07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 -
14.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 -
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
07.00 ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΛΑΪΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
07.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ «Καρναβάλια Δωδεκαημέρου»
08.30 ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ: ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΩΝ Ντοκιμαντέρ
10.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
11.00 ΔΟΞΟΛΟΓΙΑ
11.30 ΕΙΚΟΝΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟΣ Ντοκιμαντέρ
12.10 ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΜΕ ΤΗ ΦΙΛΑΡΜΟΝΙΚΗ ΟΡΧΗΣΤΡΑ ΤΗΣ ΒΙΕΝΝΗΣ
15.00 ΚΑΛΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΗΣ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ
16.00 ΟΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ ΕΠΙΤΙΘΕΝΤΑΙ Ντοκιμαντέρ
17.00 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΑ ΘΑΛΑΣΣΙΑ ΤΕΡΑΤΑ Ντοκιμαντέρ
18.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το γλυκό των Χριστουγέννων»
20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2004 Τελετή λήξης
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πυρετός το Σαββατόβραδο»
08.30 ΘΑΛΑΣΣΑ Παράσταση του Λυκείου Ελληνίδων στο Θέατρο Ηρώδου του Αττικού
11.00 ΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ ΤΟΥ ΑΪ ΒΑΣΙΛΗ Κινούμενα σχέδια
12.00 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
17.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΣΕ 52΄
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΧΟΝΔΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόρη μου η σοσιαλίστρια»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πολυθρόνα για δύο»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα ίχνη του Ροζ Πάνθηρα»
07.30 ΝΤΕΪΒΙΝΤ ΚΟΠΕΡΦΙΛΝΤ
09.00 ΜΑΝΟΝ Οπερα
12.00 ΥΜΝΟΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑΝΤΑ ΤΗΣ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΗΔΥΜΕΛΟΝ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
14.30 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ 3
15.30 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
16.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
18.00 ΣΜΥΡΝΕΪΚΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 Ο ΜΥΘΟΣ ΤΩΝ ΠΕΙΡΑΤΩΝ
21.00 ΟΤΑΝ ΑΛΕΚΤΩΡ ΛΑΛΗΣΕΙ
23.00 ΤΣΙΤΣΑΝΗΣ Ο ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟΣ - ΜΕ ΣΟΥΗΔΟΥΣ ΕΡΜΗΝΕΥΤΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΩ
02.30 ΗΔΥΜΕΛΟΝ ΚΑΛΑΝΤΑ
03.30 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ 3
04.30 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
05.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
07.00 Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΤΖΙΟΡΤΖΙΟ ΝΤΕ ΚΙΡΙΚΟ
06.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ (Εορταστικό)
07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
09.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε) Εορταστικό
10.45 Ο ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ
12.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ Εορταστικό
12.55 SUPER GAME
13.00 ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΑΡΚΟΠΕΔΙΟ Εορταστικό
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ Εορταστικό
16.30 CHEEK TO CHEEK (E) Εορταστικό
17.10 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε) Εορταστικό
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε-Συνέχεια)
18.20 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε) Εορταστικό
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΑΜΑΝ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ
23.00 ΤΑ ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ (Ε) Εορταστικό
00.20 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε) Εορταστικό
02.20 ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΧΟΡΟΥ Μιούζικαλ
04.20 ΔΕΚΑ ΜΕ ΤΟΝΟ (Ε)
05.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ (Ε)
05.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αναστασία»
07.00 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΕΠΑΦΕΣ
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το θαύμα των Χριστουγέννων»
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα ασύλληπτο κορόιδο»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Ολα στην ταράτσα»
22.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
03.45 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.30 ΣΑΜΠΡΙΝΑ
13.00 ΜΗΤΣΙ ΧΩΣΤΑ (Ε)
14.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ (Ε)
15.00 ACTION MAN ROBOT ATAK Κινούμενα σχέδια
16.00 Ο ΕΝΝΙΑΨΥΧΟΣ ΓΚΑΡΦΙΛΝΤ
17.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ (Ε)
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΧΗΡΕΣ CLUB Σειρά
22.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «20.000 λεύγες κάτω από τη θάλασσα»
23.45 ΜΕΧΡΙ ΤΡΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΔΕΣΜΟΣ (Ε) Σειρά
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνη επιδρομή»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοιραία σύγκρουση»
06.00 ΟΛΑ ΣΤΡΑΒΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΕΙΡΑ
07.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι μεγάλες περιπέτειες του Μπάρνεϊ»
08.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The Rugrats movie»
10.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάπτεν Κουκ»
13.00 MEGA STAR
14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
15.50 TRACTION Ενημερωτική εκπομπή
16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το θύμα»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΓΑΜΟΣ ΑΛ ΕΛΛΗΝΙΚΑ Ξένη σειρά
21.30 PRIVE
22.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ατσίδας»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το έπαθλο»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Can of worms»
04.45 Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΤΩΝ ΚΥΚΝΩΝ ΙΙΙ Κινούμενα σχέδια
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 EVERWOOD: Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ Σειρά
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 CALIFORNIA TEENS Ξένη σειρά
16.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ Σειρά
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστουγεννιάτικη απάτη»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απαγωγές της συμφοράς»
22.45 ΤΑ ΜΥΡΜΗΓΚΙΑ Κινούμενα σχέδια
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι φίλοι μας οι Αμερικάνοι»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άλλος Αϊ Βασίλης»
04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ