10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
10.30 ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΠΟΛΕΚ - ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
11.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΙΚΗ
14.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα. Με την Αννα Μπαλλή
15.00 ΜΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Η ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας. Με την Γιούλη Ασημακοπούλου
16.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
16.30 Η ΕΠΙΛΟΓΗ, ΔΙΚΗ ΣΑΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 STYLE Επιδείξεις μόδας και παρουσιάσεις επιχειρήσεων μόδας, συνεντεύξεις μεγάλων δημιουργών από την Ελλάδα και το εξωτερικό. Παρουσίαση: Βίκυ Κολοκοτρώνη
19.00ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45ΜΟΥΣΙΚΗΑΝΑΣΑ
22.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.00 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)
06.30 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
08.00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
09.05 ΓΑΛΑΖΙΟ ΔΕΝΤΡΟ: ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
10.00 MEDITERRANEO
10.30 ΦΙΝΤΑΝΑΚΙΑ, ΠΙΡΟΥΕΤΕΣ ΚΑΙ ΒΕΝΤΕΤΕΣ
11.00 ΜΕ ΧΑΡΤΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΝΤΙΚΙ
11.30 ΜΕ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
12.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12.45 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΝΕΟΥΣ ΣΟΛΙΣΤ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ματωμένο ηλιοβασίλεμα»
15.30 ΤΕΝΙΣ - ΡΟΛΑΝ ΓΚΑΡΟΣ
17.45 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Ανακαλύπτω»
18.30 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΑ
21.05 ΟΙ ΘΡΥΛΟΙ ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
21.45 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ EURO 2000 «Βέλγιο - Σουηδία»
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γενιά του σκότους»
01.05 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
01.20 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Λονδίνο ώρα μηδέν»
02.15 ΑΥΛΑΙΑ
03.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ (Ε)
12.00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ (Ε)
12.30 ΟΙ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ (Ε)
13.00 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ (Ε)
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΠΑΛΙΑ ΑΝΔΡΙΩΤΙΚΑ ΣΠΙΤΙΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανθρωποι υπέροχοι και ιπτάμενες σακαράκες»
17.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΚΟΣΜΟΣ
19.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΤΕΧΝΗ ΤΟΥ ΠΙΑΝΟΥ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χτύπημα της μέδουσας»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
00.20 ΚΑΡΕ - ΚΑΡΕ ΣΤΟ EURO
00.50 O ΕΡΩΤΑΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΩΝ ΠΛΑΝΩΝ
08.31 ΘΑΛΑΣΣΟΛΥΚΟΙ
09.00 Ο ΤΣΟΠΙ ΚΑΙ Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
09.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
10.30 ΣΤΗ ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ
11.30 Η ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
12.00 ΣΤΑΥΡΟΦΟΡΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
12.30 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΣΚΑΠΑΝΗ
13.00 ΠΑΙΔΕΣ ΕΛΛΗΝΩΝ
13.30 ΧΡΟΝΙΚΑ Αλβανόφωνο μαγκαζίνο
14.00 ΧΡΟΝΙΚΑ Ρωσόφωνο μαγκαζίνο
14.30 ΦΥΓΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ ΔΡΟΜΟΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 P.C. TV: ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
16.00 ΝΟΣΤΟΣ
17.30 Α-ΤΑΞΙΕΣ
18.00 DESIGN X-TREME
18.30 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΥΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ `Η ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ;
20.00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΓΑΙΑ '99
21.00 Η ΠΟΛΗ ΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΦΤΑΣΕΤΕ ΕΚΕΙ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαϊμουδομπελάδες»
23.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ ΤΟΥ ΑΡΘΟΥΡ ΚΛΑΡΚ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Αντζελα πεθαίνει ξανά»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΣΚΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
07.30 ΜΠΙΣΤΓΟΥΟΡΣ
08.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
11.00 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ
11.30 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
12.00 ΑΝΙΜΟΡΦΣ
12.30 ΜΠΙΤΛΜΠΟΡΓΚΣ
12.55 SUPER GAME
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 ΜΠΕΪΓΟΥΟΤΣ
15.25 SUPER GAME
15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κυριακάτικο ξύπνημα»
17.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5`
17.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη των μπάτσων σχολή 2»
19.35 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΑΝΔΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ
22.55 SUPER GAME
23.00Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
00.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αίμα των Απάτσι»
03.00 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΩΡΟΣΚΟΠΙΟ ΑΠΟ ΤΗ ΛΙΤΣΑ ΠΑΤΕΡΑ
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
03.45 ΠΑΛΑΒΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ
05.00 ΕΞΕΓΕΡΣΗ ΜΕΛΛΟΘΑΝΑΤΩΝ
06.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε) «Ο γελαστός κόσμος των ζώων»
07.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - BEACH VOLLEY από την Κέρκυρα
13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι αδίστακτοι»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΙΝΤΡΙΓΚΑ
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζάκι Τσαν εναντίον της Μαφίας»
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αχόρταγος»
19.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ - ΠΡΟΤΟ
21.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρίτη και 13»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψυχικός βιασμός»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκτός ορίων»
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε) «Τσικιτίτας: Ενας μεγάλος έρωτας»
07.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
08.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ
10.00 ΥΓΕΙΑ & ΠΡΟΛΗΨΗ
10.30 10 ΜΕ 12
12.00 ΤΣΕΚ ΑΠ
13.00 ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
14.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ON LINE
15.30 EXTREME SPORTS
16.00 THE VIP SHOW
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ON AIR
18.00 BEST OF THE BEST
18.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.05 IN & OUT
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 PRETTY PEOPLE
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.50 BEST OF BEST (E)
01.00 THE VIP SHOW (Ε)
02.00 ON LINE (E)
02.30 IN & OUT (E)
04.00 ON AIR (Ε)
05.00 10 ΜΕ 12 (Ε)
06.30 ΤΣΕΚ ΑΠ (Ε)
07.00 ΝΤΑΓΚ
07.20 O ΜΙΚΡΟΣ ΣΑΜΟΥΡΑΪ
07.45 ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ
08.10 ΝΤΑΓΚ, Ο ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΗΣ (Ε)
08.40 ΤΑ «ΑΤΙΘΑΣΑ» ΜΩΡΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
09.00 ΝΤΙΣΝΕΪ ΚΛΑΜΠ
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκείνο το καλοκαίρι»
13.00 MEGA STAR
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.30 WWW.MEGA.DOC
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Τρωικός πόλεμος»
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εμπαινε Μανωλιό»
19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΜΠΡΑΒΟ
23.15 PRIVE
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκπαιδεύοντας τη Ρίτα»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελός για δέσιμο»
03.45 ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΓΟΝΕΩΝ
04.00 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΑΡΗ ΜΠΟΣΑΛΕΝΤΗ
06.00 ΡΟΖ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
06.30 ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
06.55 ΛΟΟΥΝ ΡΕΪΝΤΖΕΡ
07.20 ΣΠΑΪΝΤΕΡΜΑΝ
07.45 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
07.55 ΠΟΚΕΜΟΝ
08.20 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ
08.35 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΜΙΜΟ
08.45 ΜΠΑΡΝΕΪ
09.20 ΤΣΑΡΛΙ ΚΑΙ ΜΙΜΟ
09.30 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ
09.45 ΑΡΘΟΥΡ
10.15 ΠΑΠΥΡΟΥΣ
10.50 ΠΟΚΕΜΟΝ
11.25 ΕΞ-ΜΕΝ
12.00 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
12.10 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ
12.50 ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ
13.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
14.00 ΖΙΝΑ
15.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
16.00 ΠΡΟΦΑΪΛΕΡ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΡΟΚΙ Νο 4
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ
22.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ ΑΕ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η επιστροφή της οικογένειας Ανταμς»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα γεράκια»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ήλιος του φθινοπώρου»
04.45 ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ