07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
16.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
19.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
20.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - Παρουσίαση Κώστας Καραχάλιος
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ
07.30 ΓΟΥΙΝΙ, ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ
08.00 ΛΙΛΟ ΚΑΙ ΣΤΙΤΣ
08.30 ΑΛΑΝΤΙΝ
09.00 Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΜΑΣ ΠΟΛΗ
09.30 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
11.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Τζόρτζια Ο' Κιφ»
11.45 ΙΣΤΟΡΙΑ «Ο αληθινός βασιλιάς Σκορπιός»
12.30 INSIDE GUIDE TΟ...
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΒΑΛΚΑΝΙΑ, ΗΦΑΙΣΤΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΩΝ
18.30 ΜΟΝΟΓΡΑΜΜΑ «Μανώλης Ανδρόνικος»
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.05 ΠΑΡΑΒΑΣΗ
20.00 ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
20.50 ΙΩΑΝΝΑ ΤΗΣ ΛΩΡΑΙΝΗΣ
21.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
22.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Συρία»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απιστία»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.10 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
14.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 CHMPIONS NET
21.45 CHAMPIONS LEAGUE «Παναθηναϊκός - Βέρντερ Βρέμης»
23.45 CHMPIONS NET
00.30 CHAMPIONS LEAGUE «Μπαρτσελόνα - Ουντινέζε» (Μ)
01.30 CHAMPIONS ΝΕΤ
03.00 ΤΟ ΜΠΑΡΑΚΙ
07.30 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ
08.00 TO ΑΠΕΡΑΝΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
08.30 Η ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ «Ινδία»
09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!
11.00 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ
11.30 ΑΣΙΑΤΙΚΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ
12.00 ΧΑΜΕΝΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΟΞΑ
12.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
15.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΤΩΝ ΘΑΛΑΣΣΩΝ
17.00 ΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ PIOΤR
17.30 ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
20.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
21.00 Η ΑΛΓΕΡΙΑ ΤΗΣ ΧΙΜΑΙΡΑΣ Σειρά
22.00 MOTO GP (E)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΆΡΙΑ (E)
01.30 Η ΓΗ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΕ ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
16.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γάμος αλά... ελληνικά»
23.00 ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
24.00 TO ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
02.45 MOBILE FUN
03.30 ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΕΝΗΛΙΚΕΣ
04.10 Ο ΦΑΝΑΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞ ΕΪΒΕΡΙ
04.40 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ (Ε)
05.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ Σειρά
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
18.30 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ
21.50 ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΑΜΜΟΣ
22.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ Σειρά
23.50 ΑΝΤΙΓΝΩΜΙΕΣ
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Gacy»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ, ΩΡΑ 8
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
16.00 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ Σειρά
18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ Σειρά
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ
21.50 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ Σειρά
22.50 ΕΠΑΦΗ
23.50 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Συνέχεια)
01.00 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ (Ε)
02.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ
02.30 ΠΑΓΙΔΕΥΜΕΝΗ ΣΤΟ ΔΙΚΤΥΟ Σειρά
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΜΟΝΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ
05.00 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΕΤΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 ΟΛΑ ΚΑΛΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΡΩΞΑΝΗ, ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ Σειρά
17.45 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ
18.45 ΗΡΑΚΛΗΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νύχτα γάμου»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το οτοστόπ του τρόμου 2: Ψυχρός δολοφόνος»
03.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «New Alcatraz»
05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ