07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
17.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
19.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα της βδομάδας που πέρασε. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ζωή Κούλια
20.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας φιλοξενεί τον σκηνοθέτη - δημοσιογράφο Γεράσιμο Βάκρο και συζητούν για τον κινηματογράφο, το Β` Παγκόσμιο Πόλεμο και την Αντιφασιστική Νίκη των Λαών
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Με τον Βαγγέλη Κούτα
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ - ΝΕΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΗΛΙΚΕΣ
09.00 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ (Ε)
10.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
12.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
12.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
13.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
14.00 ΣΕ ΧΡΟΝΟ ΤV (E)
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκύλος από σπίτι»
18.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΖΩΓΡΑΦΟ
19.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤ 2005
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι σαράντα του Τέξας»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΕΥΡΩΜΠΑΣΚΕΤΟΥΠΟΛΗ
06.30 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
09.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΠΑΘΟΣ ΓΙΑ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ Ντοκιμαντέρ
13.00 ΖΟΟΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
14.00 ΓΑΤΕΣ ΤΗΣ ΑΙΓΥΠΤΟΥ Ντοκιμαντέρ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
17.00 ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ Ντοκιμαντέρ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αποστολή στο Διάστημα»
19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μοίρα γράφει ιστορία»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εισβολή στο δίκτυο»
07.30 ΘΕΣΣΑΛΙΑ, ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΗΓΕΙ ΤΟ ΒΟΥΝΟ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ Ντοκιμαντέρ
08.00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ
08.30 Η ΜΑΓΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΡΙΟ ΤΕΡΑΤΑΚΙ
09.00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
09.30 ΣΤΟΝ ΑΣΤΕΡΙΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ Σειρά
10.30 ΠΡΟΛΗΨΗ ΑΤΥΧΗΜΑΤΩΝ
11.40 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ Κινούμενα σχέδια
11.00 ΑΓΟΡΕΣ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ Ντοκιμαντέρ
11.30 Η ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Ντοκιμαντέρ
12.00 ΙΣΤΟΡΙΑ, ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΙ 20ός ΑΙΩΝΑΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.20 ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΟΡΩΝ
14.00 ΔΙΑΣΩΣΗ
15.00 ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ (Ε)
15.30 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΏΠΗ
16.00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΑΓΩΝΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β` ΕΘΝΙΚΗΣ
18.00 ΤΣΙΡΚΟ ΜΑΣΙΜΟ 2003
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΙΡΟΣ
20.10 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
21.00 THEATIS.gr
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Νάπολη της Μεσογείου»
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάχη με τις φλόγες»
02.30 ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΟΡΩΝ (Ε)
03.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ 2ο (Ε)
04.00 ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)
05.00 Η ΝΑΠΟΛΗ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ (Ε)
06.00 ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ (Ε)
06.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ (Ε)
06.30 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε) Σειρά
07.20 ΔΑΝΕΙΚΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ (Ε) Σειρά
08.00 ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΜΑΜΑ (Ε)
09.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
10.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Σειρά
11.00 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
11.30 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
12.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)
15.40 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
16.40 ΤΑΓΚΟ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5` - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΤΑΓΚΟ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (Ε) - (Συνέχεια)
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.00 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ (Συνέχεια)
02.00 ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΕΡΩΤΑ Ξένη σειρά
02.40 ΔΕΚΑ ΜΕ ΤΟΝΟ (Ε)
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.00 MOBILE FUN
04.30 ΜΑΛΚΟΛΜ Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ Ξένη σειρά
05.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
05.40 ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΧΗΡΕΣ Σειρά
06.30 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)
13.00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
15.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
17.00 THIRD WATCH, IV
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Σειρά
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
03.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.15 CLIPITY TOP
13.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 TV WEEKEND
16.15 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΙΤΑ ΠΑΝΙΑ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΜΑΦΙΑΣ Σειρά
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
06.00 ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ (Ε) Σειρά κινουμένων σχεδίων
07.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
08.15 HORIZONS
10.00 ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΟΙ (Ε)
10.45 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ (Ε) Σειρά
12.30 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε) Σειρά
14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.10 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
05.30 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΕΤΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ Ξένη σειρά
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 EVERWOOD: Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
16.30 ΚΑΡΕΝ ΣΙΣΚΟ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαϊμουδομπελάδες»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρεις ήρωες»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ατίθαση καρδιά»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σελήνη 44»
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψίθυροι αγγέλων»
05.55 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ