ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ Σειρά
06.20 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
14.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «French kiss»
17.45 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λατέρνα, φτώχεια και φιλότιμο»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ
24.00 DISTRACTΙON (E)
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «O έρωτας είναι μια περιπέτεια»
03.15 DREAM SHOW, THE MUSIC
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 DREAM SHOW, THE MUSIC
06.00 Ο ΜΑΧΗΤΗΣ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ Σειρά
06.30 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
13.00 MEGA STAR
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 BACKSTAGE
15.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η... σεξογήινη»
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.35 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
18.00 SINGLES (E) Σειρά
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Στο παραπέντε» (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τίγρης και δράκος»
23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καρδιές στην Ατλαντίδα»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο... ματάκιας»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUMMERLAND Ντοκιμαντέρ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 CALIFORNIA TEENS Σειρά
16.30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ Σειρά
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η καρδιά του δράκου»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 FORT BOYARD Παιχνίδι
22.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μανία της φύσης: Χιονοστιβάδα»
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λευκός κυνηγός, μαύρη καρδιά»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Candyman 3: Η μέρα των νεκρών»
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γενναίος»
08.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ Γνωστές ιστορίες και παραμύθια σε καρτούν
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 Η ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ Αγροτική εκπομπή
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ
23.00 ΕΝΑ LIVE Συναυλίες ξένων καλλιτεχνών
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΤΑΙΝΙΑ
02.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD