Κυριακή 13 Φλεβάρη 2005
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 19
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΤΡΙΤΗ
«902»
Τηλ. 210.2592.902, 210.2592.802

07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές

10.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

17.15 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

22.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

00.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)

03.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

04.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε)

05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ

05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΑΔΑ

10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ (Ε) «Μπραντ Πιτ»

11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Χτίζοντας έναν ουρανοξύστη - Ο σκελετός»

12.00 Η ΔΑΣΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΧΡΥΣΑ ΜΑΤΙΑ

13.00 ΟΙ ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ

14.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.55 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ Σειρά

15.30 ΤΑΚΑ ΤΑΚ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ

19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ

19.05 ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ

20.00 ΙΜΑΛΑΪΑ

21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΤΕΝΙΣΤΕΣ «Αντρέ Αγκάσι»

22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Χτίζοντας έναν ουρανοξύστη - Το εξωτερικό»

22.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Ονειρα γλυκά»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 P-R

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ Σειρά

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

19.00 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ

19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάνα μου παραστράτησα»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Φίλοι Ροναλντίνιο - Φίλοι Σεφτσένκο»

24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εισβολή στο δίκτυο»

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)

02.00 ΜΑΤΛΟΚ Σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400, 2310.299.700

07.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΠΡΙΓΚΙΠΑ

08.00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ

08.30 ΖΩ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ

09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ

12.30 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥΣ (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.20 ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.30 Ζ και Κ

18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

18.50 ΚΑΙΡΟΣ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.10 Η ΑΛΓΕΡΙΑ ΤΗΣ ΧΙΜΑΙΡΑΣ

21.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ

22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σημάδια και θαύματα»

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ

16.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

16.55 SUPER GAME

17.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 SUPER GAME

18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

19.15 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΑΜΑΝ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ

21.40 ΤΑ ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ

22.40 FAME STORY

23.50 ΟΙ ΑΡΠΑΓΜΕΝΟΙ

00.30 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.00 ΣΤΑ ΑΔΥΤΑ ΤΗΣ CIA

03.00 ΔΙΑΓΝΩΣΗ: ΦΟΝΟΣ

05.00 ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΣ

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ

06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ

13.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ (Ε)

16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπούφος»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ

22.00 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ

22.50 10η ΕΝΤΟΛΗ

23.50 ΠΡΟΣΩΠΑ

01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.15 EUROGOAL

01.45 THE LAZARUS MAN (Ε)

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φιλιά, στεκιά και χρήμα»

04.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

05.00 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.15 ALTER KIDS

09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ

12.25 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TOP SECRET

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καθένας με την τρέλα του»

18.15 TOP SECRET - ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καμικάζι αγάπη μου»

23.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)

23.30 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ

02.00 AUTO ALTER

02.15 SEX AND THE CITY

02.45 APHRODISIA

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο δρόμο της ηδονής»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224, 210.6994.300

05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

16.15 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 Η ΝΤΑΝΤΑ Σειρά

21.40 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ Σειρά

22.40 SINGLES

23.40 ΣΤΑΥΡΟΛΕΞΟ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σχέσεις οργής»

03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ

03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αφήνοντας το παρελθόν»

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΟΛΕ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 Η ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ Σειρά

17.30 ΙΕΡΟ ΠΑΘΟΣ

18.30 ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΙ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ακραίες καταστάσεις»

23.30 ΜΑΖΙ ΣΤΟ STAR

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κύματα οργής»

02.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κρυφή ζωή των κοριτσιών»

05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org