07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
10.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
22.30 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Καλή μουσική από ελληνικά συγκροτήματα
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Καλή μουσική από ελληνικά συγκροτήματα
01.30 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.30 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
04.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
06.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
07.00 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
07.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ
08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΑΡΜΕΛΛΑΔΑ
09.45 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ
10.00 ΔΟΞΟΛΟΓΙΑ Από τον Ιερό Ναό Μητρόπολης Αθηνών
10.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Δημοτικά - ηρωικά τραγούδια»
11.00 ΠΑΡΕΛΑΣΗ
13.30 ΗΤΑΝ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΠΟΛΕΜΟΣ: Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
14.30 ΤΑΚΑΤ ΤΑΚ Παιδική εκπομπή
15.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ Σειρά
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΚΑΡΑΒΑΝ ΣΑΡΑΪ Σειρά
18.50 ΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΑΜΠΕΙ
19.00 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ (Ε)
20.00 LONELY PLANET 6 DAGREES Ντοκιμαντέρ
21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΗΓΕΤΕΣ ΚΑΙ ΘΡΥΛΟΙ «Μάτα Χάρι»
22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ «Γιατί πολεμάμε»
22.55 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 D-DAY: Η ΧΑΜΕΝΗ ΜΑΡΤΥΡΙΑ Ντοκιμαντέρ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 P-R Μαγκαζίνο
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Σειρά
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.30 ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΓΙΟΣ
19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αυγή του θριάμβου»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ Σειρά
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ουρανός»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΤΟ ΜΠΑΡΑΚΙ Σειρά
01.45 ΜΑΤΛΟΚ
07.30 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ
08.00 ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ... ΟΙ ΕΦΕΥΡΕΤΕΣ
08.30 ΤΑ ΡΑΚΟΥΝ
09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΠΑΡΕΛΑΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΑΛΒΑΝΙΑ - ΤΑΦΟΙ - ΒΟΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΣ 1940
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 Ο ΜΟΥΣΟΛΙΝΙ ΚΑΙ ΕΓΩ
21.00 ΚΟΡΟΪΔΟ ΜΟΥΣΟΛΙΝΙ: ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΚΗΣ
22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
23.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Οι περιθωριακοί»
02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
06.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ
16.25 SUPER GAME
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
18.10 SUPER GAME
18.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.15 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΣ Σειρά
22.00 ΤΑ ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ Σειρά
23.00 FAME STORY
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αποστολή θανάτου»
02.50 MOBILE FUN
03.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι φλόγες του πολέμου»
05.30 ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ (Ε)
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ
13.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΙΡΑΝΤΑ
15.50 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ Σειρά
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Μεσόγειος φλέγεται»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΔΙΠΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια γυναίκα στην Αντίσταση»
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπόθεση δολοφονίας»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αποστολή δικαιοσύνης»
04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ALTER KIDS
09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TOP SECRET
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.35 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εραστής για 11 νύχτες»
18.30 TOP SECRET - τελευταία έκδοση
19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ
22.30 ΖΟΥΓΚΛΑ
01.00 SEX AND THE CITY
01.30 APHRODISIA
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος βιασμός»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
07.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 08.00
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ
15.40 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε) Σειρά
16.15 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ
22.00 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ Σειρά
22.50 ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ Σειρά
23.50 I LOVE TV
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόδραση από το Αμπσολομ»
02.30 SURVIVOR II (E)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΝΤΙΛΜΠΕΡΤ
05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)
06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΟΛΕ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΛΟΥΙΖΑ, Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥΡΟΥ Σειρά
17.30 ΙΕΡΟ ΠΑΘΟΣ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανοιχτοί λογαριασμοί»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «American beauty»
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε κατάσταση πανικού»
03.45 ΟΙ ΑΛΛΟΙ
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ