Κυριακή 13 Φλεβάρη 2005
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ
Σελίδα 18
ΕΝΘΕΤΗ ΕΚΔΟΣΗ: "7 ΜΕΡΕΣ ΜΑΖΙ"
Προγράμματα
ΔΕΥΤΕΡΑ
«902»
Τηλ. 210.2592.902 - 210.2592.802

07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις

10.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές

10.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ

15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα

16.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

17.15 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές

17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ

18.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο

19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ

20.15 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

22.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος

23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)

03.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή

04.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε)

05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ

05.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

06.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ

ΕΤ-1
Τηλ. 210.7701.911-5

07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ

07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ

08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΛΑΔΑ

10.10 ΤΟΠΟΙ, ΠΟΛΕΙΣ, ΑΝΘΡΩΠΟΙ

11.10 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ (Ε) «Γιάννης Δάλλας»

12.00 Η ΔΑΣΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΧΡΥΣΑ ΜΑΤΙΑ

13.00 ΟΙ ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ Ντοκιμαντέρ

14.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ

14.55 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ Σειρά

15.30 ΤΑΚΑ ΤΑΚ

16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ

18.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΛΕΪ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Ολυμπιακός - Πανελλήνιος»

20.00 ΙΜΑΛΑΪΑ Ντοκιμαντέρ

21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Μπραντ Πιτ»

22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: «Χτίζοντας έναν ουρανοξύστη - Ο σκελετός»

22.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ

24.00 ΔΡΟΜΟΙ

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΝΕΤ
Τηλ. 210.6066.000

05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ

10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ

12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.00 P-R

15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ

17.00 ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ Σειρά

18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ

19.00 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ Σειρά

19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλάψε φτωχή μου καρδιά»

21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

22.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ

23.00 ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ

24.00 CHAMPIONS NET Αθλητική εκπομπή

02.15 ΜΑΤΛΟΚ (Ε) Σειρά

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΕΤ-3
Τηλ. 2310.299.400 - 2310.299.700

07.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΠΡΙΓΚΙΠΑ

08.00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ

08.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ Ντοκιμαντέρ

09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ

12.30 E-LIFE (Ε)

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.20 ΚΑΙΡΟΣ

14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ

16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ

16.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

17.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β` ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Εθνικός Αστέρας - Νίκη Βόλου»

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

19.50 ΚΑΙΡΟΣ

20.15 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ

20.30 ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ

21.00 ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑ

22.00 ΕΤ-3 SPORTS ARENA

24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

00.20 ΚΑΙΡΟΣ

00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οδυσσέας»

  • Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
ΑΝΤ1
Τηλ. 210.6886.100

05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1

06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ

10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ

13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!

16.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)

16.55 SUPER GAME

17.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)

18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.15 SUPER GAME

18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ

19.15 Η ΛΑΜΨΗ

20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1

21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ

22.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ Σειρά

23.00 FAME STORY

23.45 ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.45 ΣΤΑ ΑΔΥΤΑ ΤΗΣ CIA

02.45 ΔΙΑΓΝΩΣΗ: ΦΟΝΟΣ Σειρά

04.45 ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΣ

ALPHA
Τηλ. 210.4897.777

05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ

06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ

13.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ

16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ

17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικά παιχνίδια»

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ (Ε)

22.00 ΑΡΧΙΠΕΛΑΓΟΣ

23.00 ΞΕΧΑΣΕ ΜΕ

24.00 ΟΛΑ 2005

02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το δίλημμα»

04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ

04.45 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)

ALTER
Τηλ. 210.5707.000

06.15 ALTER KIDS

09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ

12.25 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ

12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

13.45 TOP SECRET

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αδέλφια μου, αλήτες πουλιά»

18.15 TOP SECRET - ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ

18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ

21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι φανταρίνες»

22.55 AUTO ALTER

23.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)

23.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΑ (Ε)

01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι αθάνατοι»

02.30 SEX AND THE CITY

03.00 APHRODISIA

03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γεννημένος εραστής»

MEGA
Τηλ. 210.6994.224 - 210.6994.300

05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA

08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00

10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ

11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ

14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

15.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)

16.15 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ

18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ

19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ

20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ

22.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ

23.00 ΕΤΣΙ ΞΑΦΝΙΚΑ

23.50 ΑΝΑΤΡΟΠΗ

01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η επόμενη κίνηση»

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η προδοσία»

05.10 FRASIER

STAR
Τηλ. 210.3481.000

06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ

10.00 ΟΛΕ

13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

14.00 SUPER STAR

16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

16.30 Η ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ Σειρά

17.30 ΙΕΡΟ ΠΑΘΟΣ

18.30 ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΙ

19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαλένα»

23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γάμος του εραστή μου»

01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλεμμένες καρδιές»

03.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ

03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικό γράμμα»

05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ


Κορυφή σελίδας

Διαβάστε στο «Ρ»

Ο καιρός
Weather data from openweathermap.org