08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Καθημερινή, ενημερωτική εκπομπή με τον Μιχάλη Χάρο
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ και αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Καταγραφή διαδικασίας κατασκευής ειδών διακόσμησης
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της ημέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΠΡΟΒΟΛΕΣ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων
20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα με την Αννα Μπαλλή
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή. Με τον Κώστα Καραχάλιο
23.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ Με τον Γιάννη Λεμπέση
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
14.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ
10.15 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΓΡΑΜΜΑΤΑ (Ε) «Εντγκαρ Αλαν Πόε»
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Αίμα από την πέτρα» Μέρος Β'
12.00 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΩΝ ΣΠΗΛΑΙΩΝ (Ε)
13.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΡΕΝΟ Ντοκιμαντέρ
14.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ «Μάχη για ζωή»
14.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ «Ιαγουάρι»
15.00 ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΑΛΟΓΑ Ντοκιμαντέρ
15.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ «Γερμανία» (Μέρος Γ')
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ
19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΟΝΕΙΡΑ (Ε)
20.00 SPORT EVENTS: «Ποδηλασία - Διεθνής Γύρος Ελλάδας
21.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗ ΜΝΗΜΗ
22.00 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ «Σοφοκλής Χρήστου - ζωγράφος»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΘΕΑΤΡΟΠΛΗΞΙΑ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 1 ΜΕ ΔΥΟ
14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ Σειρά
17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εταιρία θαυμάτων»
20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.30 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
23.20 CHAMPIONS NET
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΜΑΤΛΟΚ
08.00 Ο ΠΟΝΤΙΚΟΣ ΑΝΑΤΟΛ
08.30 Ο ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ Κινούμενα σχέδια
09.30 ΦΛΟΓΕΡΟΙ ΔΡΑΚΟΙ Κινούμενα σχέδια
10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
12.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
12.30 ΟΙ ΙΘΑΓΕΝΕΙΣ ΦΥΛΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Ντοκιμαντέρ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
18.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
23.00 Η ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ Ντοκιμαντέρ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ολα για όλα»
02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)
06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)
06.00 ΦΛΙΝΤ, Ο ΤΑΞΙΔΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ Κινούμενα σχέδια
06.30 Ο ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΤΕΞ ΕΪΒΕΡΙ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.05 SUPER GAME
13.15 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
15.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
16.25 SUPER GAME
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε) Σειρά
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ
22.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
22.45 FAME STORY
23.45 ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ
01.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.45 FAME STORY (Ε)
02.45 MOBILE FUN
03.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αριστοκράτες του εγκλήματος»
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ
13.00 ΜΑΡΙΜΑΡ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΑΡΙΑ
15.30 ΝΙΝΑ
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ
17.30 ΜΠΟΡΩ
19.15 ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαγικά φίλτρα»
23.15 ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)
23.50 ΟΛΑ 2004
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 EUROGOAL
03.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
09.00 LIFESTYLE (E)
09.55 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11.00 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πόντιος είμαι ό,τι θέλω κάνω»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.00 ΤΕΤ Α ΤΕΤ
01.30 SEX AND THE CITY
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η απέναντι όχθη»
03.45 APHRODISIA
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κεραυνοβόλος έρωτας»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
09.30 ΚΑΙ ΜΙΣΗ
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ
15.40 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.20 Ο ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ Τηλεπαιχνίδι
17.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε) Σειρά
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.20 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ
22.00 ΦΑΕ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΣΟΥ
22.50 ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ
23.50 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια ξεχωριστή σχέση»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
04.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA
12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΛΑΟΥΡΑ
17.30 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το νησί των κουρσάρων»
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απαγωγή στο νησί του Παραδείσου»
01.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
02.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φύλακας»
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ