07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ, Ρέξι
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελλληνική νοηματική γλώσσα
18.10 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρά ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες
23.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ (Ε)
07.20 ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
07.30 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ
08.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
08.30 ΑΛΑΝΤΙΝ
09.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
09.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Μπουένος Αϊρες»
10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Kiss»
11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ: «Η μεγάλη ρωμαϊκή αυτοκρατορία: Η εποχή των αυτοκρατόρων»
12.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ Σειρά
14.30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ Σειρά
15.00 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΒΟΛΕΪ CHAMPIONS LEAGUE «Ολυμπιακός - Τουρ»
20.00 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ «Διαβήτης»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΘΕΜΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ (Συνέχεια) «Το μεγάλο φαγοπότι»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Κατά τη διάρκεια της εκπομπής μεταδίδονται δύο πεντάλεπτα δελτία ειδήσεων - 10.10 και 11.00)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
14.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ «Πανηλειακός - Ολυμπιακός»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ Σειρά
23.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ (Β΄ κύκλος)
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αραχνοφοβία»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 ΟΙ ΣΥΝΗΓΟΡΟΙ
07.30 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΧ
08.00 ΤΟ ΑΥΡΙΟ ΑΡΧΙΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ
08.30 ΟΝ ΔΕ ΛΟΥΖ
09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!
11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
11.30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ
12.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
15.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.00 ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ
17.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
17.30 ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΙΡΟΣ
20.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
21.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ Σειρά
22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
23.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
01.30 ΣΙΡΚΟΜ: ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ ΣΤΗ ΣΑΓΚΑΤ
02.00 COPA SUDAMERICANA «Μπόκα Τζούνιορς - Ιντερνάσιοναλ»
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
16.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΚΑΙ... SERA SERA Σειρά
22.00 ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
23.00 BIG MOTHER
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.30 ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
03.30 ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ Σειρά
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.40 MOBILE FUN
05.10 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΦΙΝ
05.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
19.00 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ Σειρά
22.00 Η ΑΔΕΛΦΗ ΤΗΣ ΑΔΕΛΦΗΣ ΤΗΣ ΑΔΕΛΦΗΣ ΜΟΥ Σειρά
23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.30 ALTER KIDS
08.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.35 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
08.45 ΠΡΩΙΝΟ GOSSIP
10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TV HELLO
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.05 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ Σειρά
16.50 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)
18.00 ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ GOSSIP
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ
22.15 ΠΑΜΕ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ (Ε)
23.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέιμς Μποντ πράκτωρ 007: Το αύριο ποτέ δεν πεθαίνει»
02.00 AUTO ALTER
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
04.10 APHRODISIA Σειρά
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.00 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
16.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ Σειρά
18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ Σειρά
22.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ
23.00 ΓΗ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΟΣ Σειρά
24.00 I LOVE TV
01.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρύα σκυλόσουπα»
03.30 Η ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΜΑ ΜΟΥ
04.00 ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ ΤΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΟΛΑ ΚΑΛΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΡΩΞΑΝΗ, ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
17.45 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ, ΕΡΩΤΑΣ Χ-LARGE
18.45 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παιχνίδια κατασκόπων»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο έλεος του τυφώνα»
01.30 Ο ΤΑΞΙΤΖΗΣ Σειρά
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σελήνη 44»
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με το Θέμη Γεωργαντά
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΓΟΡΔΙΟΣ ΔΕΣΜΟΣ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD