08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Καθημερινή, ενημερωτική εκπομπή με τον Μιχάλη Χάρο
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ και αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Καρναβαλικές κατασκευές: Η ιστορία τους, η παράδοση των αρμάτων, οι τεχνικές
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της ημέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΛΠΗ Προεκλογική, πολιτική, ενημερωτική εκπομπή με τον Γιάννη Χατζηγεωργίου
20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Καρναβαλικές εκδηλώσεις με τον Γεράσιμο Ανδρεάτο και τους ΑΠΟΥΡΙΜΑΚ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή. Με τον Κώστα Καραχάλιο
23.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Καθαρή Δευτέρα με την «Αθηναϊκό Κομπανία». Επιμέλεια - παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΟΥ BBC
07.00 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
10.00 ΧΟΡΟΓΡΑΦΗΜΑΤΑ «Λύκειο Ελληνίδων - Διονύσης Σαββόπουλος»
12.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Βραζιλία»
13.00 ΤΑΞΙΔΙΑ «Βενετία»
14.00 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΕΝΟΣ ΕΙΔΟΥΣ Ντοκιμαντέρ
15.30 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ (Ε) «Ο Ολιβερ μαγειρεύει για τους βοηθούς του»
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ... Η ΚΑΘΑΡΗ ΔΕΥΤΕΡΑ
18.00 SPORT EVENTS «Παγκόσμιο Κύπελλο Καταδύσεων»
20.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Ναμπίμπια»
21.00 ΕΠΟΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ «Στρατής Τσίρκας»
22.00 ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 ΘΕΑΤΡΟΠΛΗΞΙΑ
01.00 SPORT EVENTS «Παγκόσμιο Κύπελλο Καταδύσεων»
07.45 ΘΑΛΑΣΣΑ
10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι χαραμοφάηδες»
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 1 ΜΕ ΔΥΟ
14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 ΒΗΜΑ ΔΙΑΛΟΓΟΥ
20.00 OLYMPIC TROPHY
20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΘΗΝΑ - ΓΚΟΥΑΝΤΑΝΑΜΟ
23.00 CHAMPION NET
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
08.45 ΤΑ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ Σειρά
09.10 ΤΣΑΚ Ο ΚΑΣΤΟΡΑΣ
09.30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
10.00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΟΥΒΑΝΕΖΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
11.00 ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΑΡΜΑΤΩΝ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
12.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
12.30 Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ Σειρά ντοκιμαντέρ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
14.30 ΤΑ ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗ ΔΟΜΝΑ ΣΑΜΙΟΥ
16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
18.00 EXODUS (E)
18.30 1ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CIRCOM
19.00 ΑΝΑΚΑΤΩΣΑΡΙΑ 2003
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
22.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
22.45 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ
01.30 THE GISY KINGS - TIERRA CITANA Ντοκιμαντέρ
06.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΟΛΙΒΕΡ ΤΟΥΪΣΤ
06.30 ΡΕΝΑΝΤΑ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.05 SUPER GAME
13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.05 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
16.05 SUPER GAME
16.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.15 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.30 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.35 SUPER GAME
17.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.30 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ
22.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
23.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
23.10 ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ
00.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόναν ο βάρβαρος»
04.40 ΜΕ ΔΙΠΛΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ
05.30 Η ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ (Ε)
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ
13.00 Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΑΠΟΦΑΣΗΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΠΑΟΥΛΙΝΑ
15.45 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ
16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
17.30 ΜΠΟΡΩ
19.15 ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.20 ΟΙΚΟΣ ΑΝΤΟΧΗΣ
22.20 ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)
23.20 ΟΛΑ 2004
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 EUROGOAL
02.30 ΚΟΛΠΟ GROSSO (E)
03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.00 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
08.55 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.30 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
10.30 ΜΠΛΑΚ ΑΟΥΤ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τροχονόμος Βαρβάρα»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόρη του στρατηγού»
23.00 ΤΕΤ Α ΤΕΤ
01.30 SEX AND THE CITY
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βρώμικη δουλιά»
03.45 APHRODISIA
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικό κορμί»
06.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ
15.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ST. MORITZ
16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.50 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.20 Ο ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η νεράιδα και το παλικάρι»
23.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30... ΚΑΙ ΕΖΗΣΑΝ ΑΥΤΟΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ
02.00 ΤΑ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 ΖΟΡΟ: Η ΣΕΙΡΑ
04.30 ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ
05.00 ΓΕΛΙΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
09.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πόκεμον - Η ταινία»
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας τρελός τρελός αεροπειρατής»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.15 ΛΑΟΥΡΑ
17.15 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ
18.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπεράνω του νόμου»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξεπερνώντας τα όρια»
01.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ Σειρά
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ