07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
19.00 ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΣΤΗΝ ΚΟΥΒΑ
19.15 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
20.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
22.30 ΔΡΟΜΟΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ... με τον συγγραφέα Βαγγέλη Κούτα
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Ο χώρος της κλασικής μουσικής. Με τον συνθέτη Γιώργο Μηνά
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
01.30 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
04.00 ΔΡΟΜΟΙ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ (Ε)
05.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ (Ε)
05.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ (Ε)
06.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
07.01 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
10.00 ΚΑΡΑΒΕΛΑ Τ' ΟΥΡΑΝΟΥ Παιδική σειρά
10.30 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ
11.00 Η ΜΙΜΗ ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΜΠΟΜΠΟ
13.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
15.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΟΝΟΜΑΧΙΕΣ Ντοκιμαντέρ
16.00 Η ΚΕΡΚΙΔΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαζύγιο αλά ιταλικά»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ «Το γόνατο της Κλαίρης»
08.00 Η ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΟΡΧΗΣΤΡΑΣ Ντοκιμαντέρ
09.00 WEEKEND Μαγκαζίνο
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟ ΑΥΡΙΟ
13.00 ΖΟΥΜ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
14.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
17.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τεμπελόσκυλο»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγνωστος στον καθρέφτη»
07.30 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ
08.00 ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ... ΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ
08.30 ΤΑ ΡΑΚΟΥΝ
09.30 ΟΠΕΡΑ «Αττίλα»
11.30 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ
12.00 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΤΕΧΝΗ «ΠΟΙΩ» ΚΑΛΗ
14.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
15.00 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ 3
16.00 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
17.00 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
18.30 ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
21.00 ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΡΕΙ
21.30 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ροζέτα»
02.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥΣΑΜΑ (Ε)
06.30 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
11.30 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
12.20 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα βέλη του έρωτα»
16.40 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ (Συνέχεια)
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 FAME STORY
22.00 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εισβολέας»
03.00 ΔΕΚΑ ΜΕ ΤΟΝΟ (Ε)
03.40 MOBILE FUN
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια νύχτα σαν κι αυτή»
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
11.30 MUSIC BOX Μουσική εκπομπή
12.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ Σειρά
13.00 ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ (Ε)
14.00 TOP SECRET WEEKEND
16.15 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
16.45 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.15 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ Σειρά
21.45 ΤΑΙΝΙΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
23.30 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ
02.00 APHRODISIA
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η απειλή»
05.40 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ (Ε)
06.40 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
13.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΕΠΑΦΕΣ
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Austin Powers: Ο κατάσκοπος που με κουτούπωσε»
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η βουλευτίνα»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ (Ε) Σειρά
22.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ
00.15 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Σειρά
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
03.45 ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ (Ε)
06.00 ΒΕΝΤΕΤΑ Ελληνική σειρά (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε) Ελληνική σειρά
11.30 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε) Ελληνική σειρά
12.30 ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ Σειρά
13.00 MEGA STAR Μουσική εκπομπή
14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.50 DEBATE Ενημερωτική εκπομπή
15.50 TRACTION Ενημερωτική εκπομπή
16.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το δόλωμα»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 PRIVE
22.00 SURVIVOR II
23.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στεφανία»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μαγική συνταγή»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΤΥΧΕΡΗ ΕΚΔΟΣΗ Σειρά
05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε) Σειρά
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 EVERWOOD: Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΗ Σειρά
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 CALIFORNIA TEENS Ξένη σειρά
16.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ Σειρά
17.30 ΓΑΒ ΣΤΟΡΙ Κωμωδία
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο έρωτας του προέδρου»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια βόλτα στο φεγγάρι»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χένρι και Τζουν»
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ