08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ.. ΕΙΣ Καθημερινή, ενημερωτική εκπομπή. Με τον Μιχάλη Χάρο
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Η διαδικασία διάφορων μορφών ύλης
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΛΠΗ Προεκλογική, πολιτική, ενημερωτική εκπομπή με τον Γιάννη Χατζηγεωργίου
20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα. Με την Αννα Μπαλλή
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή του «902»
23.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Παρουσίαση λογοτεχνικών βιβλίων και συγγραφέων. Με τον Βαγγέλη Κούτα
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
10.15 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ ΕΡΕΥΝΗΤΕΣ (Ε) «Ζίγκμουν Φρόιντ»
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Κανόνια»
12.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Ε) Σειρά ντοκιμαντέρ
13.00 ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ «Κεμπέκ»
14.00 ΑΓΝΩΣΤΟΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ
14.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ Ντοκιμαντέρ
15.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΘΝΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
15.15 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ «Το νυφικό»
15.30 ΓΕΥΣΙΓΝΩΣΙΑ «Αμπρούτζο»
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ
19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ - ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ
20.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Μαρκήσιος ντε Σαντ: ο διεφθαρμένος αριστοκράτης»
22.00 EURO EURO ΟΛΟΙ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Ο ποδηλάτης του Πεκίνου»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 1 ΜΕ ΔΥΟ
14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Σειρά
17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πειρασμός»
20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλαλούμ»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΜΑΤΛΟΚ Σειρά
08.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΠΛΑΣΤΕΡ
08.30 Ο ΜΥΘΟΣ ΤΟΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΝΕΜΟΥ Κινούμενα σχέδια
09.30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ Σειρά
10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
12.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
18.00 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΛΙΟΥΣ ΜΟΥ ΦΙΛΟΥΣ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
22.00 ΔΕΞΙΩΣΗ
23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αιχμάλωτη»
02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)
06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)
06.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
06.30 Ο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞ ΕΪΒΕΡΙ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.05 SUPER GAME
13.15 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
15.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
16.25 SUPER GAME
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ
22.00 ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΣΥΓΓΝΩΜΗΣ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
23.00 FAME STORY
24.00 MAYA MAYA Μουσικό αφιέρωμα στο Χρήστο Δάντη
01.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χορός της αμαρτίας»
03.30 FAME STORY (Ε)
04.30 MOBILE FUN
04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.20 Η ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ (Ε)
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ
13.00 ΜΑΡΙΜΑΡ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΑΡΙΑ
15.30 ΝΙΝΑ
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ
17.30 ΜΠΟΡΩ
19.15 ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 CANDID CAMERA Χιουμοριστική εκπομπή
22.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αρπα κόλα»
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 EUROGOAL
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νέοι, ωραίοι και μπερδεμένοι»
03.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (E)
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.00 ALTER KIDS
09.00 ΖΟΥΓΚΑ SYMMORY (E)
09.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11.00 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αν έχεις τύχη»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ακαταμάχητος πιλότος»
23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
01.30 SEX AND THE CITY
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θησαυρός του Κάπτεν Κιντ»
04.00 APHRODISIA
04.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ερωτικές φαντασιώσεις»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
09.30 ΚΑΙ ΜΙΣΗ
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε) Σειρά
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΦΑΡΜΑ ΙΙ
22.00 ΜΕ ΘΕΑ ΣΤΟ ΠΕΛΑΓΟΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πρίγκιπας της παλίρροιας»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος με τα ατσαλένια νεύρα»
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανεμοσκορπίσματα»
06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα
12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΛΑΟΥΡΑ
17.30 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύο Αμερικανιδούλες στο Παρίσι»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κραυγή αγωνίας 3»
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ατρόμητος δραπέτης»
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο επαρχιώτης»
05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ